Piłka nożna

Po tylu latach bycia ligowym gównem i spadkach po prostu cieszę się z każdej wygranej i każdej kolejki bycia w górnej części tabeli.
tutaj doskonale rozumiem, przeżywałem to samo kilkanaście sezonów, ale teraz trafiło się drugie życie trenerskie moyesa.
 
ten projekt jest interesujący.
eddie howe to był dobry wybór.
dwa- mądrze robione transfery.

ten sezon jest specyficzny ze względu na mundial w trakcie sezonu.
dlatego ciężko rokować wyniki na końcowe.
top 4 byłoby małą niespodzianką, ale miejsca 5-7 dające te mniejsze puchary już nie.
Ja stawiam, ze kluby ktore teraz wygladaja dobrze fizycznie i nie wysylaja zbyt duzo zawodnikow na ms, moga niezle namieszac.
 
Ja stawiam, ze kluby ktore teraz wygladaja dobrze fizycznie i nie wysylaja zbyt duzo zawodnikow na ms, moga niezle namieszac.
tutaj może być różnie.
zaraz będzie 1,5 miesiąca bez poważnej gry.
można się dobrze przygotować do wznowienia rozgrywek, jak i przestrzelić sprawę.

rzecz jest o tyle interesująca, ponieważ wcześniej takiej nie było.
tutaj się zgadzam, że kadry niewiele dotknięte mundialem zyskują.

natomiast na mundialu piłkarze grający na wyspach mogą sobie dobrze radzić.
w grudniu wszystkie mocne i mniej poważne ligi luzują, a wyspiarze odwrotnie- podkręcają.
tutaj oczywiście dochodzą dodatkowe czynniki: aklimatyzacja, lokalny klimat.
zobaczymy co z tego wyniknie.

chyba, że lokalny ekspert od premier nam zaraz wyjaśni.
:wink:
 
A. Fati mnie mega irytuje...głosu o sprzedaniu go z dużym % przy kolejnej sprzedaży uważam za uzasadniony:)
i nie zmieni tego ew gol strzelony bądź kilka:)
 
Okrutne ciężary, katastrofalny Dembele, Fati niewiele lepszy. Jeden przebłysk z przodu i nos Lewandowskiego. Chuj, ważne, że to przepchnęli, ale w obronie znów zaczyna się robić szpital i następny mecz zapewne ze środkiem obrony Pique-Alonso :beczka:
 
Okrutne ciężary, katastrofalny Dembele, Fati niewiele lepszy. Jeden przebłysk z przodu i nos Lewandowskiego. Chuj, ważne, że to przepchnęli, ale w obronie znów zaczyna się robić szpital i następny mecz zapewne ze środkiem obrony Pique-Alonso :beczka:
Robercik miał 2 okazje....1 słupek, druga bramka:) no moze jeszcze 2 syt....facet wyciaga coś z niczego:)
 
20221030_000402.jpg
 
Sędzia z meczu Real Girona powinien już nie sędziować nic,nie uznana bramka i łapa asensio to śmiech na sali,owszem Real nie zagrał najlepiej ale to co działo się w tym meczu,granie na czas girony..takie coś powinno być karan
Smrod wokol sedziowania w tym meczu okropny.
Uwazam tam samo karny i nieuznany gol mocno kontrowersyjny
 
Mamy już praktycznie 1/3 sezonu za nami i bez wątpienia w top 8 tego sezonu PL jest Gabriel Martinelli. Chłop, który jeszcze niedawno kopał piłkę w ...4 lidze brazylijskiej. :boss:

Z chęcią aż bym zobaczył jakiś film jak oni go wyłowili z tej ligi.
 
Back
Top