Piłka nożna

Masz odpowiedź na końcu. Przyszła kurewka na imprezę, ale przypomniała sobie, że "this hole costs extra" i chce więcej szmalu.

Będąc kompletnie szczerym, to oczywiście jest to hańba na jego wizerunku. Środowiska wielkich pieniędzy są niestety brudne i takich spraw wyjdzie na jaw jeszcze więcej. Asia ostatnio mówiła w wywiadzie z REDem, że Conor tym atakiem na autobus zachował się jak gówniarz, a przecież jest idolem wielu dzieciaków. Nie muszę przypominać kim jest dla dzieciaków Ronaldo i jaki przykład dał dla wpatrzonych w niego młodych ludzi.
 
Asia ostatnio mówiła w wywiadzie z REDem, że Conor tym atakiem na autobus zachował się jak gówniarz
tak gadała? niezła hipokryzja bo z tego co pamiętam to w trakcie ataku twierdziła, że to jest emejzing.
 
sory, nie było emejzing tylko 'asom' i 'aj low it' od 1:38.

Przecież tłumaczyła, że myślała o tym jako promocji tej gali(w końcu przejęli interes ci od WWE), a potem przyszedł Dana bielszy niż zwykle i powiedział, że gala mogła się nie odbyć i była wkurzona:no no:
 
Reprezentant Polski w spotkaniu przeciwko Frosinone (2:1) zdobył swojego odpowiednio siódmego oraz ósmego gola w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech i umocnił się w ten sposób na pozycji lidera klasyfikacji najlepszych strzelców.

Znakomita dyspozycja 23-letniego zawodnika nie umyka uwadze obserwatorom najsilniejszych europejskich klubów oraz statystykom, którzy już dostrzegli, że Krzysztof Piątek przebił wynik Zbigniewa Bońka (1985/1986) i Kamila Glika (2014/2015), którzy na przestrzeni całego sezonu strzelili tylko lub aż siedem bramek na boiskach Serie A. O jedno trafienie więcej na swoim koncie ma już były gracz Cracovii.

Środkowy napastnik może się także pochwalić wyrównaniem wyniku Karla Aage Hansena, który przed blisko 70-cioma laty zdobył w debiutanckim sezonie tyle samo goli, co nasz napastnik w pierwszych sześciu kolejkach. Duńczyk w barwach Atalanty nie strzelał jednak bramki w każdym spotkaniu.

Pod tym względem Piątek goni legendarnego Gabriela Batistutę, który w sezonie 1994/1995 wpisywał się na listę strzelców w pierwszych jedenastu kolejkach w barwach Fiorentiny.

:cmgkeepgoing:
 
5bb2102f7cd5d.jpg


5bb20c422b23b.jpg


:korwinwhat:
 
Last edited:
Jakaś dziennikarka GW pisała na TT, że to niesprawiedliwość i trzeba z tym walczyć :siara:
Kobiety od pokoleń mają ciągoty do zrównywania więc to mnie nie dziwi.

Ostatnio .ona kobieta do mnie powiedziała, że mam szczęście że robi mi jeść bo nie musi. Odpowiedziałem jej, że ma szczęście, że jej nie biję bo w sumie to mógłbym. Nie złapała żartu :lesnarhappy:.
tak na prawdę to bym jej nigdy nie uderzył.
no chyba że by sobie zasłużyła:tysonhappy:
nie no tak na prawdę to nigdy:tysoncoffe:
 
Głośno ostatnio jest o Dawidzie Janczyku, książka, wywiady. Mi to się wydaje, że mu to nie pomoże tylko bardziej dobije, bo znowu zarobi trochę kasy i się jeszcze bardziej zachleje.
 
Back
Top