Piłka nożna

wiem że nie jestem mocno na czasie obecnie z piłką nożną, ale może mi ktoś powiedzieć za co Liverpool zapłacił 75 milionów funtów własnie ?? ja wiem że Anglia i tamtejszy rynek transferowy to stan umysłu, no ale do chuja.
 
Last edited:
wiem że nie jestem mocno na czasie obecnie z piłką nożną, ale może mi ktoś powiedzieć za co Liverpool zapłacił 75 milionów funtów własnie ?? ja wiem że Anglia i tamtejszy rynek transferowy to stan umysłu, no ale do chuja.
Bednarka wygryzł ze składu Świętych, to musi być dobry :mamed:
 
wiem że nie jestem mocno na czasie obecnie z piłką nożną, ale może mi ktoś powiedzieć za co Liverpool zapłacił 75 milionów funtów własnie ?? ja wiem że Anglia i tamtejszy rynek transferowy to stan umysłu, no ale do chuja.
Za niedługo dostaną 150mln od Barcy, a obrona u nich to był teraz priorytet.
 
Za duże tempo narzucili sobie Górnicy od początku sezonu i trochę za późno ta przerwa jest więc trochę się zasapali, ale będzie ok. Dadzą radę na wiosnę:wink:

@Orlos, idziesz na to "granie z Kubą"? Tam są rozgrywki, a potem koncerty. Jeszcze za dawnych czasów to z Rakowem organizowali, ale odkąd wywalili Brzęczka to i Kuba się pogniewał, a załatwił im przecież współpracę z BVB.


Bilet kupiony. Widzimy się przy wodopoju ?
 
najśmieszniejsze, że kilka godzin później rodriguez z wba strzelił podobnie cechowi.
wpadło....
 
Mundo Deportivo: 110 + 40 milionów za Coutinho

80923_1514875854.jpg


  • Nie jest tajemnicą, że Philippe Coutinho jest głównym celem transferowym FC Barcelony w zimowym okienku, które właśnie zostało otwarte
  • Barcelona chce domknąć transfer Brazylijczyka jak najszybciej
  • Według Mundo Deportivo Barça proponuje Liverpoolowi 110 milionów kwoty stałej i 40 milionów zmiennych
Latem The Reds nie chcieli w ogóle rozmawiać na temat transferu Coutinho i zdecydowanie odrzucali wszystkie propozycje Barcelony. Teraz, według doniesień mediów, postawa Liverpoolu jest inna. Klub z Anfield ma być skłonny rozpatrzeć propozycje Blaugrany. Media informowały również, że Liverpool obiecał Coutinho, że pozwoli mu odejść, jeśli oferta Barcelony będzie satysfakcjonująca dla klubu.

Mundo Deportivo informuje o ofercie Barcelony w wysokości 110 milionów euro kwoty stałej i 40 mln zmiennych, uzależnionych od osiągnięć Coutinho w Barcelonie. Od dawna mówi się, że Brazylijczyk będzie kosztował 150 mln, niewiadomą była jedynie forma zapłaty tej kwoty. Mundo Deportivo informuje, że 40 mln zmiennych byłoby wypłacane na podobnej zasadzie jak w przypadku Dembélé (5 mln euro za każde 25 meczów rozegranych przez zawodnika, maksymalnie 4 razy; 5 mln za wygranie Ligi Mistrzów, maksymalnie dwa razy; i kolejne 5 mln euro za udział Barçy w Champions League, maksymalnie dwa razy). Teraz pozostaje czekać, czy Liverpool będzie chciał przystać na taką propozycję Barcelony.

Coutinho bardzo chce przejść na Camp Nou i to na pewno jest atutem Barçy. Josep Maria Bartomeu jest w stałym kontakcie z właścicielami Liverpoolu i stara się przekonać ich do zgody na transfer Brazylijczyka. W negocjacje zaangażowany jest również dyrektor wykonawczy FC Barcelony Oscar Grau.

Oby ta telenowela miała szczęśliwy finał i będzie :bomb::bomb::bomb:
 
Coutinho przychodzi, żeby odciążyć Iniestę a później całkiem go zastąpić. Na chwilę obecną jeszcze nie jest tak potrzebny, ale lepiej żeby przyszedł teraz i miał więcej czasu na aklimatyzację.

Na razie jednak to tylko dalej spekulacje, rzadko się zdarza żeby taki gracz zmieniał klub w połowie sezonu. Myślę że sytuacja Barcelony w lidze na pewno jest dla niego kusząca.
 
Hiszpańskie media : "Barcelona oferuje €150mln za Coutinho i Andre Gomesa. Liverpool oczekuje samych €150mln."
Real chciał kupić Salaha od Liverpoolu za 75 mln funtów i dorzucić Karima Benzemy. Anglicy odpowiedzieli, że jak mają wziąć Benzemę to chcą już 140 mln :crazy:
 
Sprawdziłem sobie tego benzeme na transfermarkt... koleś na 20 meczy ma 5 bramek..5 bramek kurwa w Realu ja pierdole-morate sie pozbyli i woleli jego...5 bramek:stevecarell:..dobrze im tak , za głupote sie płaci
 
nie jestem jakimś wielkim fanem statystyk, ale znalazłem jedną, która mnie mocno zaciekawiła.
dotyczy najlepszego piłkarza i ostatniego el clasico.
otóż:
6,67 km przebył w czasie meczu nasz bohater- najmniej ze wszystkich piłkarzy, którzy grali cały mecz.
aż 83,1 % tego czasu przedreptał;
10,8% tego czasu to trucht;
4,95% to szybki bieg;
a tylko 1,15% to sprint.
wystarczyło to do strzelania bramki, zdobycia asysty i stworzenia 9 okazji strzeleckich swoim kolegom.

:penn:
 
nie jestem jakimś wielkim fanem statystyk, ale znalazłem jedną, która mnie mocno zaciekawiła.
dotyczy najlepszego piłkarza i ostatniego el clasico.
otóż:
6,67 km przebył w czasie meczu nasz bohater- najmniej ze wszystkich piłkarzy, którzy grali cały mecz.
aż 83,1 % tego czasu przedreptał;
10,8% tego czasu to trucht;
4,95% to szybki bieg;
a tylko 1,15% to sprint.
wystarczyło to do strzelania bramki, zdobycia asysty i stworzenia 9 okazji strzeleckich swoim kolegom.

:penn:
Ferdek już cdawno mówił że trzeba robić tak żeby się nie narobić!
 
nie jestem jakimś wielkim fanem statystyk, ale znalazłem jedną, która mnie mocno zaciekawiła.
dotyczy najlepszego piłkarza i ostatniego el clasico.
otóż:
6,67 km przebył w czasie meczu nasz bohater- najmniej ze wszystkich piłkarzy, którzy grali cały mecz.
aż 83,1 % tego czasu przedreptał;
10,8% tego czasu to trucht;
4,95% to szybki bieg;
a tylko 1,15% to sprint.
wystarczyło to do strzelania bramki, zdobycia asysty i stworzenia 9 okazji strzeleckich swoim kolegom.

:penn:
Zaczęło się to w 2014, gdy Messi miał problemy z wymiotami i nie mógł przeciążać organizmu. Teraz już nie ma takich problemów, ale dalej umiejętnie się porusza po boisku i dzięki temu ma 100% energii przy zrywach i dryblingach przez cały mecz.
 
Back
Top