Piłka nożna

Hehe chuja prawda. 170 i nakurwia brameczki głową aż miło

To, że strzelił głową parę razy to nie znaczy, że umywa się w grze głową do Cristiano. A z pewnością ma o jakieś pół metra mniejszy zasięg, a o tym pisałem.

Pierwszego półfinalistę już znamy, w zasadzie w meczu Barcelony też już wiadomo kto awansuje. Jedynie City-Lpool stanowi zagadkę.
 
Jutro może się okazać że większe emocje będą podczas losowania par półfinałowych niż w rewanżach 1/4.
 
29597789_873659109504122_2627459635870901840_n.jpg
 
Ja to kibic Barcy ale tutaj zajebal perfekcyjnie, Messi nigdy tak nie zrobi, ba Messi nawet tam głowa nie doskoczy.
Z tego co czytam i przypominam sobie to pierwsza bramka Cristiano z przewrotki. Także to są gole raczej z tych niecodziennych nawet dla wyższych piłkarzy. Motoryka Messiego jednak zupełnie oparta na czym innym, a jednak może i jemu się kiedyś uda.

Nauczył się od... syna
 
Tak apropo goli z przewrotek - wkurza mnie, że jak gola strzelą Ronaldo czy kiedyś Ronaldinho, to spuszczanie nad nimi ma taki sam efekt jak w jednej scenie w "Strasznym Filmie 2", a gdy strzelą go piłkarze jak chociażby Cavani czy Crouch, to przechodzi to niemal bez echa...
 
Back
Top