Piłka nożna

Oby trafili z tym Antonym bo to wchuj siana jak za takiego ,,no name"a . Widac, ze skile ma nieprzecietne, ale ciekawe jak z glowa u niego
Właśnie żeby nie trafili. Może jak kilka razy wyjebia kluby w błoto tyle pieniędzy to ogarną się, że to jest przesada.
 
Właśnie żeby nie trafili. Może jak kilka razy wyjebia kluby w błoto tyle pieniędzy to ogarną się, że to jest przesada.
Ale oni tam juz wjebali kilkaset mln na nieudane transfery w ostatnich latach. Chyba nie ma gorszego klubu pod wzgledem zarzadzania transferami niz Utd . Teraz rzucili sie pod koniec okienka, bo po dwoch blamazach na poczatku sezonu pewnie obawiali sie braku awansu do Lm. I tak zdziwiony jestem transferu Casemiro, ze wogole wpadli na taki ruch bo niedawno laczony z United byl np Rabiot .
 
Ale oni tam juz wjebali kilkaset mln na nieudane transfery w ostatnich latach. Chyba nie ma gorszego klubu pod wzgledem zarzadzania transferami niz Utd . Teraz rzucili sie pod koniec okienka, bo po dwoch blamazach na poczatku sezonu pewnie obawiali sie braku awansu do Lm. I tak zdziwiony jestem transferu Casemiro, ze wogole wpadli na taki ruch bo niedawno laczony z United byl np Rabiot .
Everton? Dalej wolałbym żeby każdy droższy transfer okazał się niewypałem. Bo te kluby ostro pogrzało.
 
Dele Alli na dniach piłkarzem tureckiego Besiktasu.

Jeden z największych upadków w PN jakie widziałem.

Pamiętam jeszcze jak Anglia miala na niego mega hype i mówiło się o nowym Beckhamie.

Ciekawe jak skończy Grealish.
 


Nie jest łatwo pozbyć się tej pijawki. Barcelona wypłaca mu od 6 lat miliony za siedzenie na trybunach. :siara:

On musi tam jeszcze testy medyczne przejść ;)
Pomyśleć, że w pewnym momencie zazdrościłem wam tego byka xD
Ale i tak dzięki Umtitiemu macie Ferrana.
 
Screenshot_20220824-231804-149.png
 
Back
Top