Newsy MMA Userów

No trochę była różnica pomiędzy rozbijającym arbuzy Burneika a dzisiejszymi patusami.
Porównaj sobie Burneikę do takich person jak Ferrari, Chic, Fagata, Lexy itp., a zauważysz, że to jednak było co innego. Chociaż tamta walka to jedno z najbardziej żenujących co widziałem w polskim MMA

No to jak idziemy poziom dalej, to wspólne zdjęcia z postaciami typu Oświeciński czy Piechowiak są jak najbardziej w porządku.
 
No to jak idziemy poziom dalej, to wspólne zdjęcia z postaciami typu Oświeciński czy Piechowiak są jak najbardziej w porządku.
Oświęcimski to gangus więc na pewno nie powinno się go promować, ale jest też paru ananasków z prawdziwego MMA którzy wypełniają ten warunek. Niektórzy są nawet nazywani "legendami" tego sportu.
Co do Piechowiaka to nie wiem kim on tam jest poza lekko niedorozwiniętym karkiem, jeżeli bandytą no to uczciwy człowiek powinien poważnie rozważyć czy powinno się w jego towarzystwie pokazywać.
A Burneika przynajmniej wtedy miał bardzo pozytywny image, nie było całego tego ścieku którym podniecają się teraz dzieciaki.
 
No to jak idziemy poziom dalej, to wspólne zdjęcia z postaciami typu Oświeciński czy Piechowiak są jak najbardziej w porządku
Wtedy był jeden freak fajt na całą galę. To jest zupełnie inny świat. Teraz mamy całe organizacje czysto frikowe z walkami żuli z karłami. Kaman...
 
  • Like
Reactions: J.K
IMG_8949.jpeg

Tylko nie wiem czy tym amatorom wierzyć
 
Hahaha co to jest xD Mam nadzieję, że to żart. Nie dziwię się, że mówią, że 10th planet to sekta lol

 
Takie gówno rodem z aikido nie działa
To zależy na jakim poziomie jest przeciwnik bo jeśli na niskim to jak najbardziej taka technika może zadziałać.
Nawet jeśli taka technika nie jest efektywna to jest efektowna a to urozmaica walkę pod kątem widowiskowym.



1:33 Tu masz podobną sytuację, ta technika niskich kopnięć Ramosa nie jest efektywna ale za to efektowna, zawsze miłe dla oka. Zawsze fajnie zobaczyć coś nowego w klatce nawet mimo że okazuje się nieskuteczne.
 
Jestem bardzo ciekawy wyniku. Być może podjęli współpracę z Trevorem Wittmanem. Wielu zawodników chwali jego rękawice, które podobno są półkę wyżej niż wszystkie obecnie na rynku. Jest tez Sanabul, ostatnio widzę ich sprzęt u zawodników z topu i także się go chwali.


No ciekawe, czy coś tam kombinowali czy pic na wodę.

Dodatkowo ciekawostka:
 
Back
Top