Piłka nożna

Prezydent Lega Serie A, Maurizo Beretta, przedstawił przed FIGC propozycję wydłużenia ławek rezerwowych, która została dziś zaakceptowana przez włoską federację.



Oznacza to, iż liczba zawodników, których trenerzy będą mieli do dyspozycji na ławce rezerwowych w rozgrywkach Serie A, Coppa Italia i meczach Primavery zwiększy się do dwunastu.



Zmiany wchodzą w życie w trybie natychmiastowym czyli po raz pierwszy dłuższe ławki zobaczymy w pierwszej kolejce Serie A w ten weekend.


http://www.juvepoland.com/news.php?id=22376



Dobra decyzja ;)







Michel_Platini_french_shirt_09.jpg




Mi te stroje sie podobaja, choc jak Platini w nich strzelal bramki, mnie na świecie jeszcze nie było
 
GLF prawdę mówiąc to nie wiem. Wiem, że Leeds ma kosę z ManU ale to żadne odkrycie. Generalnie jakoś się życiem kibicowskim nigdy nie interesowałem za specjalnie.



O Kingu chyba nic nie było a szkoda, bo bardzo solidny obrońca taki drugi Sol Campbell z tym, że się nie sprzedał.







Koszulki Meksyku to magia była. Campos też nie odstawał. Ciężko go było nie znac i nie pamiętać przez te stroje
 
Konczy sie kolejka w Championship -asystowal Peszko,strzelal Cywka i Kuszczak podobno zajebisty mecz zagral.
 
Wracam do domu a tu nie uznaja Slaskowi bramki super przywitanie.



Jest 2-3 moze jeszcze na raemis dadza rade.



Moze ktos opisac w skorcie mecz Legii i pierwsza polowe Slaska ?







edit: JEST 3-3 to jeszcze jedna :D
 
Hokejowy wynik, we Wroclawiu :-)



Zaskoczyl mnie dosc pozytywnie Slask, chodzi glownie o rezultat, bo samego meczu nie ogladalem.
 
pedro mial wychylona glowe dalej niz byly piety Coentrao przynajmniej ja tak widzialem musialbym jeszcze raz powtorke obejrzec by miec pewnosc.
 
Back
Top