Piłka nożna

No i mamy ćwierćfinał. Haiti głównie miało sytuacje po podaniach naszego obrońcy. Mecz lepszy niż to co pokazali w fazie grupowej. Jutro ćwierćfinał.
 
No i mamy ćwierćfinał. Haiti głównie miało sytuacje po podaniach naszego obrońcy. Mecz lepszy niż to co pokazali w fazie grupowej. Jutro ćwierćfinał.
Jutro ćwierćfinał? A nie jutro dopiero ma się wyłonić nasz przeciwnik?
 
Jutro ćwierćfinał? A nie jutro dopiero ma się wyłonić nasz przeciwnik?
na 100% pewny nie jestem, ale zdaje się, że tak mówił komentator. Zresztą w grupie też grali dzień po dniu, a finał pewnie chcą mieć w niedzielę, więc tak by nawet wychodziło.
 
@rash @cruor
play-off-Mistrzostwa-%C5%9Awiata-Amp-Futbol-2018.jpg
 
3-1 dla naszych po 1 połowie dogrywki. Raczej już tego nie przegramy, niestety najlepszy grajek z powodu żółtych kartek nie zagra w ew. 1/2 finału.


Kurwaaaaaaa 3-3

Karne :/
 
Last edited:
Sory, ale sfrajerzyli po całości. Stracić 2 gole na 4 minuty przed końcem, prowadząc 3-1. :matt:
 
Last edited:
Vini wszedł, "strzelił" gola nieco z przypadku i wypracował akcję z karnym. W 20minut zrobił więcej niż cały zespół. Ja chcieć go więcej!
 
Ale kompromitacja. Dosłownie i w przenośni dzieci we mgle. Ja wiem, że na lewą obronę w Górniku akurat nie ma nikogo, ale Liszka? I to w duecie z Himerezem na skrzydle to zbrodnia przeciw ludzkość. Nawet Żurkowskiego nie ma w meczu. Oby Legii się odechciało w drugiej połowie.
 
Ale kompromitacja. Dosłownie i w przenośni dzieci we mgle. Ja wiem, że na lewą obronę w Górniku akurat nie ma nikogo, ale Liszka? I to w duecie z Himerezem na skrzydle to zbrodnia przeciw ludzkość. Nawet Żurkowskiego nie ma w meczu. Oby Legii się odechciało w drugiej połowie.

:gsp:
 
Back
Top