Piłka nożna(typy,analizy)

Nic nie jest zawyżone, Liverpool przede wszystkim gra u siebie, jeżeli chodzi o wypracowanie okazji strzeleckich to póki co na starcie sezonu nikt w Premier League nie ma do The Reds podjazdu. Milan zacząć dobrze sezon, ale wydaje mi się, że może nie tzw. izydor ale Liverpool powinien to wziąć
 
Mi wczoraj United zjebało. Dzisiaj Shachtar+over 8,5 RR Live-Milan.

Podobno ma zagrać dzisiaj Messi-Neymar-Mbappe
 
Fajny typ dziś na PSV 1X @1.42
Sociedad duże bramki w kadrze a PSV u siebie mecz i dodatkowo podbudowani zwycięstwem na wyjeździe 3:0 z Alkmaar więc wydaje się kurs ok.
 
Jaga - Lech over 4.5 kartek @2.05.
Raczkowski sędziuję to warto pograć, gość sypie kartki jak pojebany, prawie zawsze gram kartki/faule jak sędziuje. Warta z Górnikiem w poprzedniej kolejce akurat dał tylko dwie ale ogólnie na ostatnie 20 meczów w PL i Pucharach pokrył taką linię 16/20, a w 8/20 szło czerwo, w tym sezonie ma 4.75 średnią samych żółtych na mecz w ESA.
 
Jaga - Lech over 4.5 kartek @2.05.
Raczkowski sędziuję to warto pograć, gość sypie kartki jak pojebany, prawie zawsze gram kartki/faule jak sędziuje. Warta z Górnikiem w poprzedniej kolejce akurat dał tylko dwie ale ogólnie na ostatnie 20 meczów w PL i Pucharach pokrył taką linię 16/20, a w 8/20 szło czerwo, w tym sezonie ma 4.75 średnią samych żółtych na mecz w ESA.
Lech przegrał nie jeden kupon...
 
Jaga - Lech over 4.5 kartek @2.05.
Raczkowski sędziuję to warto pograć, gość sypie kartki jak pojebany, prawie zawsze gram kartki/faule jak sędziuje. Warta z Górnikiem w poprzedniej kolejce akurat dał tylko dwie ale ogólnie na ostatnie 20 meczów w PL i Pucharach pokrył taką linię 16/20, a w 8/20 szło czerwo, w tym sezonie ma 4.75 średnią samych żółtych na mecz w ESA.

Lech przegrał nie jeden kupon...
IMG_20210924_224053.jpg


Kto by się spodziewał
 
Venezia vs Torino
Powyżej 27,5 fauli w meczu @1.60

Spotykają się dwie najczęściej faulujące drużyny w lidze. Torino wykonuje średnio 18 fauli na mecz natomiast Venezia średnio 15 na mecz więc średnia przekracza już ponad proponowaną linie. Uważam, że to będzie zacięty mecz i posypią się kartki a co za tym idzie sporo fauli. Dla mnie typ warty pogrania! Powodzenia! :beer:
 
Venezia vs Torino
Powyżej 27,5 fauli w meczu @1.60

Spotykają się dwie najczęściej faulujące drużyny w lidze. Torino wykonuje średnio 18 fauli na mecz natomiast Venezia średnio 15 na mecz więc średnia przekracza już ponad proponowaną linie. Uważam, że to będzie zacięty mecz i posypią się kartki a co za tym idzie sporo fauli. Dla mnie typ warty pogrania! Powodzenia! :beer:
Powinno być ostro w tym meczu ale oby Torino nie spuściło z tonu bo ostatnio grali bardzo aggro, Ty grasz ogólnie bez podatku u zagranicznych czy w polskich? bo pamiętam, że bym taki temat kiedyś nawinięty.
 
Powinno być ostro w tym meczu ale oby Torino nie spuściło z tonu bo ostatnio grali bardzo aggro, Ty grasz ogólnie bez podatku u zagranicznych czy w polskich? bo pamiętam, że bym taki temat kiedyś nawinięty.
Zagranicą. Rzadko kiedy w fortunie czy betclicu.
 
@Kratta masz oficjalne statystyki gdzieś jeśli chodzi o liczbę fauli torino z venezia? Bo na unibecie mi jeszcze nie rozliczyli a statystyki są różne na innych stronach więc nie wiem gdzie patrzeć.
 
Czemu 3 dni?! Pierwsze słyszę.
Rozmawialismy juz o tym tutaj na forum ze od 1 pazdziernika oferta zakladow na Betsson nie bedzie w ogole dostepna w Polsce. Przysylali tez maile i wiadomosci na Betsson w tej sprawie. Podobnie ma sie sytuacja na Betsafe

1632810535943.png
 
Back
Top