Piłka nożna(typy,analizy)

Odważni na Polskę z handi? :roberteyeblinking:

Polska i over 2.5 Islandia - Portugalia @2.07 STS

To gram, jeszcze poczekamy na składy i zobaczę czy handi wjechać na drugi kupon. Najlepiej jakby ta drewniana pizda z 9 na plecach nie zagrała, marzenia ehh.

Niedługo będzie sprzedawał typy jak cyganki na Sienkiewce :juanlaugh:
 
Polska piłka to większe gówno niż stójka Mariusza P. Ja bym im kazał na miejscu dziadka zapierdalać do Warszawy na piechotę.
Pokonali Niemcy 1:0, prowadzili do przerwy 2:0 to sobie myśleli że dowiozą spokojnie do końca z Mołdawią, tylko że z Niemcami to nas uratował Szczęsny bo tam było 26:3 w strzałach na bramkę i 10:1 w celnych... dla Niemiec :confused: :boss:

Screenshot_2023-06-20-22-42-57-394~2.jpg
 

pojebales tematy
O nie widziałem wcześniej tego działu
:boss: :confused: ale tabela trochę podchodzi pod analizę :lol: (tylko może nie pod zakłady bukmacherskie)
 
Ktoś wie gdzie można stawiać na mistrzów poszczególnych lig? Chodzi mi o polskich bukmacherów, a na fortunie nie widać.
 
Ktoś wie gdzie można stawiać na mistrzów poszczególnych lig? Chodzi mi o polskich bukmacherów, a na fortunie nie widać.
Ja nie wiem, pierwsze słyszę, są wysokie kursy na takie zakłady? Liga brazylijska byłaby pod tym względem ciekawa, masz 3-4 drużyny
 
Ja nie wiem, pierwsze słyszę, są wysokie kursy na takie zakłady? Liga brazylijska byłaby pod tym względem ciekawa, masz 3-4 drużyny

Rok temu stawiałem, trafiłem Raków (coś około 2,5-3 było nie pamiętam), City (1,35) i Barcelone (2,3). Ale oczywiście łączny kurs około 8-8,5 mi nie wystarczył, więc uznałem, że Włoska liga jest słaba i Juve się odbuduje i ich dałem na mistrzów :wall:
 
Rok temu stawiałem, trafiłem Raków, City i Barcelone. Ale oczywiście łączny kurs około 8,5 mi nie wystarczył, więc uznałem, że Włoska liga jest słaba i Juve się odbuduje i ich dałem na mistrzów.
Kurwa a to słabe kursy z tego co widzę, jak miałbym cały sezon czekać na zakład to bym chyba rzucił bukmacherke, na szczęście nie jestem hazardzistą, znaczy jestem ale nie gram, dlatego.

Pierdol te zakłady, lepiej wyjdziesz stawiając na kogoś co kolejkę. Czekać 40 tygodni na kurs 8.0 to trochę nie TEGES.

Myślałem że za mistrza z 15-20 dają, to możnaby 100 rzucić a tak to meh.
 
Kurwa a to słabe kursy z tego co widzę, jak miałbym cały sezon czekać na zakład to bym chyba rzucił bukmacherke, na szczęście nie jestem hazardzistą, znaczy jestem ale nie gram, dlatego.

Pierdol te zakłady, lepiej wyjdziesz stawiając na kogoś co kolejkę. Czekać 40 tygodni na kurs 8.0 to trochę nie TEGES.

Myślałem że za mistrza z 15-20 dają, to możnaby 100 rzucić a tak to meh.

Jakby 15 dawali za takie City to bym chyba kurwa dom postawił, a potem został właścicielem ziemskim niczym @Miskatonic . No prośba.

Tu chodzi o to, że sobie lokujesz długoterminowo, trochę jak z inwestycjami. Tylko naturalnie mniejsze sumy, ale stopa zwrotu może być większa :)
 
Back
Top