Piłka nożna(typy,analizy)

1686948631951.png



:fjedzia:
 
Piękne to jest jak ktoś wrzuca kupon po fakcie, to prawie jak kiler wrzucający Izydora 24h po zdarzeniu :DC:
A zagrał byś Polskę po kursie 5? Zanim zaczniesz krytykować gówno zakład postawiony dla jaj odpowiedz sobie na to sam.
Bo ja jestem przekonany znając Twój styl gry, że nie zagrał byś tego. Myślisz, że ja to analizowałem?
Zakład na mecz towarzyski zagrany jedynie po to, by mi się chciało ten nudny mecz przy piwie oglądać a nie zerkać w trakcie na drugi ekran oglądając na głównym zupełnie coś innego.
Wrzuciłem jako ciekawostkę, stawka typowo rozrywkowa.
Liczę na uczciwą odpowiedź.

@KilerMMA gamoniu nie przypominam sobie byś ty choć raz stawkę pokazał.
 
A zagrał byś Polskę po kursie 5? Zanim zaczniesz krytykować gówno zakład postawiony dla jaj odpowiedz sobie na to sam.
Bo ja jestem przekonany znając Twój styl gry, że nie zagrał byś tego. Myślisz, że ja to analizowałem?
Zakład na mecz towarzyski zagrany jedynie po to, by mi się chciało ten nudny mecz przy piwie oglądać a nie zerkać w trakcie na drugi ekran oglądając na głównym zupełnie coś innego.
Wrzuciłem jako ciekawostkę, stawka typowo rozrywkowa.
Liczę na uczciwą odpowiedź.

@KilerMMA gamoniu nie przypominam sobie byś ty choć raz stawkę pokazał.
Dla mnie po prostu wrzucanie kuponu po fakcie nie ma żadnego sensu, no chyba że kwota wygranej jest godna podziwu.
 
Odważni na Polskę z handi? :roberteyeblinking:

Polska i over 2.5 Islandia - Portugalia @2.07 STS

To gram, jeszcze poczekamy na składy i zobaczę czy handi wjechać na drugi kupon. Najlepiej jakby ta drewniana pizda z 9 na plecach nie zagrała, marzenia ehh.
 
Back
Top