Piłka nożna

Jesteśmy na pewno pierwszym krajem. Nigdzie indziej nikt by nie wpadł na tak złodziejski pomysł. Ale jeśli chodzi o ppv i piłkę nożną to pierwsi byli chyba Hiszpanie, decyzja o tym, że najbliższe gran derbi będą w ppv zapadła już chyba z miesiąc temu.
 
ale to my bedziemy pierwsi:) pozatym watpie, zeby hiszpanie wpadli na tak idiotyczny pomysl, by zrobic to samo z repra. nikt chyba na cos tak debilnego nie wpadnie
 
"To, że czuję smutek i że wyraziłem ten smutek, wywołało ogromne zamieszanie. Jestem oskarżany o to, że chcę większych pieniędzy, ale pewnego dnia okaże się, że nie o to chodzi. W tej chwili chcę tylko zagwarantować fanom Realu Madryt, że moja motywacja, oddanie, zaangażowanie i pragnienie wygrywania wszystkich rozgrywek nie zostanie naruszone. Mam za duży szacunek dla siebie i dla Realu Madryt, żeby kiedykolwiek dawać temu klubowi mniej niż mogę. Uściski dla wszystkich madridistas". - CR na swoim fb/twitterze.
 
Najlepiej zarabiajacy



539002_394183347301785_1004077535_n.jpg
 
Poza tym za reprę Hiszpanii jeszcze można zapłacić bo to tiki-taka na najwyższym poziomie. Dla naszych patałachów absolutnie nie mam zamiaru otwierać portfela.
 
Jeśli myślą, że jeśli wszystko będzie PPV, to zwykły Kowalski nie ogarnie tego finansowo, a dodatkowo jego skąpa natura rozwinie w nim dodatkowe umiejętności w szukaniu wydarzeń w necie... STOP ACTA! ;)
 
Gdybym miał zapłacić 3zł to nie wiem czy bym zapłacił, bo za oglądanie ich w akcji to mi powinni raczej płacic :D
 
dokladnie hubi, jesli mialbym gwarancje, ze wygraja w dobrym stylu to bym im rzucil te 50groszy
 
I tak nie oglądałem meczów tej zbieraniny przypadkowych piłkarzy różnych narodowości nawet jak leciało w TVP za free. Więc jak dla mnie żadna strata. Ale może ludzie przejrzą na oczy.
 
to jest paranoja. za nie płacenie abonamentu chca ścigać ludzi, ale w tym abonamencie nie ma nic co by mnie interesowało bo jak tvp włączam to tylko na mecze... chory kraj. czekam na wiadomości i prognoze pogody w ppv
 
Dziś się dowiedziałem o tym PPV. Ładna beka. Rozumiem, gdyby to był mecz Hiszpanów z Argentyńczykami, ale takie padło? :D



"Nasza" repra jest tak leniwa, że drogę z hotelu na obiekt treningowy nie przekraczającą pół klocka pokonuje autokarem...



Mimo wszystko to dziwne, że za coś co się baneruje narodowymi barwami trzeba dodatkowo płacić.
 
Pewnie nazbyt by się zmęczyli rozdawaniem autografów.Parafrazując Cygana "rozjebałbym to wszytsko w piździec".
 
Niemcy jakoś nie narzekali, gdy tą samą trasą spacerowali w czasie Euro ;> Ah, gwiazdorzy. Od teraz mają przejebane u zielonych.
 
Płacenie PPV za takie mecze napełnia tylko grube portfele działaczy PZPN, nic więcej.



Nie wspomnę o tym, że poziom widowiska jest nijaki.
 
niestety wszelkie bary i knajpy będą musiały to kupić i oczywiście kolejne ppv będzie ogłoszone wielkim sukcesem.
 
KSW, Reprezentacja , Wach vs Kliczko , jak tak dalej pójdzie to tylko wiadomości bedziemy oglądać nie w PPV :-)
 
Troche wstyd by byl jakby repra Polski za 1 mecz z bardzo przecietnym rywalem (szkoda ze nie graja z Angolami teraz to PPV mogloby sie naprawde dobrze sprzedac) wyciagnela lepsza sprzedaz PPV niz KSW :).
 
Jest zupełnie odwrotnie. Wstydem dla środowiska piłkarskiego będzie, gdy tak popularna dyscyplina przegra bitwę z KSW (czy taż raczej z Pudzianem).
 
To tak jakby porownywac popularnosc MMA i boksu biorac pod uwage gale z Royem Jonsem i Glazewskim ;). To wtedy prawdopodobnie wyjdzie ze i od boksu MMA jest popularniejsze.
 
Nie dam złamanego grosza dla leśnych dziadków z PZPN. Po co wgl. jest abonament jak i tak za wszystko trzeba ekstra płacić : /
 
TVP ma duże problemy finansowe i jednym ze sposobów wyjścia z nich może być właśnie wprowadzenie PPV do ważniejszych transmisji. Tym razem to nie był chyba pomysł leśnych dziadków a 20 zyla za taką padakę nie zapłacę.
 
ppv bla bla bla, Cyfra i N wstrzymały sprzedaż PPV bo okazało się,że mecz prawdopodobnie poleci na TVP. gratuluje idiotom którzy za to zapłacili - teraz mają ;]
 
Back
Top