Piłka nożna(typy,analizy)

@barthez @kraks Jakich opcji używacie do wpłacania i wypłacania hajsu grając za granicą żeby było wygodnie i bezprzypałowo?
 
@barthez @kraks Jakich opcji używacie do wpłacania i wypłacania hajsu grając za granicą żeby było wygodnie i bezprzypałowo?
Ja również co Kraks. Tylko jakie to ma teraz znaczenie jak mówią tu koledzy, że nie będzie możliwości już grania z PL za kilka dni.
 
Venezia vs Torino
Powyżej 27,5 fauli w meczu @1.60

Spotykają się dwie najczęściej faulujące drużyny w lidze. Torino wykonuje średnio 18 fauli na mecz natomiast Venezia średnio 15 na mecz więc średnia przekracza już ponad proponowaną linie. Uważam, że to będzie zacięty mecz i posypią się kartki a co za tym idzie sporo fauli. Dla mnie typ warty pogrania! Powodzenia! :beer:
Zabrakło jednego faulu. Szkoda.
 
Ostatnio Buksa dokończył dzieła i overy z kelnerami luźno siadły, teraz gramy w Warszawie, pełna kadra, nie ma problemów z kontuzjami, pewnie i tak wyjdziemy solidnym ofensywnym ustawieniem jak to już Souza ma w zwyczaju, powinni kolejny raz rozbić San Marino. Pożegnalny mecz Fabiańskiego, można się zabawić, a my to akurat z takimi ogórkami potrafimy wysoko wygrywać. Gram jeszcze raz overy.

Polska over 5.5 @1.90, 6.5 @2.75
 
Last edited:
Na Unibet jest promocja - Lewandowski powyżej 1.5 gola z San Marino po kursie 4. Gdzie u innych buków jest to po około 1.3.
 
Na Unibecie kurs ze Lewy strzeli przynajmniej 2 bramki jest 1.30
Sprawdź w zakładce promocje Unibetu ;)
Screenshot_20211009-150819_Chrome.jpg
 
Chyba nic z tych bramek nie bedzie, powoli te akcje rozgrywane, nie ma chęci na pogrom, a Lewy pewnie nie wyjdzie w drugiej połowe i też ujebane.
 
nasze patalachy cały czas nie potrafią grać
 

Attachments

  • Screenshot_20211009_225203_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211009_225203_com.android.chrome.jpg
    196.4 KB · Views: 34
  • Screenshot_20211009_225154_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211009_225154_com.android.chrome.jpg
    165.4 KB · Views: 35
Uszanowanko dla wszystkich:enterthehorwitch:



Czekamy na mecz o baraze z Albania :bleed:
 
Ktos wie dlaczego taki wysoki kurs na Rosję ze Słowenia?

View attachment 27315

- w piątek Rosja grając u siebie miała problemy ze Słowacją, która dominowała na boisku
- brak dobrego napastnika Dziuby, który w pierwszym meczu ze Słowenią strzelił dwie bramki ( wygrana 2:1)
- Słowenia dobrze gra u siebie, w tych eliminacjach pokonali nawet Chorwację (1:0)
To pierwsze co przychodzi mi na myśl.
 
Ja pilki nie gram na powaznie, wiec staram sie nie podawac typow, zeby nie miec innych na sumieniu.
Mam ochote skleic tasme ze kilka PLN dla zabawy. Myslalem, ze ktos wrzuci co tam probuje, na szybko bez zadnych analiz.
Ja na pewno dorzuce wygrana Polski z Albania na fortunie w opcji F+4ako po kursie @2.23
IMO dobrze tez wyglada wygrana Szwecji i Danii i cos w tym kierunku bede probowal
 
Ja gram over 13.5 fauli Albańców @1.85 w 20bet.
Totalbet/Superbet pewnie mają faule, nie wiem jak inne z ziemniaków.
Szwecja over 5.5 korków @1.70, też dobre.
 
Last edited:
Ja pilki nie gram na powaznie, wiec staram sie nie podawac typow, zeby nie miec innych na sumieniu.
Mam ochote skleic tasme ze kilka PLN dla zabawy. Myslalem, ze ktos wrzuci co tam probuje, na szybko bez zadnych analiz.
Ja na pewno dorzuce wygrana Polski z Albania na fortunie w opcji F+4ako po kursie @2.23
IMO dobrze tez wyglada wygrana Szwecji i Danii i cos w tym kierunku bede probowal
Ladne kursy zlapane i tasma 4fun dalej w grze. Dzisiaj pilka 3/3 i sie chociaz troche lepiej ogladalo to przecietne widowisko :)

:conorsalute:
 
Gracie dzis Bayern, bo sie powaznie zastanawiam? Wydaje sie ze Leverkusen im lezy, w ostatniej kolejce z Eintrachtem mieli mnostwo sytuacji, zabraklo wykonczenia. Wypadaloby dzisiaj zanotowac 3 pkt
 
Gracie dzis Bayern, bo sie powaznie zastanawiam? Wydaje sie ze Leverkusen im lezy, w ostatniej kolejce z Eintrachtem mieli mnostwo sytuacji, zabraklo wykonczenia. Wypadaloby dzisiaj zanotowac 3 pkt
Remis albo Bayern wydaje się najbezpieczniej.
Najbardziej ciekawi mnie mecz Barcelony z Valencia bo kursy w stronę Valencie bardzo atrakcyjne i przesadzone moim zdaniem a prawdopodobieństwo bardzo duże bo gra Barcelony wyglada słabiutko + szpital a Valencia w tym sezonie prezentuje się bardzo fajnie
 
Back
Top