#PandoraGate

Oczywiście, że mógł nie wiedzieć. Ludzie dowiadują się grubszych rzeczy po latach od ludzi z którymi mieszkają. Mógł coś słyszeć. Plotkę. Z tym nic się nie robi. Może w końcu usłyszał więcej. Zaczął dopytywać. Aż się utwierdził i rozpoczął śledztwo. Nie możesz mieć pewności że było inaczej.
Mamy przykład Sukanek, poszła na policję bez dowodów, odesłali ją do domu (to też pojebane, ale to inny temat). Powiedziała publicznie, fani Stuu są "zajebali", do tego jego koledzy. Wiedzieli, że Sukanek jest zazdrosna i odbija jej na jego punkcie, wierzyli w jego wersję, że jest po prostu zazdrosna. Tak mówił i Nitro i Naruciak.
Ty myślisz że on tego nie wiedział wiele lat temu? To tak jakby w firmie pracownicy po 10 latach nie wiedzieli kto kogo posuwa.
Ciągle robili coś razem , spotykali się razem ćpali i pili przez lata. To nie włoska mafia że nikt nic nie wypaplal przez lata tylko dom bananowych plotkarzy z problemami z głową
Pamiętaj, że Wardęga w tamtych czasach nie trzymał się z nimi. Jemu wtedy sodówa odjebała - tak twierdzono, on chyba też - i był z boku tamtego świata.
 
Ty już lepiej nie zgaduj w pizdu, bo jeszcze Ciebie z tym połączą za te chodzenie w lateksie i nagabywanie do dewiacji
To by mogło się składać w całość. Ja mam dawno tą "zepsutą rybę upaińską" zablokowaną, ale to zadawanie się z kurwami kto wie gdzie by zaprowadziło?
 
Czyli jednak masz coś z tym wspólnego…

No właśnie o to chodzi, że z prostytutkami się nie zadaje, laskami lecącymi na bogatych facetów też nie(z wiadomych powodów) ani z takimi imbecylami którzy są tak głupi i puści że ich główną rozrywka są imprezy, ćpanie i prostytutki, bo nie maja innych zainteresowań.
Więc ci ludzie odpadają.



I wypierdalać do tematu o Halibucie
 
  • Haha
Reactions: PIR
Wyszedl juz film jakiegos chlopa co miałbyslć taki mocny i pelno dowodów mialo być? Powoli watpie, ze tam będzie coś nowego. Wyglada to jak typowe nabijanie zasięgów.
 
Wyszedl juz film jakiegos chlopa co miałbyslć taki mocny i pelno dowodów mialo być? Powoli watpie, ze tam będzie coś nowego. Wyglada to jak typowe nabijanie zasięgów.
nie wyszedł, z tego co wiem to przedłuża się bo część ludzi nie chce publikować swoich wypowiedzi, druga sprawa jest polityczna szopka, na 100% 5min po tym jak się zainteresowali byli u chłopa zobaczyć materiał, przecież prokuratura nie czeka kurwa na publikacje jutubera :DC:
 
nie wyszedł, z tego co wiem to przedłuża się bo część ludzi nie chce publikować swoich wypowiedzi, druga sprawa jest polityczna szopka, na 100% 5min po tym jak się zainteresowali byli u chłopa zobaczyć materiał, przecież prokuratura nie czeka kurwa na publikacje jutubera :DC:

a wiekszosc chyba wierzy że prokuratora czeka :DDD
 
1696691722859.png

Przecież niczego takiego nie napisałem. Gdyby dzisiaj zaczął robić pranki, to też już by nie zarobił (inaczej by je robił), już pomijając, że te "jego" pranki w większości nie były jego pomysłami, tylko rzeczami podpatrzonymi z zagranicznych filmików. Dla niego ważne, że ma okazję dużo zarobić i poczuć zaspokojenie ogromnego pragnienia atencji, przecież nie chodzi o rekordy, pedofilię ani nic innego, tylko o pieniądze na jego koncie i zainteresowanie jego osobą.
jako ciekawostka to Wardega "inspirował" się Remmy Gailardem, który wcześniej kopiował kogoś innego. Fakt faktem Wardega robił to lepiej montażowo.
Myślę, że pieniądze ani poczucie sprawiedliwości nie są w tym najważniejsze. Tym bardziej jak pisałem wcześniej bronił Nitra po filmie Nie wiem ale się dowiem, który skończył się banem dla tego patusa.
Fakt z prankami złe porównanie. Ale kurczę no chyba na walkę na Fame zarobił kilkaset tys. zł i jednocześnie przyznał się, że zbytnio nie chodził na treningi, zwłaszcza do pierwszej walki. Też pewnie rozpad tego jego projektu GOATS to jest coś na czym straci. Za ten film ma żółtego dolara, fakt ze streamów trochę kasy będzie i nie bez powodu wyłączył licznik.
Też nie jest słupem reklamowym jak wielu Youtuberów. On chyba sam przyznał, że jara go budowanie społeczności i niby podczas pranków był gwiazdą międzynarodową, ale teraz bardziej się cieszy jak na streamie ma 100 tys. ludzi.

Co za ulga, że odpowiedni ludzie się tym zajęli.
Wardega akurat potrafi robić te filmiki dość rzetelnie (chociaż są tam często wyrafinowane myczki manipulacyjne i widać, że przykładał się podczas studiów do psychologii społecznej) nawet lepiej niż jeden dziennikarz onetu czy TVNu :roberteyeblinking:
Też ten pierwszy wywiad Kuby Watora niby profesjonalnego dziennikarza bardziej zaszkodził niż pomógł i sam zacząłem myśleć, że to zwykła nagonka, bo ta laska w tylu miejscach sobie zaprzeczała.

Sprawa jest już maksymalnie nagłośniona. Mówił o niej prokurator generalny, premier, mówili o niej w wiadomościach i należy od kilku dni do "current things". Do śledztwa nie potrzeba jeszcze jakiegoś przygłupa z fotelika, żebrzącego o pieniądze. Jeśli ma jakieś informacje, to zdaje się, że po prostu powinien złożyć zeznania, bo ukrywanie czynów pedofilskich w celu zarabiania pieniędzy raczej nie jest zgodne z polskim prawem.
Tutaj też na siłę można go obronić. Mieli opublikować materiał w przeciągu 24 h, ale ta laska od Boxdela cofnęłą zgodę na publikacje tych jej screenów i teraz się to przedłuża.
On już składał zeznania po filmiku i myślę, że lepszą kolejnością było opublikowanie reportażu a później wizyta na prokuraturze, ponieważ przestępstwem jest ujawnienie materiałów z toczącego się śledztwa:


Też ważne, że Youtuber sam powiedział o patologii na YT. On trafi do młodszych. Ziobro czy zwykli prokuratorzy nie...
A przecież młodzi są w nich tak zapatrzeni niczym żelazne elektoraty w wodzów partyjnych. Mnóstwo wiary, że każdy z nich to milioner bo zrobił sobie fotkę w Dubaju
 
Boxdel piękne myczki erystyczne.
Klasyka gatunku: konwencja oraz nawiązanie do najbardziej skrajnego komentarzu jako forma wybielania się.

Tylko zapomina o podstawie: czym innym jest różnica 5 lat w relacji 14 latka i 19 latek a czym innym np. w relacji 28 latek i 33latka.
Niby po odejmowaniu wychodzi tyle samo ale to jest epoko rozwoju emocjonalnego...
 


To dowodzi tylko tego że dla subów i donejtów te ,,gwiazdki” internetów zrobią wszystko bez weryfikacji źródeł i dowodów.

Teraz temat zaczął ,,żreć” to będą to ciągnąć dopóki się da, tym bardzie że tu akurat są jakieś tam dowody.

Prawda jest taka że nikt nie monitoruje tik toków, Youtuba, twitcha itp. a tym powinna zajmować się policja i prokuratura.
 
To dowodzi tylko tego że dla subów i donejtów te ,,gwiazdki” internetów zrobią wszystko bez weryfikacji źródeł i dowodów.

Teraz temat zaczął ,,żreć” to będą to ciągnąć dopóki się da, tym bardzie że tu akurat są jakieś tam dowody.

Prawda jest taka że nikt nie monitoruje tik toków, Youtuba, twitcha itp. a tym powinna zajmować się policja i prokuratura.


Tego jest za dużo. Jak monitorować co prywatnie ludzie między sobą piszą?
 
jako ciekawostka to Wardega "inspirował" się Remmy Gailardem, który wcześniej kopiował kogoś innego. Fakt faktem Wardega robił to lepiej montażowo.
Ja to wszystko wiem, miałem wtedy internet.
2c73934b-a86d-426b-9763-172582db5004-1666937147384.jpeg


Myślę, że pieniądze ani poczucie sprawiedliwości nie są w tym najważniejsze. Tym bardziej jak pisałem wcześniej bronił Nitra po filmie Nie wiem ale się dowiem, który skończył się banem dla tego patusa.
Fakt z prankami złe porównanie. Ale kurczę no chyba na walkę na Fame zarobił kilkaset tys. zł i jednocześnie przyznał się, że zbytnio nie chodził na treningi, zwłaszcza do pierwszej walki. Też pewnie rozpad tego jego projektu GOATS to jest coś na czym straci. Za ten film ma żółtego dolara, fakt ze streamów trochę kasy będzie i nie bez powodu wyłączył licznik.
Też nie jest słupem reklamowym jak wielu Youtuberów. On chyba sam przyznał, że jara go budowanie społeczności i niby podczas pranków był gwiazdą międzynarodową, ale teraz bardziej się cieszy jak na streamie ma 100 tys. ludzi.
Trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia: zarobił na tym i na tamtym w przeszłości i bronił patusa i jakiś projekt może mu nie wypali (zrobi nowy z nowymi zasięgami, no a jak!) - więc teraz nie chodzi mu o pieniądze? O "społeczność" - na pewno tak - szczególnie taką, która będzie wrzucać żebrakowi do puszki. Dla mnie to jest wyłudzanie pieniędzy od mniej ogarniętych osobników - gdyby moje dziecko wysyłało pieniądze jakiemuś atencjuszowi na foteliku, zamiast inwestować w siebie, to bym się trochę załamał. A jeśli ktoś jest dorosły i chce utrzymywać te pokemony - to jego sprawa. Wcale nie uważam też, żeby jego techniki manipulacji były jakieś wyszukane, raczej bazują na prymitywnych instynktach w stylu: dej dziesięć złotych a uchylę spódniczki - a pod spódniczką getry. Dej dziesięć złotych a zdejmę getry - a pod getrami kalesony itd.

Wardega akurat potrafi robić te filmiki dość rzetelnie (chociaż są tam często wyrafinowane myczki manipulacyjne i widać, że przykładał się podczas studiów do psychologii społecznej) nawet lepiej niż jeden dziennikarz onetu czy TVNu :roberteyeblinking:
Też ten pierwszy wywiad Kuby Watora niby profesjonalnego dziennikarza bardziej zaszkodził niż pomógł i sam zacząłem myśleć, że to zwykła nagonka, bo ta laska w tylu miejscach sobie zaprzeczała.
Nie wiem, skąd się u ludzi bierze poczucie, że dziennikarstwo to jakiś wymagający kierunek. To raczej jeden z tych, na który idziesz, bo nie masz pomysłu, co ze sobą zrobić. Myślę, że dobrze to widać, gdy czyta się przykładowy onet. Można tam znaleźć wszystkie możliwe błędy: ortograficzne, gramatyczne, składniowe, logiczne, przesunięcia sensu, dosłowne przekłady idiomów itd. Niestety tak to wygląda.

Tutaj też na siłę można go obronić. Mieli opublikować materiał w przeciągu 24 h, ale ta laska od Boxdela cofnęłą zgodę na publikacje tych jej screenów i teraz się to przedłuża.
On już składał zeznania po filmiku i myślę, że lepszą kolejnością było opublikowanie reportażu a później wizyta na prokuraturze, ponieważ przestępstwem jest ujawnienie materiałów z toczącego się śledztwa:
Nie klikam w filmik, ale rozumiem, że podpiąłeś go jako "bibliografię" do tego, co wyżej. Ja to wiem i zgadzam się, był przesłuchiwany i ma namiar na prowadzących, więc gdyby cokolwiek ujawnił na filmiku, a nie powiedział policji, to mógłby mieć przypał. Tym bardziej myślę, że nic nie ujawni i tylko stara się wyłudzić jak najwięcej pieniędzy.

Też ważne, że Youtuber sam powiedział o patologii na YT. On trafi do młodszych. Ziobro czy zwykli prokuratorzy nie...
A przecież młodzi są w nich tak zapatrzeni niczym żelazne elektoraty w wodzów partyjnych. Mnóstwo wiary, że każdy z nich to milioner bo zrobił sobie fotkę w Dubaju
Zgadzam się z Tobą, że to ważne, że nagłośnił, ale gdyby się okazało, że to zwykłe pomówienia i półprawdy, to bardziej może zaszkodzić sprawie, bo później każde takie zgłoszenie będzie przez ludzi apriorycznie traktowane jako kolejne pomówienie.
 
Te całe śledztwo rządu to się skończy tak szybko jak się zaczęło. Po 15ym. Przedwyborczy pokaz i nic więcej
Zaczyna wyglądać na to, ze boxdil będzie największym wygranym tego syfu.
 
Konopsky to ten gość co zniszczył pare miesięcy temu chłopakowi życie, niesłusznie oskarżając go o pedofilię ?
ten sam dlatego, chociaż no uczciwie trzeba przyznać, że tam ten jak on Lesław czy Lechoszest pytał się o wiek. Też parę dziwniejszych rozmów miał na tinderze ale to w końcu to aplikacja dla dorosłych.
Chociaż oczywiście trzeba przyznać, że no jechał po bandzie w tych rozmowach prawie jak Gargamel czy Gonciarz. Dziwne też, że zrezygnował z pozwu, ciekawe czy nie doszło do jakieś ugody czyli czy po prostu ten Konopski nie zapłacił $$$...

 
Back
Top