#PandoraGate

Ja pierdole. Teraz tak patrze. Jaca to ty ? Cały świat cię szuka a ty se na legalu piszesz na forum. Nie boisz się że cie namierza ?
Skąd mi ta twarz się wydawała znajoma ale nie wchodziłem w profil avatara, a tam @Baasteek, już 2 lata temu chciał wydębić e-mail :confused: czyli wiemy kto może pomaga ukrywać :lol:
:roberteyeblinking::scary:
 
Hahaha frajerzy, czekaliście tyle na film Oskarka i zawiedzeni, że chuj tam jest. Tak się daliście wtłoczyć w jutubową machinę, a Oskarek dzięki wam zarobił, bo każde odtworzenie filmu to kasa.

Jakby ci co obejrzeli, napisali, że petarda to też bym obejrzał, wiadomix ale skoro śmierdzi chujem to dobrze zakładałem, że nie warto tracić godziny życia na ogladanie pierdolenia jakiegoś niedojebanego detektywa.

Można się rozejść :beczka:
 
dobra papuga to robi na luzie a te bananowe pety na takiego mogą sobie pozwolic

trochę w mnieszych sprawach latałem i i myślę:
Wardega i Konopski zapłącą - co innego yt co innego sąd

chialbym żeby kurwy poszł na szafot ale za dużo widziałem
 
Hahaha frajerzy, czekaliście tyle na film Oskarka i zawiedzeni, że chuj tam jest. Tak się daliście wtłoczyć w jutubową machinę, a Oskarek dzięki wam zarobił, bo każde odtworzenie filmu to kasa.

Jakby ci co obejrzeli, napisali, że petarda to też bym obejrzał, wiadomix ale skoro śmierdzi chujem to dobrze zakładałem, że nie warto tracić godziny życia na ogladanie pierdolenia jakiegoś niedojebanego detektywa.

Można się rozejść :beczka:
Screenshot_2023-10-08-22-39-13-120~2.jpg

Czyli nie załapałem się nawet do 1 mln...
:benny: :lol: bo jeszcze nie widziałem, ale jak tylko sobie ściągne bez odtworzenia i YT to nie zarobi pan młody youtuber :boss:
 
Hahaha frajerzy, czekaliście tyle na film Oskarka i zawiedzeni, że chuj tam jest. Tak się daliście wtłoczyć w jutubową machinę, a Oskarek dzięki wam zarobił, bo każde odtworzenie filmu to kasa.

Jakby ci co obejrzeli, napisali, że petarda to też bym obejrzał, wiadomix ale skoro śmierdzi chujem to dobrze zakładałem, że nie warto tracić godziny życia na ogladanie pierdolenia jakiegoś niedojebanego detektywa.

Można się rozejść :beczka:
Z reką na sercu obejrzałem intro i część o mistrzu mma baxtonie. Wiem, dałem sie w 1/20 zrobić bez mydła.
 
@cz75 chciałem do koleżkowca napisać bo mi to śmierdzi ta sprawa ale wydygadem :roberteyeblinking:

pozdro mordziaty , kurwy nie pójdą na szafot tylko papugi wyciągną kasę od ludzi

oznaczyłem cie bo cię szanuję - jestem w delegacji a delegacja ma swoje prawa

zawsze do ciebiie szacun na tym forum, Kropka
 
Last edited:
po pierwsze z kurwami z pociągiem do dzieci na szafot

ale to jest targeting ewidentny. nic nie mają ale amotorką pachnie - Wardęga z tym pajacem zapłacą i to dobrą kasę
 
Last edited:
Oglądając film wardęgi odnośnie tych patusów, to nie miałem pojęcia, kim jest 90% osób, o których mowa.
Tutaj to samo- kurwa, kto to ogląda.
Mam 4 dzieci, gdzie starsza dwójka ma dostęp do internetu (podobnie ograniczony, co pisał kolega wcześniej) i nie wyobrażam sobie żeby oglądali takie KURWA GÓWNO.
I co do samego filmiku- czepiacie się małolata, który go nagrał, co jest trochę dziwne. Nie znałem go wcześniej, nie wiem, co tam nagrywał, ale jak dla mnie przyłożył się do tematu, poruszył parę ważnych kwestii (pomijając te afery pedofilskie), jak np. to, co wrzucała na yt jakaś ekipa X (jeszcze raz spytam co to kurwa jest, czemu ktoś to ogląda)- niby kanał dla dzieci, a dupy porobione, jak siemasz; jakieś pytania, kiedy typiara się ruchała i tym podobne kwestie.
I tak, ten film nie poruszył sporo nowych wątków całej tej afery, ale może rodzice, którzy to obejrzą, zastanowią się, co ich dziecko ogląda w necie i uchronią ich przed zidioceniem. Więc pod tym kątem naprawdę dobra robota, a że zarobi przy okazji sporo sosu, to cóż, niestety takie są dzisiejsze realia.
 
Rozumiem, że 30letnich boomerów z brzuchami, dla których każdy gość z grzywką i okularami to jebany "bananowy Oskarek" zadowoliłby film jak youtuberzy ruchają 13nastki na potęgę. Ogarnijcie się trochę przygłupy. To nie film na netflixie, tylko dramat zwykłych ludzi. Wyświetlenia się zgadzają i dobrze, bo inaczej nie da się zrzucić z piedestału tych zwyroli infuleserskich.
Jeszcze te bronienie śliskiego boxdela. Gość podpina się wszędzie gdzie są zasięgi, robi zbiórki charytatywne i się z nich nie rozlicza. Jeszcze mu gałę opierdolcie, bo mu przykro i mu udziały wykupią w patogali.
Pierdolony stuu to pedofilski predator, reszta to obleśni zboczeńcy. Może rodzice, w których jest tyle świadomości co w Was, że ten YT to "jebane oskarki" zacznie rozmawiać i sprawdzać co ogląda jego dziecko.
 
Dziwi mnie wasze zdziwienie ze zarabia donejty jeden za drugim podczas lajwa na ktorym jest po kilkadziesiat tysiecy ludzi na zywo. Przeciez nie nadarzylby czytac nawet czatu przy takiej widowni.

Druga sprawa u Borysa Mańkowskiego bylo identycznie, odpowiadal tylko ludziom na pytania z donejtów, a bylo sporo mniej osob.
Tylko, że Borys zarabiał złotówkę na godzinę i zamiast kręcenia afer pedofilskich przedstawiał nieoficjalny biznesplan koszenia frajerów z hajsu
 
A, wydawało mi się, że napisałeś iż odpaliłem materiał po tym jak się pojawił. Ja gdy idę na premierę filmu to zawsze,z logicznego punktu widzenia, musi oznaczać że na nią czekałem.

Niee, absolutnie. Obejrzałem to na kiblu jak znalazłem kilkanaście minut. Tak jak napisałem, nic tam nowego nie było, a ten cały film powstał chyba w celu najebania sobie zasięgów, bo zrobił potężne. 12h i 6 baniek wyświetleń
 
Niee, absolutnie. Obejrzałem to na kiblu jak znalazłem kilkanaście minut. Tak jak napisałem, nic tam nowego nie było, a ten cały film powstał chyba w celu najebania sobie zasięgów, bo zrobił potężne. 12h i 6 baniek wyświetleń


Na kiblu nie kiblu, nie ma znaczenia gdzie. Ja siedząc na kiblu potrafiłem przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne xd


Z resztą się zgadzam. To było dla hajsów i tyle.


W całej tej sferze szkoda mi tej całej Fagaty. Jej ziomo, Wardęga, zniszczyl jej dla hajsu życie. Przez lata wiedzial o ten 13tce, znał rozpaczliwe wypowiedzi Fagaty gdy koleżance z bólem opowiada o tym, a kumal się z nią i chyba nawet przyjaźnił. Teraz nagle uważa ją za zła. A ja uważam, że ona też była ofiarą tego toksyna, chociaż nie usprawiedliwiam bo sama się do niego wepchała, i jednak była związana z nim emocjonalnie i jest ostatnią osobą którą można oskarżać o to, że nie powiedziała.
Zwłaszcza że z nagrań wynika iż to dla niej było coś złego, jest przez to rozjebana. Nie była jak koledzy Su, którzy to normalizowali i robili z ruchania dzieci podśmiechujki lub nawet zachęcali do tego.
Chuj w dupę Wardedze za hipokryzję z Fagatą. Zepsuta i zagubiona laska, która jednak nic złego nie zrobiła.
 
Back
Top