Piłka nożna

Widzę, że w Wawie zaczyna się leczenie kaca po przegranym mistrzostwie jakimiś grafikami. No ale co wam zostało:)

lepiej robić grafiki niż oprawy czy szaliki anty :) czasami wydaje mi się, że nienawiść do Legii > miłość do Lecha.

no ale gratki dla wszystkich kibiców Lecha i Amici :)
 
Vidal podobno juz dogadany z Barcelona, a jego transfer ma byc potwierdzony po finale LM. :wink:
 
Serce i dusza chcą aby stało się to co dzieje się w Fifie... czyli prawie każdy mecz Juve wygrywam. Niestety rozum podpowiada, że będzie 3-1 dla Barcelony. Liczę, że się pomyliłem i Stara Dama wróci do Włoch z Pucharem LM!

@down
Nic z tego, po prostu tak sobie wspomniałem, że ciągle wygrywam i chciałbym aby to miało miejsce w rzeczywistości.
 
Serce i dusza chcą aby stało się to co dzieje się w Fifie... czyli prawie każdy mecz Juve wygrywam. Niestety rozum podpowiada, że będzie 3-1 dla Barcelony. Liczę, że się pomyliłem i Stara Dama wróci do Włoch z Pucharem LM!

W fife to ja wygrałem z Juve 8-0 na najwyższym poziomie i co z tego ;p

Jeśli Vidal jest dogadany z Barcą to świetna wiadomość.
 
ehh... przykro mi, ale to powinien być karny. Nienawidzę takich sytuacji. Wprowadzili by przepis, że jakakolwiek ręka = karny to by się gracze ogarnęli, a nie bronili z rozłożonymi rękoma ...
 
piekna akcja, ale trzeba zauwazyc, ze barca nie wiedziala co zrobic, messi sie cofnal po pilke i jebnal takie podanie, ze chuj
 
Kurna ,parę minut temu jak Juve w karnym było parę minut temu u barcelony to chwycił go wyraźnie ręką Alves chwycił to nic nie było i dobrze że tera nie zaliczyli .Ten Alves to nie Thiago co se może chwytać
 
ladny obrazek pogby z pirlo.
kto by sie spodziewal jeszcze niedawno, ze wszystko wygramy w tym sezonie :)
 
Niestety do realizacji niemal dziecięcego marzenia o zdobyciu LM przez Juve będę musiał poczekać parę następnych lat :/ brawo Barcelona, brawo Juventus, który tanio skóry nie sprzedał wbrew wielu przedmeczowym opiniom.
 
Wygrali lepsi, mimo tego ze Barca jak na swoje mozliwosci zagrala strasznie slabo i niepewnie.
 
Back
Top