Piłka nożna

Też mam Bayern 1 na kuponie. Do tego mam 1x w meczu Cluj - ManU i x2 w Galata vs Sporting Braga.
 
Puyol wraca po kontuzji i znowu jest kontuzjowany źle to wyglądało złamana ręka ;/



Busquets najlepszy DM świata na tą chwilę.
 
Hubi



sprawdź ten



http://www.hdfoots.com/stream1.html



zero przycinki, jakość w miarę dobra, tylko ekran lekko ucięty ...



w amsteedamie kolejny sabotaż, tym razem w roli głównej ... dwie dziurawe piłki :]
 
Lewandowski ostatnio, żeby coś strzelić musi najpierw spiedzielić. Ale taką patelnie co miał Silva... jak on tego nie posłał do bramki?
 
kurs moze dobry na paryz, ale nie wygladaja dobrze. za to mecz city-bvb mega, oby borussia ograla gorsza czesc Manchesteru. :)
 
Potwierdzam. Lewy jest mega dobrym napastnikiem, może nie strzela bramek tyle ile w zeszłym sezonie, ale robi dużą robotę dla drużyny. Dzisiaj z tego co pamiętam miał dwie okazje tylko i o ile tą po podaniu gundogana zmaścił, to ten strzał, który sam sobie wypracował miał bardzo dobry i to właśnie ta interwencja była najlepszą interwencją w tym meczu Hearta. Gaara, gratuluje odwagi w stawianiu handicapa na Arsenal ;) Są dwa zespoły z ligi angielskiej, których boje się grać : Arsenal i Liverpool, nigdy nie wiesz co się może stać w spotkaniach tych drużyn.
 
uefo, ja tez ich nigdy nie stawiam, ale to byl taki kupon na wariata i jako jedyny mi dzis wszedl, tyle, ze mial takie ako, ze mi wszystko zrekompensowal z nawiazka :D
 
Back
Top