#PandoraGate

To są sprawy sprzed 10 lat, więc dobrze, że cokolwiek udało się wyjaśnić i pokazać nam ile już nigdy się nie dowiemy. Najważniejsze, że przynajmniej ta pizda z Anglii została wyjaśniona.

Przez film Wardegi ludzie mieli zbyt wygórowane oczekiwania (ja też).
 
Swoją drogą dobry herbatnik z tego Wardęgi, każdy myśli, że się z nim kumpluje do czasu uploadu filmu kolejnego. Siedzi sobie i zarabia z ludźmi, a potem już tylko na nich jako osoba z zewnątrz. To raz, dwa niezłe środowisko, każdy każdego nagrywa, dowody zbiera, koledzy.
 
Boxdel stracił całe życie i przyszłe miliony, bo jak miał 17 lat pisał jakieś gowno z gowniarą, której to się podobało. Wardega to jebany śmieć.
Jak będzie miał farta i przykombinuje jadąc na łatce oczernionego to, może jeszcze lepiej zarobić. Fame w sumie raczej na wieki nie będzie robiło wyników, a boxdil właśnie opierdzielił swoje udziały prawdopodobnie na szczycie. Tym bardziej, że na świecie zaczyna robić się niepokojąco.
 
Myśle ze spokojnie może wygrać sprawę w sądzie o pomówienie ze strony Wardęgi

przeciez ten Dubiel ogarnie dobrą kasę od Wargęgi i od tego małego śmiecia co juz raz pomawial kogos o pedofile

Wątpię.

A w którym miejscu Wardęga powiedział coś co nie miało miejsca?

Sylwek jest cwany i wiedział co robi.

Odbiór przez gimbazę z Youtuba to inna sprawa.

:fjedzia:
 
obejrzałem materiał tego małoletnoiego peta:juanlaugh: przieceiz ten kutasiarz i wardega sie nie wyplaca


mialy być petardy gimbus zrobil co osttatnio czyli zero jak pomowil kiedys gubego smiecia z tej ekipy ktora teraz jedzie
 
Wątpię.

A w którym miejscu Wardęga powiedział coś co nie miało miejsca?

Sylwek jest cwany i wiedział co robi.

Odbiór przez gimbazę z Youtuba to inna sprawa.

:fjedzia:s
byku
poki sad nie powie ze to jest przypite to nie moiwsz

troche zaplacilem za swoje gadanie ale co powidzialem to moje
 
Może być jeszcze tak, że prokuratura wjechała i tematy na zarzuty kryminalne zostały przemilczane na ten moment. Może Fame chciało się pozbyć włodarza i skorzystało z okazji, a może jest jednak coś więcej ale już zabezpieczone na potrzeby procesu.
 
Back
Top