Piłka nożna

No i teraz eksperci w studiu powiedzieli, że przy tej sytuacji z zawodnikiem Malagi poza bosikiem był również spalony. Całe forum to wielcy "znafcy" piłki noznej. :-)
 
Przeciez wiekszosc ci pisala ze byl spalony ale nie dlatego ze zawodnik Malagi byl poza boiskiem tylko dlatego ze linie spalonego wyznacza PRZEDostatni zawodnik druzyny bronioncej czyli w tej sytuacji bramkarz, a zawodnik Borussi w czasie podania pilki byl blizej lini bramkowej niz bramkarz Malagi.
 
Nie pamiętam wzmianki o przedostanim zawodniku broniącym i nie wiedziałem, że bramkarz może wyznaczać linie spalonego. Dobra, dla mnie jak na dziś to już za dużo, idę w kime.
 
no wg mnie Schmelzer zolta druga za to macanko, ale duzo bylo atakow na nogi ktore nadawaly sie bardzo mocno na zoltko i jakos sedzia poblazliwie do tego podchodzil.
 
Hehe Al nawet nie wie co to jest spalony. Może lepiej zamiast oglądać mecze zrób coś w kuchni.
 
dzięki kincaid_26 :-)


Asysta przy bramce Lewego elegancka. Malaga drugą strzela ze spalonego. Ogólnie to kandydują do tytuły frajerów roku. Bo tak przepierdolić awans to sztuka.

Proszę też zwrócić uwagę na "młyn" kibiców Borussi i ich drożne miejsca ewakuacyjne o które w Polsce jest zawsze tyle hałasu!



Dziękuje. Jacek Gmoch



PS:

539716_10151352408741611_1768442475_n.jpg
 
zolta sciana jest jednym z najlepszych mlynow chyba, przynajmniej w mojej opinii. cala Signal Iduna 'skacze' jak sciana sie rozkreci. maja rozmach! :)
 
Bajeczna końcówka, w ogóle świetny mecz. Od razu '99r się przypomina.. '05 to też było niesamowite i emocje większe bo Polak wygrał te karne.



Teraz marzy Mi się finał Real - BVB bo kto nie wygra to się będę cieszył :-)
 
Barca dopiero po wejściu Messiego zaczęła atakować, po wejściu Songa bronić się.







Obrona jest cienka trzeba kupić Silve, albo Hummelsa :D
 
No cóz, wygrał zespół zdecydowanie lepszy, gratuluję kibicom Bayernu. Zasłużone zwycięstwo.



Mimo wszystko FORZA JUVE!
 
Półfinały będą miażdzyć, ale dyspozycja Barcy nadal jest dość wątpliwa - dwa remisy z PSG... Hmm.







btw. PSG = Paris Say Goodbye :)
 
Back
Top