Piłka nożna

A i bym zapomniał:

Bardzo się cieszę, że te United pozbyło się problemu w osobie Ronaldo i już im tak dobrze idzie, bo jak widać to on był problemem.
Screenshot_2023-09-17-12-48-18-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Po 5 kolejkach ligi angielskiej chyba spokojnie można stwierdzić, ze duzym zaskoczeniem będzie jak City nie wygra ligi. Jak tam ławka rezerwowych jest tak mocna, ze Oni mogą na dwie ekipy grać.
 
Nie śledzę tak polskiej piłki, ale Probierza ciężko nie kojarzyć. W PZPN-ie jest jak w polskiej polityce - betonoza i te same mordy od lat. Więc według mnie fatalny wybór, ale mam nadzieję, że się pomylę :boss:
 
Najgorzej. Jeszcze większy syf się zrobi, kto śledził poczynania Probierza wie o czym mowa, był na kontrakcie, kumpel Kuleszy to go zatrudnił. No cóż, kolejne ciekawe czasy w tym kurwidołku.
 
Szkoda strzępić ryja. Probierz już robotę w młodzieżówce dostał po znajomości z Kuleszą, a teraz seniorów. Jedyny plus, że to już ostatnie podrygi tego pokolenia piłkarzy, więc Probierz niewiele może ugrać. Starych Słowaków też nie powoła. Pewnie będzie z tysiąc dośrodkowań z czego 98% do nikogo...
 
Szkoda strzępić ryja. Probierz już robotę w młodzieżówce dostał po znajomości z Kuleszą, a teraz seniorów. Jedyny plus, że to już ostatnie podrygi tego pokolenia piłkarzy, więc Probierz niewiele może ugrać. Starych Słowaków też nie powoła. Pewnie będzie z tysiąc dośrodkowań z czego 98% do nikogo...
Czyli i tak lepiej jak teraz.
:beczka:
 
To tylko pokazuje ogólny stan tego kraju. Tutaj jak ktoś dojdzie do władzy, jakiejkolwiek, to automatycznie uznaje że to jego prywatna kasa, firma i może sobie tym zarządzać jak chce, byle mu było dobrze. Tak jest w polityce, w spółkach skarbu państwa i związkach sportowych.

Kpina.
 
Mila jako asystent, a Kuszczak trenerem bramkarzy xD No kozak sztab z doświadczeniem się szykuje. Mam nadzieję, że Mołdawia im znowu urwie punkty i pizdy nie pojadą na Euro, rozjebać później w pizdu to całe kółko wzajemnej adoracji.
 
Osiągnięcia i sukcesy trenerskie:

Michał Probierz (51 lat) :boss:
1x Wicemistrzostwo Polski
2x Puchar
2x Superpuchar
Screenshot_2023-09-20-16-46-32-948~2.jpg

Marek Papszun (49 lat) :boss: :bye:
1x Mistrzostwo Polski
2x Wicemistrzostwo
2x Puchar
2x Superpuchar
1x finalista Pucharu
Screenshot_2023-09-20-16-48-28-140~3.jpg

Probierz trener 90-lecia Jagiellonii gdzie pracował 2 razy (08-11, 14-17) a teraz Selekcjoner reprezentacji Polski... :boss:
Czyli dobry znajomy prezesa tak jak Michniewicz...
Papszun większe klubowe sukcesy i to z ostatnich lat i do tego był bez klubu...
 
Mila jako asystent, a Kuszczak trenerem bramkarzy xD No kozak sztab z doświadczeniem się szykuje. Mam nadzieję, że Mołdawia im znowu urwie punkty i pizdy nie pojadą na Euro, rozjebać później w pizdu to całe kółko wzajemnej adoracji.

Taki sztab akurat ma sens, ludzie, którzy grali w reprezentacji i/lub mają zapisaną w miarę poważną kartę w klubach zagranicznych. Probierz nie ma ani jednego, ani drugiego, więc musi się podpierać takimi asystentami bo to nie lata 90., gdzie ponad połowa kadry grała w Eklapie.
 
Back
Top