Piłka nożna

Cerrone ma nazwisko



a po za tym, to wg mnie też jest to lekko żenujące, ale jak kto lubi. mnie to lotto,sam bym raczej tego nie zrobił.
 
Yagiel - byłem, byłem. Piłka to jednak niesprawiedliwy sport :) w pierwszej połowie słupek i poprzeczka w wykonaniu Piasta potem to juz dominacja ( i też poprzeczka po strzale, chyba drewaniaka).







PS co do pana piłkarzyka Koseckiego: przypomnijcie sobie co mówil Wiśnia w jednym z wywiadów o dzisiejszych pilkarzach :-)
 
Juve po trudnym meczu wygrywa 2-1 ze ... Siena.



W koncowce meczu przy stanie 1-1 trener Juve wprowadzil napastnika za obronce (Quagliarella za Marrone), i w tym momencie na placu gry bylo jedynie 2 nominalnych stoperow Juve (Barzagli, Chiellini). Zmiana okazala sie skuteczna, bramke na 2-1 zdobyl CLaudio Marchisio. 3 punkty wywalczone po męczarniach.



Dziś liczę, że Napoli na własnym boisku straci punkty w meczu z Udinese
 
Jakie typy na dzisiejsze Gran Derbi?







Moim zdaniem będzie 2:1 dla Realu (Cristiano,Benzema-Messi). Ewentualnie remis. Królewscy nie mogą tego przegrać. HALA MADRID!
 
Co za mecz jak narazie we Wroclawiu :D



Gran derbi mam nadzieje ze bedzie 3-3 ale obstawiam 2-0 dla Realu
 
Tymczasem w Hanowerze Kuba sam się zkontuzjował i jego występ z Anglią stanął pod znakiem zapytania :]



Co do GD to Iniesta będzie grał?
 
To prawda ze kibice Realu spiewaja na poczatku meczu "kto nie skacze jest Polakiem?", obrazajac nasz narod?
 
Dzieki Hubi, nie wiedzialem, tylko kolega dzis wstawil taki link na facebooka co mnie zdziwilo.
 
HubbiSSJ3 - czego "nasi" nie umieja tlumaczyc bo nie rozumiem ?



ps. radzilbym czerpac wiedze z innych stron niz kwejk ;o.
 
@sw



Słownik to samo mówi. Nasi nie umieją tłumaczyć, bo Polaco, które w przetłumaczeniu znaczyło Katalończyk, zmienili na Polak,żeby wzbudzić sensację. O ile się nie mylę, to są koledzy redakcyjni Escobara.
 
Sopcast ma zwykle opoznienie 2min :)



Szkoda ze na c+ to leci a nie na platformie cyfrowego polsatu.
 
Back
Top