Piłka nożna

Ozil czerwo za klaskanie , takiego czegoś nigdy nie widziałem. Komedia. Sędzia : (tu można wstawić dowolny obraźliwy przymiotnik , napewno będzie pasował)
 
Za PAP:

Wrocławska Prokuratura Apelacyjna zakończyła prace nad aktem oskarżenia ws. niegospodarności w PZPN. Objęto nim dziewięć osób m.in. b. prezesa PZPN Michała Listkiewicza i b. sekretarza generalnego związku Zdzisława K.



Jak powiedział PAP w czwartek prokurator Wiesław Bilski z prowadzącej śledztwo Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu, dokumenty zostaną przesłane do sądu nie wcześniej niż w poniedziałek. - Akt oskarżenia trafi do sądu w Łodzi, ponieważ to właśnie tam doszło do popełnienia przestępstwa - zaznaczył.



Aktem oskarżenia objętych zostało w sumie dziewięć osób m.in. b. prezes PZPN Michał Listkiewicz, b. sekretarz generalny związku Zdzisława K., a także b. działacze Widzewa Łódź. Zarzuty dotyczą m.in. ukrywania pieniędzy przed wierzycielami łódzkiego klubu.



- Obecnie nie udzielamy więcej informacji na ten temat - dodał Bilski.



We wrześniu 2009 r. wrocławska prokuratura postawiła Listkiewiczowi zarzut niegospodarności. Będąc prezesem PZPN, miał on w 2000 r. polecić przekazanie należnych Widzewowi środków finansowych innemu podmiotowi. Z tego powodu z rachunku bankowego PZPN, z pominięciem zajętych w postępowaniach egzekucyjnych rachunków bankowych Widzewa Łódź, przekazane zostało ponad 7 mln zł na rzecz niemieckiej firmy J.A.G. Sportmarketing GmbH. B. prezesowi grozi do ośmiu lat więzienia.



W rozmowie z PAP Listkiewicz wyraził zgodę na podawanie jego pełnych danych osobowych. - Bardzo się cieszę, że ta sprawa w końcu zostanie wyjaśniona. Ciągnie się ona już ponad trzy lata, a całe zdarzenie miało miejsce ponad 10 lat temu, więc dobrze, że w końcu zmierza ku końcowi
- dodał.



Z kolei b. sekretarzowi Zdzisławowi K. postawiono w październiku 2010 r. dwa zarzuty dotyczące niegospodarności. Mężczyzna miał przekazać ok. 350 tys. zł zajętych przez komornika na poczet klubu Widzew Łódź. Grozi mu do pięciu lat więzienia.
 
Też chętnie usłyszałbym jakieś uzasadnienie. Bo zestawienie Bońka w kontekście nazwijmy to "politycznym" obok chociażby Laty jest co najmniej kiepskim żartem.
 
Nie wiem czy panowie sa tego wieku że pamiętają jak to Boniek sprzedawał prawa do transmisji Ekstraklasy firmie Sport five z którą z reszta był związany zarabiając przy tym krocie. Boniek to dobry biznesmen i to wszystko. Szanuję go jako piłkarza, był swietny ale jako trener i działacz był tragiczny. Dlatego modliłem się byle tylko on nie wygrał w poprzednich wyborach PZPN-u.
 
Boniek ostatnio miewa świetne pomysły, jak np połączenie Widzewa i ŁKSu w jeden klub reprezentujący Łódź. Myslałem , że jebnę...
 
Fakt, z tym Sport Five, ale prawa do czego mozna jeszcze sprzedać? do wizerunku? do..? Pomysł z Widzewem i ŁKS tragiczny, nie wiedziałem, że to Boniek był autorem tej kosmicznej głupoty. Jednak nadal sądzę, że byłby lepszy od Laty.
 
Mecze reprezentacji latałyby na C+ lub PS, Pucharowe na N. Boniek to biznesmen nie działacz. Lato jest tragiczny, ale za Bońka to byłby sajgon. Ja dopiero po tylu latach doceniam Listka.
 
Czemu nie?:-) Miał stycznosć z wielką piłka, znajomości jakies nawiązał ale ciekawe jaki z niego działacz, bo obaj wymienieni wyżej tez piłkarzami byli kapitalnymi ale już działaczami niekoniecznie.
 
Kandydatura Dudka jest najlepsza z tego względu, że od dawien dawna grał za granicą i nie ma stycznosci z tym polskim bagnem i nie walił wódy z "działaczami". Tylko kto zagłosuje na kogoś kto nie jest ze środowiska? Co może zdziałać Lato, skoro on po angielsku ni w ząb. Dudek chociaż by się umiał porozumieć w obcym języku. A jak będzie trzeba po rosyjsku zawoła Adama.:-)



 
Wszystko co mówisz to prawda, pytyanie tylko jakby się sprawdziłjako działacz, bo to zupełnie inna rola. Ale kandydatura dobra.
 
Tylko, czy to Dudkowi potrzebne ? Pieniądze już swoje w życiu zarobił. A jako prezes PZPNu ryzyko zeszmacenia swojego nazwiska jest dość duże. Lepiej zostać trenerem bramkarzy w jakimś klubie i robić to co się umie najlepiej. Poza tym jeden Dudek by nic nie zmienił. Trzea wyjebać cały ten beton z PZPN a na ich miejse ludzi młodych z pomysłami.
 
Według informacji Faktu trener BATE Borysów Wiktor Gonczarenko ustalił już warunki pracy w Lechu Poznań i po zakończeniu sezonu rozpocznie budowę nowego "Kolejorza"


W końcu dobra wiadomość.
 
A Rumak przejawiał niespotykąną wręcz pewność siebie :]



Wracając do derbów Warszawy, to tak skomenotwał je Kowal :]

Wiecie, jak bardzo podniecający był ten mecz? Dokładnie tak!


24v1yme.jpg
 
czego oni w Poznaniu nie wymyślą ? na Bakero mieli się skończyć zagraniczni trenerzy. Rozwalili Kolejorza ...
 
<blockquote style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 4ex; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 1ex; background-image: url(http://cohones.mmarocks.pl/my-templates/inove/img/blockquote.gif); background-color: rgb(238, 238, 238); border-left-width: 5px; border-top-style: dashed; border-right-style: dashed; border-bottom-style: dashed; border-top-color: rgb(204, 204, 204); border-right-color: rgb(204, 204, 204); border-bottom-color: rgb(204, 204, 204); border-left-color: rgb(204, 204, 204); color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; background-position: 3px 3px; background-repeat: no-repeat no-repeat; ">



Według informacji Faktu trener BATE Borysów Wiktor Gonczarenko ustalił już warunki pracy w Lechu Poznań i po zakończeniu sezonu rozpocznie budowę nowego "Kolejorza"

W końcu dobra wiadomość.






Niechcesz mi powiedzieć, że wierzysz w tego niusa ;) ?? Fakt jest tak samo wiarygodnym źródłem informacji jak ta kurwa z sosnowca dobrą matką.



Nie ma się czym podniecać do oficjalnego stanowiska klubu.
 
W sumie ta, oparłem się na informacjach Przeglądu Sportowego i nie zwróciłem uwagi,że oni jedynie fakt cytują. Sport.Pl za to cytuję Przegląd Sportowy a plota idzie w świat. Co na to zarząd Lecha? wg. poznan.sport.pl

Nie, to znowu jakieś kompletne pierniczenie. Absolutnie nie chcemy zatrudniać Gonczarenki - komentuje wiceprezes Kolejorza Arkadiusz Kasprzak. - Mamy plan, by pójść ostro do przodu, ale z trenerem Mariuszem Rumakiem. Proszę nam pozwolić w spokoju działać i nie zatrudniać za nas trenerów - dodał.


Edit: zapodajesz taki html, że zaraz serwer położysz :D
 
całe szczęście bo jeszcze kolejnego cudaka tam brakowało. Jak do Lecha wejdzie Samsung i sypnie groszem to mam nadzieję wszystko wroci do normy bez wydziwianych trenerów
 
Podobno co do Samsunga to plotka jest ;) Sypnie gorszem, nie iem ile by tego było. Pierwsze co nam trzeba to nowy łaściciel. Akurat mimo wszystko tego trenera chciałbym zobaczyć w Lechu. Gosć ma jaja, nie boi się powiedzieć swojego zdania a i metody treningowe wkońcu przypominały by ciężką pracę a nie wczasy pod gruszą i spacery po polaży jak to bylo za Bakero.
 
Jasne, nowy właściciel. Tego potrzeba Lechowi najbardziej. Później będzie lament, że zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Fan to stan umysłu, który ciężko mi pojąć.
 
Nawet w IV lidze Lecha się nie wstydzę ;) Wbrew pozorom wcale w klubie z rutkiem nie jest tak wesoło jak to się wydaje ogladająć z daleka ;)
 
Chelsea-Tottenham 0:0. Mimo braku goli świetnie się to oglądało. Od 60 minuty Chelsea bezradna a Spurs w gazie. Mata po wolnym trafił w słupek, Tottenham odpowiedział kontra i Adebayor nie wykorzystał sam na sam (powstrzymał go Cahil który rozegrałchyba najlepszy mecz w barwach The Blues) i Tottenham miał rożny po którym Bale trafił w poprzeczkę. Mimo naporu do końca spotkania nie udało sie im wbić niczego. Zacne widowisko.
 
Back
Top