Piłka nożna

Ale Bayern gra daremnie z tym Pepem na ławce. Kurwa odbije im się on czkawką coś tak czuję niestety....:-)
 
sorry za double, ale juz editowac nie moge.



przypodobal mi sie ten Martino w sumie tym co powiedzial teraz o transferze Bale'a. ta suma to po prostu brak szacunku dla swiata, przy takiej sytuacji placic takie pieniadze. wiem, dobry butthurt (tlum. ból dupy, jak cos!!!1!), ale kurwa, badzmy powazni. :)
 
Akurat to ma zajebiscie dużo wspólnego z sytuacją na świecie, szczególnie,że Real zarobi jeszcze na tym jak znam Pereza. Po prostu ta suma jest nieprzyzwoita.
 
ma zajebiscie duzo, bo powiedzmy sobie szczerze, ludzie w Polsce (!!!) zajebaliby 10 ludzi z zimna krwia zeby dostac tego 1/100, a klub od reki wypierdala taka sumke na jednego Walijskiego 24-letniego chlopaka, dla mnie te ceny juz sa absurdalne.
 
Ale wracając do Jordiego Alby - największa piłkarska picza jaką moje oczy oglądały Pozwole sobie przypomnieć:
 
ma zajebiscie duzo, bo powiedzmy sobie szczerze, ludzie w Polsce (!!!) zajebaliby 10 ludzi z zimna krwia zeby dostac tego 1/100, a klub od reki wypierdala taka sumke na jednego Walijskiego 24-letniego chlopaka, dla mnie te ceny juz sa absurdalne.


Ok,ale klub zarobi też tę kasę dzięki temu. To co, trzeba ustawić limit na transfery do ilu mozna kupować i jakie zyski ten gracz może przynieść i powyżej 30 mln dochodów to już nie sprzedawać koszulek z nim, bo inni się wkurwią? Cena jest absurdalna, tutaj się zgadzam.
 
Araby sobię budują z nudów wieżowce za miliardy, a Wy sie tu przejmujecie jakimiś marnymi 100mln. :D Wydali to wydali, na chuj drążyć temat? :D
 
Nieładnie się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, ale Thiago Alcantara ma pauzowac 7 tygodni. Z wielkim pożytkiem dla Bayernu....
 
i31UE0sZWVkMb.gif




Townsend przyaktorzył i Koguty wygrały mecz.



City rozbite :-):-)
 
Kurwa Rumak czy ty jesteś ślepy.Ten możeń to by spierdolił nawet podawanie napojów zmęczonym kolegom a co dopiero takie zadanie jakim jest gra na prawej obronie. Ruchają go tam bez mydła. Rzygać mi się chce jak patrzę na grę tych patałachów.
 
@Comber



Ale w pierwszej polowie ten sam Shelvey faulowal w polu karnym, a sedzia dal wolny a bylo dobre pol metra do linii.







A Rumak to jest kurwa zjeb i niech wypierdala. Widac, ze uczyl sie fachu od szarlatana, wiec jak moze isc dobrze.
 
Obejrzałem sobie bramki z meczu City, co ten Zabaleta odwalał dzisiaj to masakra. Tottenham znowu wygrywa mec 1-0 po bramce z karnego, tym razem z kapelusza, za tydzien derby północnego Londynu, zobaczymy jak będzie, może znowu 5-2 dla Arsenalu tak jak dwa seony z rzędu. PSG strasznie się męczyło z Nantes, Ibrahimovic jeszcze bez bramki w tym sezonie, coś słabo mu idzie.
 
@Twardy jesteś Poznania :)?



Kurwa, niech mi ktoś wytłumaczy. Na mecz jedzie 17 piłkarzy, czyli jedno miejsce sie marnuje. I przegrywamy 2-0. Jedna zmiana w przerwie a druga w...87 minucie i to defensywny pomocnik drewniak. No kurwa jego mać. Czy nie lepiej zabrać do 18 jakiegoś juniora z rezerw i dać mu szansę? Na pewno gorzej nie wyjdzie niż ta zmiana z drewniakiem. Np ten Formella. Przed sezonem parę parę bramek strzelił. Tak ciężko dać mu szansę? Wkurwia mnie to już. Nie wiem co to za plan Rumaka ale póki co wygląda to jak sabotaż. Jak w następnym meczu wyjdzie możdzeń w pierwszym składzie to wezmę [strike]brzytwę [/strike]maczetę i się kurwa pochlastam.
 
wy przegraliscie z dobrze dysponowana wisla (z czego jestem rad), a co maja powiedziec warszawiacy, co ten urban odpierdala :D



wazne, ze slask zaliczyl pierwsza wygrana.
 
a dlaczego wystawiaja rezerwy w lidze? zeby odpoczywac na poczatku sezonu? czy w innych ligach tak robia? najbardziej mnie wkurwia oszczedzanie wielkich gwiazdeczek, oni powinni wlasnie grac, zeby byc w rytmie
 
No a gdzie te magiczne dwie równe jedenastki Legii;p Przecież przed sezonem oni byli tak zajebiści, że by mogli zgłosić dwa zespoły :-)
 
@Gaara w innych ligach wystawiają rezerwy w pucharach, ale Legia na to sobie pozwolić nie może.
@Arlovski na papierze cały czas mają dwie zajebiste jedenastki, tylko coś w praktyce nie wychodzi, na tę padakę aż żal patrzeć. Trochę jak z Realem, każdy z zawodników genialny, ale razem nie potrafią zdobyć najważniejszych trofeów.
 
Back
Top