Piłka nożna

Ale Chelsea ma ciężary. Wczoraj nic nie grali. Ale Sterling mi zapunktował w fantasy. Dziś chętnie zalukam ManC z beniaminkiem. Będzie ogień
 
Dest w Milanie. Wypo z opcją wykupu (wg. Romero ok. 20 mln euro).
Yuste ponoć jest w Berlinie (po chuj?), a mnie się pojebało, że okienko zamykają dziś po 24.
 
Kurcze, niesamowicie dobrą robotę robią chłopaki w meczykach. Jutro Włodar z ekipą będą 12 godzin prowadzić studio z relacją ostatniego dnia okienka
 
received_417481290482767.jpeg
 
Mnie ciekawi jak będzie wyglądała kadra ma MŚ które już za kilka miesięcy. Oprócz Lewego który gra i jest w formie to średnio to wygląda. Milik jest zmiennikiem w Juve i nikt nie wie ile będzie dostawał minut, Piątek szkoda gadać, nie siedzi nawet na ławie tylko trybuny. Szczęsny we wczorajszym meczu złapał kontuzje, nie wiadomo jak poważną, ale może być dłuższa przerwa. Co do naszych piłkarzy z Ekstraklasy to może nie będę się wypowiadał, bo jak wpadną na Argentyńczyków to będzie dramat.
 
Kto ma luźniejszy dzień w robocie to odpalać, chłopaki robią mega fajną robotę i jest to zajebista alternatywa względem KS
 


Na koniec okienka kupowanie szrotu na ławkę.

Bellerin miał bardzo dobry zeszły sezon w Betisie i przychodzi za darmo. Pensja pewnie w okolicach tego co zarabiał Dest, jak nie mniejsza, tak przynajmniej donoszą media - wg. mnie bardzo sensowny ruch Alemanego. Weź poprawkę, że na chwilę obecną w klubie nie ma żadnego nominalnego prawego obrońcy - jaki jest Roberto to wszyscy wiemy, Kounde czy Araujo też lepiej czują się na środku defensywy (choć przyznam, że Francuz zagrał fajnie w ostatni weekend, ale to wciąż tylko Valladolid...). Bellerin idealnie pasuje na bok obrony takiego zespołu jak Blaugrana, pamiętam jak jeszcze 4-5 lat temu Arsenal wolał za niego >40 baniek. Oczywiście to nie ten sam zawodnik co wtedy, ale za darmo to extra deal imho i jeżeli będzie wyglądał tak jak w zeszłym sezonie to nic tylko się cieszyć
 
Bellerin miał bardzo dobry zeszły sezon w Betisie i przychodzi za darmo. Pensja pewnie w okolicach tego co zarabiał Dest, jak nie mniejsza, tak przynajmniej donoszą media - wg. mnie bardzo sensowny ruch Alemanego. Weź poprawkę, że na chwilę obecną w klubie nie ma żadnego nominalnego prawego obrońcy - jaki jest Roberto to wszyscy wiemy, Kounde czy Araujo też lepiej czują się na środku defensywy (choć przyznam, że Francuz zagrał fajnie w ostatni weekend, ale to wciąż tylko Valladolid...). Bellerin idealnie pasuje na bok obrony takiego zespołu jak Blaugrana, pamiętam jak jeszcze 4-5 lat temu Arsenal wolał za niego >40 baniek. Oczywiście to nie ten sam zawodnik co wtedy, ale za darmo to extra deal imho i jeżeli będzie wyglądał tak jak w zeszłym sezonie to nic tylko się cieszyć
A co sądzisz o Marcusie Alonso? Widziałem go tylko w paru meczach kadry i LM.
 
Back
Top