Piłka nożna

generImg.php
 
http://sport.tvp.pl/34120855/rai-zerwane-wiezadla-i-dluga-przerwa-milika

Jeżeli to prawda, to obawiam się, że Arek już nigdy nie wykorzysta swojego potencjału. Zerwanie więzadeł w dwóch kolanach w przeciągu niespełna roku nie zwiastuje dobrze na przyszłość i poza przerwą dojdzie fakt, że ta skurwysyńska kontuzja uwielbia wracać. Coś o tym wiem. Współczuję mu, bo dwa lata temu zapowiadał się na świetnego piłkarza. Nasza reprezentacja go potrzebuje, lepiej graliśmy w ustawieniu gdzie w ataku grał Lewandowski, a za nim właśnie Arek.
 
Gol Stępińskiego w debiucie w Serie A:



Z powodu kontuzji Milika, Napoli będzie pewnie zmuszone ściągnąć w styczniu z wypożyczenia Roberto Inglese, co jest dobrą informacją dla Stępińskiego.
 
Last edited:
A ja jak na niego patrze to przypomina mi sie ze zabil babke na pasach z jego winy.Zapłacił chyba tylko jakąś grzywne..równi równiejsi
Nawet nie wiedziałem o tym :o

Teraz czytam dostał grzywnę 7 tysięcy i zawiasy, ja pierdole. Potrącił babcie na pasach przy prędkości 120.
 
Nawet nie wiedziałem o tym :o

Teraz czytam dostał grzywnę 7 tysięcy i zawiasy, ja pierdole. Potrącił babcie na pasach przy prędkości 120.
a mozna bylo tam jechac 50.Widzisz kurwa.Tera wszyscy jaki to smieszek i w ogóle i już nikt nie pamięta.
 
No to że gówno mu zrobili to jakieś nieporozumienie :matt:
Pamiętam jak po tym wypadku kibice śpiewali "Hajto kutasie, jebnąłeś babke na pasie"
 
A ja jak na niego patrze to przypomina mi sie ze zabil babke na pasach z jego winy.Zapłacił chyba tylko jakąś grzywne..równi równiejsi
To byla jego wina ? Ja slyszalem wersje, ze babka wtargnela na pasy, ale zawsze dziwilo mnie, ze nikt tego w mediach nie walkowal. Raz chyba w TVP cos slyszalem, ale nawet nie wiedzialem kiedy zapadl wyrok.
 
z hajto jeszcze jest pol biedy bo byl trzezwy, pamietam jak dudka z wisly krakow zabil babe pod wplywem i chuja mu zrobili
 
z hajto jeszcze jest pol biedy bo byl trzezwy, pamietam jak dudka z wisly krakow zabil babe pod wplywem i chuja mu zrobili
Miał promil we krwi i zabił jakiegoś faceta, ale jemu się w ogóle upiekło, bo sąd zdecydował, że to była wina tamtego kolesia, który wszedł na czerwonym na przejście. Konsekwencją dla Dudki zabranie prawka na kilka miechów.
 
Miał promil we krwi i zabił jakiegoś faceta, ale jemu się w ogóle upiekło, bo sąd zdecydował, że to była wina tamtego kolesia, który wszedł na czerwonym na przejście. Konsekwencją dla Dudki zabranie prawka na kilka miechów.
tak dawno to bylo ze juz nie pamietalem ze to chlop byl a i wtedy dudka gral w amice a nie w wisle
 
Miał promil we krwi i zabił jakiegoś faceta, ale jemu się w ogóle upiekło, bo sąd zdecydował, że to była wina tamtego kolesia, który wszedł na czerwonym na przejście. Konsekwencją dla Dudki zabranie prawka na kilka miechów.
Pił na baletach w Szczecinie, nocował u Ławy z Pogoni i ściągnął typa. Jakoś około 2000-2004 to było, niby facet widząc samochód chciał uciec, sprawa dosyć szybko uciszona.
 
Back
Top