Piłka nożna

A mógł grać w Valencii... Miał praktycznie zagwarantowany pierwszy skład, bo Kondogbia został sprowadzony dopiero, gdy nie udało się sprowadzić Krychowiaka. A zbytnio wyboru na tej pozycji w Valencii nie mają..
 
Własne projekty pewnie w Eleven, albo PS. Szkoda, ale co mu zostało komentować. W tym roku została mu ekstraklasa i LM(angielskiej chyba nie robi). W przyszłym poleci LM, a być może i angielska i ekstraklasa. I zostaną konie albo dokupią bierki.... Żeby tylko Twaro dokończył sezon z EPL to będzie git, bo też żegnam się z NC+, choć jako abonent.
 
Gdzieś widziałem , że Twaro też odszedł. Jakieś pogłoski chodzą o wspólnym projekcie Twaro, Smokowski, Borek i Stanowski
 
Twarowski i Smokowski odchodzi, nie będzie już dobrych komentatorów piłkarskich w Polsce... Zostanie Nahorny jeszcze, reszta jest asłuchalna. No może jeszcze Wolski, chociaż czasami bredzi.
 
Twarowski i Smokowski odchodzi, nie będzie już dobrych komentatorów piłkarskich w Polsce... Zostanie Nahorny jeszcze, reszta jest asłuchalna. No może jeszcze Wolski, chociaż czasami bredzi.
Jeszcze Rosłoń jest wporzo. Duża wiedza, ogarnia co się dzieje na boisku i ma dobry głos.
 
Twarowski i Smokowski odchodzi, nie będzie już dobrych komentatorów piłkarskich w Polsce... Zostanie Nahorny jeszcze, reszta jest asłuchalna. No może jeszcze Wolski, chociaż czasami bredzi.

Ja tam nie mogę narzekać na Eleveny - goście są młodzi, pełni werwy, wiedzy i pasji. Słucha się tego świetnie, plusa mają zapał i pomysły np. jutro robią pierwszy Polsce program live z ostatnich godzin okienka transferowego. Twarowskiego lubiłem słuchać, póki nie założył konta na tt, ogólnie większość dziennikarzy traci okropnie gdy zaczynają się wypowiadać przez to medium :lol:

Skąd Monaco bierze tych wszystkich piłkarzy? Sprzedają jednego po drugim za ponad 50mln.

Nie pamiętam tak rozprzedanego w jednym oknie klubu. Najlepsze jest jednak to, że choć opychają swoich graczy za kupę kasy, mogą wcale nie stracić jakościowo, bo kupują świetnych graczy na bardzo rozsądne pieniądze.
 
Ja tam nie mogę narzekać na Eleveny - goście są młodzi, pełni werwy, wiedzy i pasji. Słucha się tego świetnie, plusa mają zapał i pomysły np. jutro robią pierwszy Polsce program live z ostatnich godzin okienka transferowego. Twarowskiego lubiłem słuchać, póki nie założył konta na tt, ogólnie większość dziennikarzy traci okropnie gdy zaczynają się wypowiadać przez to medium :lol:



Nie pamiętam tak rozprzedanego w jednym oknie klubu. Najlepsze jest jednak to, że choć opychają swoich graczy za kupę kasy, mogą wcale nie stracić jakościowo, bo kupują świetnych graczy na bardzo rozsądne pieniądze.
A ja tam lubie Stano jeszcze bardziej od kiedy sledze go na tt:)
 
dzisiaj dobry tekst czytałem na Weszło o Krychowiaku.

Gośc osiągnął już wszystko w karierze, na więcej po prostu już nie ma umiejętnosći, bo jest zwykłym rzemieślnikiem.

Wygrał Lige Europy, chyba wybrali go do składku dekady w Sevilli, na Euro zagrał bdb turniej, poszedł na sam szczyt do PSG gdzie mu płacą mega kase za oglądanie meczy i trenowanie z najlepszymi na świecie.

Ma 27 lat ale nie oszukujmy się, w Realu to on nie zagra i Ligi Mistrzów też nie wygra. Został mu chyba tylko udział w mundialu, więc rozsądna decyzja o wypożyczeniu na rok.

On już nic nie musi
 
Ja tam nie mogę narzekać na Eleveny - goście są młodzi, pełni werwy, wiedzy i pasji. Słucha się tego świetnie, plusa mają zapał i pomysły np. jutro robią pierwszy Polsce program live z ostatnich godzin okienka transferowego. Twarowskiego lubiłem słuchać, póki nie założył konta na tt, ogólnie większość dziennikarzy traci okropnie gdy zaczynają się wypowiadać przez to medium :lol:

A daj spokój śmiech Kapicy przy meczach Serie A mi strasznie obrzydza mecze Interu. Jeszcze Dumanowski i Święcicki daja rade, ale Kapicy zdzierżyć nie mogę.
 
Alex Oxlade-Chamberlain w Liverpoolu
Renato Sanches na rok do Swansea City
dziś koniec okienka więc będzie się działo
 
Takie ciekawsze z tych mniej ciekawych.
Serge Aurier z PSG do Tottenhamu
Kevin Kampl z Leverkusen do RB Leipzig
Cibicki z Malmo do Leeds
 
Transfer Ousmane’a Dembélé jest najdroższą operacją w historii FC Barcelony. Klub zapłaci za zawodnika 105 milionów euro plus 43 miliony zmiennych. Dziennik Bild podaje kilka szczegółów dotyczących warunków wypłacenia dodatkowych pieniędzy Borussii Dortmund.

Niemiecki zespół otrzyma 10 milionów euro, jeśli Dembélé wystąpi w przynajmniej 50 oficjalnych spotkaniach, bez podania limitu czasowego. Kolejne 10 milionów zależy od tego, czy Katalończycy awansują do Ligi Mistrzów przynajmniej raz w ciągu najbliższych pięciu lat. Niespełnienie obu warunków byłoby wielką niespodzianką.

Kwota 105 milionów euro zostanie z kolei rozłożona na dwie raty. Borussia nie otrzyma jednak wszystkich pieniędzy, ponieważ 20 milionów zostanie przekazane Rennes. Francuski klub zarobi obecnie więcej niż rok temu, gdy sprzedał Dembélé do Dortmundu za 15 milionów euro.

:damjan:
 
Kurwa kretyni zaoferowali darmowe wypożyczenie Gomesa do Tottenhamu. :stevecarell:

edit: jeśli rozegra 60% meczy to będą musieli go wykupić za 40mln funtów.
 
Last edited:
hwxua1gbuir1eicshhaz

xaktkiflft4fz4dw1ccw

 
Kurwa przed fuzją z enką canal+ piłkarski potentat, najlepsi komentatorzy, zajebiście robione transmisje, wszystkie ważne ligi oprócz niemieckiej. Za rok zostaną z naszą rodzimą ekstraklapą, najlepsi komentatorzy stamtąd spierdalają... Kurwa sentyment pozostał bo wychowałem się przy c+, sam też od 3 lat to mam, ale trzeba się będzie chyba pożegnać z nimi bo dla fana piłki coraz mniej ciekawego do zaoferowania.
P.S. Liga Mistrzów na polsacie= żenada.
 
Kurwa przed fuzją z enką canal+ piłkarski potentat, najlepsi komentatorzy, zajebiście robione transmisje, wszystkie ważne ligi oprócz niemieckiej. Za rok zostaną z naszą rodzimą ekstraklapą, najlepsi komentatorzy stamtąd spierdalają... Kurwa sentyment pozostał bo wychowałem się przy c+, sam też od 3 lat to mam, ale trzeba się będzie chyba pożegnać z nimi bo dla fana piłki coraz mniej ciekawego do zaoferowania.
P.S. Liga Mistrzów na polsacie= żenada.
sam się zastanawiam jak będą wyglądać transmisje LM na polsacie.
co do nc+ to mam ich tylko dla pl, jak stracą ligę angielską to daję sobie spokoj.
 
Back
Top