#PandoraGate

Dziwi mnie jedno, że nie ma nikogo kto by mu zwyczajnie wpierdolił. Rozumiem,że typ wybiera leszczy ale.......przechodzisz obok, widzisz taką sytuację, weekend , nudno.....
Jakbym był z boku to zanim bym sie połapał kto jest dobry, a kto zły to ten srawiak by już był po drugiej stronie miasta. Teraz prawdopodobnie chłop porzuci gazowanie z wyjątkiem obrony własnej, bo więcej ludzi go rozpoznaje.
 
Już są na Polfasie patusy.
 

Attachments

  • qawiak.jpg
    qawiak.jpg
    104 KB · Views: 100
Hmm chyba będziemy jeszcze świadkami upadku tych cymbałów ,zaczęło się od Pandora Gate ,teraz ten kurwiak oj coś czuję że zaczną się zatrzymanka liczę jeszcze na to że jakaś lafirynda się rozjebie na baxtona dając grube dowody ,a i marzy mi się by ten mityczny Andrzej z Fame ujawnił się i zaorał te całe fame ujawniając ich lewiznę (ostatnio dużo ludzi go uszczypnęło na czele z baxtonem i szalonym),być może panowie wkrótce będziemy świadkami upadku tego ścierwa aaaauuuu
 
Wyglądało jak plastikowa, ale tak czy siak "rozbicie szklanej butki na głowie" brzmi o wiele bardziej przerażająco.
Może jeden rabin orzeknie że była obrona konieczna lub niekonieczna, a inny uzna że to udział w bójce. Nie znam się na naszym cudownym prawie za bardzo.
Wiem tyle, że kawiak atakował gazem ponad 3x nagrywając to i dalej sobie nagrywa.
Swoją droga gość jest cwany, bo unikał "dotykania" naprutej laski kiedy jego giermek próbował ją ubrać, oraz nagrał te scenę z uderzaniem laski butlą.

Widziałem to nagranie. Żaden sąd nie stwierdzi, że to było w ramach obrony koniecznej.
 
Za dużo się naczytałeś postów @Bezimienny
Rzeczywistość wygląda nieco inaczej.
Tak, wygląda wspaniale. Polska to raj przestrzegania praw człowieka, uzasadnienia wyroków są piękne, procesy o kłamstwa w oświadczeniach majątkowych, wyroków dożywocia mniej niż w lewackiej Francji (ba nawet mówią że dożywocie to zakamuflowane kara śmierci), a polityka odnośnie aresztów tymczasowych- nie wiadomo dlaczego sądy europejskie uważają że to łamanie praw człowieka...
Może ta legendarna polska myśl prawna przerasta europejskie sądy...
Do tego piękny sędzią z procesu Amber Gold, dowcipny, fajny -taki nawet zabawny gdyby był stand uperem...
 
Widziałem akurat grubaska tam nie ma przywalił w chuja ,szalony dosyć ciekawie to zrobił i pojawia się wątek przekupienia laski mieszkaniem w Warszawie hehehe gruby ma gesssst
Ten Boxdel to naprawdę potrafi się bawić widownią i ją sterować: stworzył sobie wizerunek niegroźnego dzikusa i wiele rzeczy mu uchodzi, wybiela swój wizerunek dużo lepiej niż Dubiel.
Jeśli zacząłby mówić że Olisadebe jest biały to ludzie by bronili. Taki mocniejszy Nitro...
Wróci grubas do Fame
Niech ten Andrzej z Fame w końcu udzieli wywiadu to będzie ciekawie xd
 
Ten Boxdel to naprawdę potrafi się bawić widownią i ją sterować: stworzył sobie wizerunek niegroźnego dzikusa i wiele rzeczy mu uchodzi, wybiela swój wizerunek dużo lepiej niż Dubiel.
Jeśli zacząłby mówić że Olisadebe jest biały to ludzie by bronili. Taki mocniejszy Nitro...
Wróci grubas do Fame
Niech ten Andrzej z Fame w końcu udzieli wywiadu to będzie ciekawie xd
W zasadzie trochę wygląda jakby to wszystko było większym teatrzykiem bo prawie nikomu włos z głowy nie spadł...Jak masz kasę to jesteś bezkarny.

Kto to jest ten Andrzej?
 
W zasadzie trochę wygląda jakby to wszystko było większym teatrzykiem bo prawie nikomu włos z głowy nie spadł...Jak masz kasę to jesteś bezkarny.

Kto to jest ten Andrzej?
Jakis zakulisowy prawnik fame czy coś
 
Trwa ocieplanie wizerunku fame i baxtona
chcą uszykować jakąś galę w której ma wystąpić brat chłopaka chorego na porażenie mózgowe
ów brat zabiegał od dawna o walkę by pomóc choremu chłopakowi

za chwilę ludzie przymkną oko na małolaty ruchane i będzie się liczyło tylko pomaganie. Tak, zdecydowanie to jest sterowanie widownią
 
Back
Top