Piłka nożna

Payet, Coman, Lacazette, Rabiot, Martial, Sissoko - żaden z nich nie zmieścił się na liście Deschampsa :benny: Potencjał piłkarski tego kraju jest niebywały. Może by nam odstąpili ze dwóch :hi:
coman nie gral od lutego kontuzja, payet kontuzja, martial na 44 mecze tylko 11 goli, rabiot od 2016 tylko 6 wystepow w reprezentacji, takze takie srednie to porownanie, nie wzial ich bo nie moga grac, albo napastnicy, ktorzy nie strzelaja.
 
Wiem, że są. Tym faktem chciałem podkreślić jaką głębię kadrową ma Francja. Zwłaszcza w ofensywie. Byłem bardzo zdziwiony, że po bardzo dobrym sezonie w Arsenalu nie ma Lacazette'a, ale potem patrzę na powołanych napastników i w sumie to rzeczywiście nie ma, gdzie go tam wcisnąć, bo każdy z wybranych się broni. Rabiot fajny sezon, ale na środku też ma olbrzymią konkurencję w kadrze.

Jedzie Dembele, a brakuje miejsca dla Alexa.. To samo z Giroud. Nie należę do licznego grona hejterów Olivera, ale Lacazette zasłużył na te powołanie. Grizulla i tak bliżej prawego skrzydła będzie grał. Griezmann-Lacazette-Mbappe tak widziałem atak trójkolorowych.
 
Jutro pożegnanie Kurzawy i Grendela z Górnikiem. W dodatku że względu na zakaz dla kibiców gości cały stadion będzie tylko dla Górnika.

Sebek Mila to klasa gość. Pan piłkarz. Pamiętam go od czasów Groclinu i zaangażowanie w mecz w 100%. I za to co zrobił z Niemcami:applause: Cieszy mnie, że będzie ekspertem w TVP podczas MŚ.
 
Stanowski może zostać jednym z ekspertów TVP podczas mundialu w Rosji. Ciekawy ruch TVP.
Ogólnie TVP rozmawia z Weszło, gdzieś czytałem, że pojawiać się może Twarowski, podobno więcej młodych. No i Laskowski skomentuje dwa grupowe mecze Polaków, a Szpak tylko jeden :)

Niby sobie nie robię nie wiadomo jakich nadziei, że TVP zrobi mundial jak trzeba, ale ten Szkolnikowski dobrze kombinuje...
 
Fatalna wpadka zespołu Wilczka! Rywal zrobił Broendby... "Widzew" z @OnefootballEN. Czytaj tutaj:

https://1.ftb.al/LZkBJvrS2M

Tymczasem Broendby we frajerski sposób oddala się od tytułu. Na szczęście Wilczek cały czas nie zawodzi. Jak dla mnie powinien jechać obok Lewego, Milika i Kownackiego.
 
pamiętam jak Seba był moim idolem, myślałem, że taka Barcelona to kwestia czasu. W sumie talent na to miał, tylko pod kopułą nie bardzo.

 
A to dlaczego "pod kopułą nie bardzo"?

Jeśli chodzi o wspominki, to też właśnie ten rzut wolny ale i taki żarcik pamiętam:lol:


chyba byl uzależniony od hazardu, będąc już piłkarzem Austrii Wiedeń i mając żonę, przelewal matce kasę żeby nią zarządzala
 
Trzymałem kciuki za spadek Piasta, ale Termalica w meczu o wszystko walczyła o życie z takim zacięciem jak schorowany 90letni zwolennik eutanazji. I dostali na co zasłużyli.
 
Miałem pisać, że Lyon na własne życzenie stracił miejsce w LM i w ostatnich dwóch kolejkach stracił 6 punktów. Ale Depay strzelił hat-tricka i Lyon wraca do LM. Fajny skład skompletowali, przyjemnie się ich ogląda.
 
Niedziela, 20 maja :

(12:00) Valencia CF – Deportivo La Coruna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(15:00) Genoa CFC – Torino FC (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(16:15) Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Sturm Graz – Admira Wacker Modling (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Rafał Dębiński)
(18:00) Lech Poznań – Legia Warszawa (C+, TVP 1 ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski / Maciej Iwański – Andrzej Strejlau)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (C+ Now ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)
(18:00) Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2)
(18:00) SSC Napoli – Crotone FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:00) AC Milan – AC Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Dumanowski)
(18:00) SPAL 2013 – Sampdoria Genua (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(18:15) Atletico Madryt – SD Eibar (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(20:45) FC Barcelona – Real Sociedad (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Lazio Rzym – Inter Mediolan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) US Sassuolo – AS Roma (Eleven Sports 3. Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)
(22:00) Chicago Fire – Houston Dynamo (Eurosport 1)
 
Jedyny piłkarz który mi imponował dziś skończył piękną karierę w wielkim klubie. Mowa o Wielkim Gigim. Chwała Tobie najlepszy bramkarzu w historii!

Wybitny. Na pewno top 5 wszechczasów, na pewno najdłużej na światowym poziomie (właściwie to całą karierę) ale Schmeichel był jednak nieco lepszy.
 
Tak w skrócie, to najpierw się przyjebał bez powodu...


Później wrzucił screena twierdząc, że Weszło dzwoniło do niego "jakieś 120 razy" (naprawdę odczytał to 121 jako liczbę połączeń?)




:mjsmile:

Pawlowski, Dragowski i teraz Grabara, same asy ktore nie graja, albo sa w dupie, 'zacne' pokolenie naszych mlodych bramkarzy
 
:mjsmile:

Pawlowski, Dragowski i teraz Grabara, same asy ktore nie graja, albo sa w dupie, 'zacne' pokolenie naszych mlodych bramkarzy
Mimo wszystko Dragowski zagral dobry sezon w seniorach, Pawlowski tez mial z pol roku udane. Tutaj chlop gra w u23, a ego wieksze niz Buffon. Jebniety i tyle mam nadzieje, ze szybko wyleci po za powazna pilke.
 
Mimo wszystko Dragowski zagral dobry sezon w seniorach, Pawlowski tez mial z pol roku udane. Tutaj chlop gra w u23, a ego wieksze niz Buffon. Jebniety i tyle mam nadzieje, ze szybko wyleci po za powazna pilke.

owszem, wszystko zgoda, zauwaz jednak ze nasza liga, to nasza liga, juz wielu mialo dobry jeden sezon czy runde, a potem (...)
cala trojka ma wybujale ego do granic i inne pierdolniki w glowie, jeszcze jakby sie to przekladalo na granie, dobre wystepy
niestety tak nie jest, sam z Dragowskim wiazem duze nadzieje, obecnie rzeczywistosc brutalnie weryfkikuje
najbardziej kojarze go z fakow pokazywanych na stadionie Legii

az musialem odswiezyc klasyka z Pawlowskim :DC:

 
owszem, wszystko zgoda, zauwaz jednak ze nasza liga, to nasza liga, juz wielu mialo dobry jeden sezon czy runde, a potem (...)
cala trojka ma wybujale ego do granic i inne pierdolniki w glowie, jeszcze jakby sie to przekladalo na granie, dobre wystepy
niestety tak nie jest, sam z Dragowskim wiazem duze nadzieje, obecnie rzeczywistosc brutalnie weryfkikuje
najbardziej kojarze go z fakow pokazywanych na stadionie Legii

az musialem odswiezyc klasyka z Pawlowskim :DC:


Jedynego ktorego w miare rozumiem to jest wlasnie Dragowski. W rok z mlode goscia wyrosl na jednego z najlepszych bramkarzy naszej ligi. Hajs pewnie tez nagle sie sporo zwiekszyl pozniej transfer wiec moglo odjebac. Ciekawe czy teraz wrocil na ziemie czy dalej jest na tym samym poziomie co Grabara.

Pawlowski juz pewnie wrocil na ziemie i to mocno w nia przypierdolil.
 
Back
Top