Piłka nożna

W ogóle orientuje się ktoś dlaczego nie ma Pawła Wszołka na zgrupowaniu? Z tego czytałem to ładnie sobie poczyna w QPR ostatnio.
 
Mi to najbardziej szkoda Teodorczyka. Gość jest powoływany na chyba wszystkie mecze eliminacyjne a nigdy tak naprawdę nie dostał szansy. Raz grał z Danią na kacu, bo się Milik skontuzjował i poźniej tylko chyba już z Rumunią gdzie miał super zmiane. Jeżeli Nawałka do tej pory jest na niego wkurwiony o ten kac Dania to może niech go nie powołuje. Teo ostatnio w formie to Nawałka wpuszcza Świerczoka, który nie dość, że grzeje ławę w Ludogorcu to jeszcze jego staż w reprezentacji wynosi praktycznie zero.
 
Wolsztyński świetny mecz, to samo Pawłowski - licze ze zostanie numerem 1 w bramce. Fajnie sie Liszka pokazał, 2000 rocznik będą z niego ludzie. Ogólnie fajny mecz, ob więcej takich.

::snoopd::
 
Do dziś nie ogarniam, czemu w meczu z Argentyną nie zrobiono podobnego manewru ze zmianą na Krula
Zdaje się, że w dogrywce zmiana RvP na Huntelaara była wymuszona, Robin nie miał siły biegać. Gdyby nie to, pewnie w 119' wszedłby znowu Krul. Jebaniutki, takie wyczucie (wszystkie karne wyczuł idealnie, góra, dół, prawo, lewo) widziałem chyba tylko u Goicoaechei w 1990
 
Ale bryndzę grają orły polskiego murinio::clintdis::
Reprezentacja województwa wileńskiego stawia im skuteczny opór...a Duńczycy zagrali tak ładnie pod Nas.
 
Ale bryndzę grają orły polskiego murinio::clintdis::
Reprezentacja województwa wileńskiego stawia im skuteczny opór...a Duńczycy zagrali tak ładnie pod Nas.
Coś tam ustrzelili. Bardzo to zawiedli dziś nasi U-17, wystarczył remis z Irlandią do awansu to wtopili 0-1 po karnym.
 
Szymański z legii słabiutko, Michalak jak wszedł to rozruszał grę. Szkoda chłopa bd oddawać do stolicy na zmarnowanie :/

U17 grali lepiej w piłkę, ale zero sytuacji bramkowych, karny dla Irlandii stranie z dupy
 
Zdaje się, że w dogrywce zmiana RvP na Huntelaara była wymuszona, Robin nie miał siły biegać. Gdyby nie to, pewnie w 119' wszedłby znowu Krul. Jebaniutki, takie wyczucie (wszystkie karne wyczuł idealnie, góra, dół, prawo, lewo) widziałem chyba tylko u Goicoaechei w 1990

Rzeczywiście, tak było...
 
Back
Top