Piłka nożna

Podniecaj się kopaniem po czole megatalentu z Brazylii, 18letniej perły Winicjusza -> przełącz na mecz BVB i zobacz co wyprawia 18letni Sancho Pansa.
 

Duj1oH2W0AI__o0.jpg:large
 
Sancho się w Anglii nie przebił, a w Niemczech jest gwiazdą

No tak, nie przebił się w Anglii mając 17 czy 18 lat i rywalizując z Sane i Szterlingiem. A zdobywając mistrzostwo o Europy u17 i tytuł najlepszego gracza, wizjoner Pep nawet nie włączył go na obóz przygotowawczy pierwszej drużyny. Skoro $ity ma jedną z najlepiej rozwiniętych szkółek piłkarskich i maga na ławce, ale nie pozwala rozwijać się swoim juniorem to ::jondance:::kis:
 
No tak, nie przebił się w Anglii mając 17 czy 18 lat i rywalizując z Sane i Szterlingiem. A zdobywając mistrzostwo o Europy u17 i tytuł najlepszego gracza, wizjoner Pep nawet nie włączył go na obóz przygotowawczy pierwszej drużyny. Skoro $ity ma jedną z najlepiej rozwiniętych szkółek piłkarskich i maga na ławce, ale nie pozwala rozwijać się swoim juniorem to ::jondance:::kis:
Teraz też by może sobie może w city pogral w carbao cap
 
No dokładnie, czyli lepiej jest grać jakieś ogony w mało znaczących meczach czy może być gwiazdą lidera niemieckiej ligi i cały czas rozwijać się grając mecz za meczem?
Wiadomo, że lepiej grać. Ale ja dlatego tak się nim nie zachwycam.
 
Llorente ładna pierwsza bramka w Realu Madryt :frankapprove:

Ramos swoją celebracją chyba podjudził wszystkich po kolei. Na początku uciszał wszystkich, włącznie z kibicami na stadionie, potem trochę sparodiował Cristiano swoją cieszynką, a na koniec podkurwił Solariego tym bieganiem wokół Isco i przytulaniem go :lol:
 
Last edited:
- Kontrakt na 4 lata
- Kwota odstępnego: 4-5M euro
- Do końca sezonu zostaje w Pogoni
- Ponoć było też zainteresowanie m.in. BVB, Genoi i dużego klubu z La Liga

 
Last edited:
1 - 5
Ze jacy niby pilkarze?

Miękkie faje, tacy piłkarze. Może mają jakość, ale z takim podejściem - mieć na wyjebce kibiców i jak i cały klub to mnie wku***a na maxa. Zresztą Roy Kane świetnie to podsumował:
Współcześni piłkarze to bardzo słabi ludzie. Nie jestem fanem Jose Mourinho, ale nie będę tolerował graczy, którzy chowają się za swoimi agentami czy kumplami w mediach. To żart. Dziś nie możesz na nic zwrócić uwagi młodym zawodnikom. Nie możesz im powiedzieć ani słowa. Też byś stracił robotę jak Mourinho, gdybyś miał piłkarzy z nadwagą czy takich, którym się nie chce trenować. Moje United było wielkie, bo miało wielkich zawodników, którzy byli jednocześnie wielkimi liderami. Teraz rzucili Mourinho pod autobus. Niektórzy powinni odejść razem z nim.
 
Powiem ci, że te gole jak ten pierwszy powinny być liczone napastnikowi. Samobóje po takich akcjach to przeżytek.
Jak mnie to cieszy, że Piątek mnie wysłuchał i poszedł z tym do władz Serie A. Szkoda, że nie zwrócili mu bramki(przypisano ją na konto Cristiano Ronaldo), ale pojawiają się głosy że należy coś zmienić w przepisach, a to już jest plus.
 
Back
Top