Piłka nożna

Czytałem wcześniej że Suarez ma grać w Realu, ale podjrzana wydała mi się cena transferu (nie pamiętam kwoty, ale była niska). Także czekamy na decyzję.
 
Nie chcę nic strzelać, Comber pewnie wie lepiej, ale czytałem, że ma klauzulę coś w granicach 35 mln, najlepszy wg mnie obok Falcao napastnik globu za taką cenę ??? No i jeśli Liverpool miałby go gdzieś puścić to pewnie woleliby, żeby nie była to liga angielska. Jaram się bardziej niż Balem xD
 
haha, niech Messi juz szykuje jakies longslevy, bo Luis mu reke odjebie zebiskami. dobry transfer jesli dojdzie do skutku dla Realu. CR+Suarez, kosmos.
 
Suarez jest najlepszy z tycvh wszystkich transferowanych srodkowych napastnikowe. Wiec byle nie do Realu.
 
Z tego co wiem to Brendan Rodgers wcale nie zamierza go sprzedawać jak nie zobaczy kosmicznej kwoty. Tak się wypowiedział, że co prawda każdy piłkarz ma swoją cenę ale Suarez ma zostać. Real ponoć daje za niego 40 mln funtów ale raczej wątpię żeby skusiło to właścicieli Liverpoolu bo to w tej chwili jedyny zawodnik będący światową gwiazdą oprócz Gerrarda który jednak ma już 32 lata. Pewnie za 45-50 mln funtów by go sprzedali. W kontrakcie nie ma sumy odstępnego wpisanej. Mam nadzieję, że zostanie bo z samym Coutinho i Sturridgem siła ataku Liverpoolu jest za słaba żeby myśleć o min czwartym miejscu w następnym sezonie.



Możliwa jest też wymiana Suarez za Benzema/Higuain + dopłata.
 
Suarez w Realu? my god dla mnie po M10 , CR7 , Ibrze , 4 pilkarz globu. Moim zdaniem najbardziej stylowo przypominajacy gracz Messiego na swiecie , drybling gole , facet walnal 30 bram nie strzelajac ani jednego karnego w tym sezonie a jeszcze mial zawieszenia przeciez, to jest bestia , GD byloby ciekawe cr7,suarez , messi , neymar. jesli dojdzie do tego dealu Barca pozaluje ze go nie podkupila wczesniej...:-)







to co sie placi za pilkarzy teraz , to 40 mln za niego to przecena na swieta
 
TAK, CHCĘ. "Marca" atakuje dziś z okładki Luisem Suórezem. Podobno Real Madryt osiągnął z 26-letnim Urugwajczykiem finansowe porozumienie w kwestii czteroletniego kontraktu i brakuje już "tylko" zgody na transfer ze strony Liverpoolu. Klauzula odejścia napastnika The Reds wynosi 47 milionów euro. Czy Królewscy zdecydują się na wykupienie kontrowersyjnego zawodnika?
 
przeciez FC Porto to 'producent' zajebistych graczy nie od dzis, ogolnie to maja zajebisty scouting.
 
Abidal odchodzi z Barcelony, za 2 lata wróci ale już jako dyrektor sportowy .







Jutro Valdes będzie miał konferencję prasową, gdzie też prawdopodobnie ogłosi zmianę klubu.
 
312286_10151595695134178_1442639331_n.jpg




969554_598753456821550_2074274088_n.jpg
Pierwsze zdjęcia nowych koszulek Realu.
 
Szybszy o 11 sekund... No jeżeli nie udało się sprowadzić Carlo, to będzie Jupp. Mi pasuje, tylko pytanie ile czasu Heynckes jest w stanie jeszcze trenować? Bo chcę trenera dla Realu na dłuższą metę z 4 lata conajmniej. A czy wiek mu pozwoli?
 
Jupp jest bardzo dobrym trenerem, zresztą piłka, która gra Bayern mówi sama za siebie.



Co do strojów RM to lepsze wdzianka bramkarze mieli w tym sezonie, ten filotetowy skafader jakiś pedalski :P
 
jakby nie patrzeć stary poczciwy juup przez rok pracy w realu, dał klubowi to, czego wielki jose nie był w stanie wygrać przez trzy...



poza tym na chwilę obecną nie kosztuje nic, bo kończy kontrakt, zna język, klub...



wybór na pewno godny uwagi.
 
Było?



http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Marca-Suarez-dogadal-sie-z-Realem,wid,15693975,wiadomosc.html



"Napastnik FC Liverpool Luis Suarez ustalił by CouponDropDown">warunki czteroletniego kontraktu z Realem Madryt - takie, sensacyjne informacje podała hiszpańska "Marca". Teraz porozumieć muszą się kluby"
 
to raczej bujda na resorach , Luis mysli o odejsciu ale do dealu daleko...







Ale jak on trafi na te SB to ja pitole to jest Tyson ,,futbolu''
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qle4OdSWjnk#!







uporzadkujmy , Suarez zwolal dzis konfe na ktorej powiedzial ze chce odejsc , i tu nie chodzi o pieniadze itp tylko przez media brytyjskie ktore go krytykuja , glownie tak to tłumaczy







A to wpis z oficjalnego konta fb FC Liverpool po tej informacji od Suareza



,,Luis Suarez is not for sale. LFC is fully supportive of Luis and expect him to honour his contract. Neither Luis nor his representatives have communicated to the club a desire to leave.''







A to pierwszy zdenerwowany kibic the reds i jego reakcja



https://fbcdhttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946818_667726099920373_771382061_n.jpgn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 2061_n.jpg
 
:-) FALCAO Zawodnikiem AS MONACO Oficjalnie







http://www.dailymotion.com/video/x10eken_bienvenido-radamel-falcao_sport



mowi sie o zarobkach nawet 14 mln euro rocznie dla niego :-)
 
Jeśli chodzi o aspekt sportowy i medialny to popełnił błąd i to spory bo wiele osób o nim zapomni w tej lidze.







Ale w Monaco będzie mu się dostatnie żyło.
 
Jutro Josó Mourinho po raz ostatni poprowadzi Real Madryt w tym sezonie. Portugalczyk zdecydował się na podzielenie z madridismo słowami, które znalazły się na oficjalnej stronie internetowej klubu: • Życzę wszystkim madridistas wielu radości w przyszłości. Jestem wdzięczny za wsparcie wielu kibiców i szanuję krytykę innych. Powtarzam, wiele radości dla wszystkich i przede wszystkim wiele zdrowia. Prosto z serca, Hala Madrid! • .
 
Back
Top