Piłka nożna

na nie wiem mi sie podoba jego komentarz ,wole niz Szpakowskiego jak mam wybor TVP -N to zawsze wybieram Nke
 
Do tej pory go lubiłem, ale w rewanżu BVB z Malagą tak się spuszczał nad Dortmundem, że aż biło w uszy. Zero obiektywizmu (sam w tym meczu kibicowałem BVB, ale bez przesady).
 
Ryczel ma dość przyjemny głos jak na nSport. Najgorszy w ence jest Jagoda, ten to tragedia. Wczoraj mecz komentował Marchlewski - tak źle wczoraj nie było, pamiętam że MMAA1 kokmentował i chyba nawet nieźle mu szło, biorąc pod uwagę, że był to jego pierwszy raz z MMA.



Bayern :-) :-)
 
Najgorszy to jest Kalinowski, jako ekspert ok, ale jako komentator NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ. Najbardziej to mnie wkurwial jak ten idiota sie spuszczal jak Legia grala z Arsenalem, albo w meczu Lech vs. Legia, Injac jedna z bramek zycia ten cichutko poker face, gol dla Legii od razu wielka radosc. Zal tego cymbała. . .
 
No i wałek, ten cały romantyzm Barcy okazał się gwoździem to trumny. Jeszcze chyba nigdy nie widziałem drużyny która tak ślepo wierzy w swoją piłkę, przecież ostatnie mecze z Realem pokazały, ze Barcelona musi coś zmienić, a tu Tito robi zmianę dopiero w 83 minucie w wprowadza napastnika. Pisałem już na tym forum, że Pep spierdolił bo wiedział co się święci, a całe spuszczanie się co niektórych nad cudowną szkółką i diamentami La Masi ma teraz potwierdzenie w rzeczywistości.



Alba to zjeb calkowity i chyba pobił w tej kwesti samego Alvesa xD
 
Pepe albo Ramos jakby takie coś zrobili to już byliby "bandytami" i pewnie dostaliby jeszcze jakieś zawieszenie :)
 
O co chodzi z żartami z Jagiellonii?



Po mecz Jaga - Wisła, kibice Jagielonii odnosili swoje materiały do magazynów a tam czekała na nich niespodzianka w postci Legii. Strata Jagielonii to ponoć ok. 50 flag i dwie sektorówki.
 
Lekko sprostuje.



Bylo to przed meczem. 30 osob z Legii wpada pod magazyn Jagi, gdzie tamtejsi ultrasi wybieraja flagi. Typowych flag na plot, bylo okolo 15, 50 to gruba przesada, chyba ze sie wlicza jeszcze jakies machajki czy elementy opraw.
 
Bardziej bym chwalil Legie niz cisnal z Jagi, akcja wykonana wzorowo.



Teraz wiekszosc ekip, ktore nie trzymaja swoich flag na stadionie, bedzie sie pilnowac. Chlopaki, ktore dostaly tam oklep, potracily tez telefony, co uniemozliwilo szybki poscig. Ktory w sumie i tak zostal podjety, ale z mizernym skutkiem. 10-15 minut straty na prostej, szybkiej trasie to duzo.
 
Ale ta okacja Legii była tylko rewanżem za Spartak. Więc był motwy do takiego działania. Nic nie dzieje się z przypadku. Szkoda tylko, że Jaga nie przyjmuje gości na sówj stadion bo 11 maja mogło by być ciekawie;)
 
75012-unreal-tournament-windows-screenshot-capture-the-flag-tutorials.jpg








walka na flagi pewnie
 
o ile mnie pamieć nie myli to bayern w 2008/2009 też przeszedł do play po pierwszym meczu z barcą...



w rewanżu było 1-1 i barca zwyciężyła w całych rozgrywkach.



ciekawe czy w tej edycji będzie odwrotnie...
 
Jaki wynik na dzisiaj? Mój typ to 1-1.



P.S. Gotze gra, w Realu Modric za Di Marie, bo temu urodziło się dziecko i późno przyleciał.
 
Skromnie 1-0 wygra BVB.

Sensacyjne informacje publikuje hiszpański dziennik "Marca". Gazeta powołuje się na słowa agenta trenera Bayernu Monachium i przekonuje, że bawarski klub podpisał już kontrakt z Robertem Lewandowskim.
 
ostatni raz wygranej zespołowi z dortmundu życzyłem gdy grała w finale lm z juventusem, także jestem mocno nieobiektywny....



nie typuję, za to wymagam dobrego, szybkiego meczu...



mam za to nadzieję, że ktoś z was trafi wynik...



a teraz oddam głos dariuszowi sz....:-)
 
Back
Top