Newsy MMA Userów

magomed-ankalaev-calls-out-alex-pereira-to-a-fight-in-abu-v0-ph4nixvsbouc1.jpeg


Daj Boże, Poatan urwie mu głowę.
Głowy może nie ale nogę jak najbardziej.
 
Juresława popierdoliło i mówił o zejściu do średniej

wspominał też że nie ma problemu zawalczyć z Alexem za trzy tygodnie w Brazylii
 
Last edited:
Rockholda w tej formule się nie spodziewałem. Będzie śmiesznie jeśli wyłapie.
Ja także nie dlatego też zamieściłem ten news. Nie oglądałem wiele karate combat i nie znam wszystkich zasad ale na papierze Shilling jest ogromnym faworytem bo to przecież stójka.
Dodatkowo Raymond Daniels i Craig Jones w grapplingu. Ciekawy event i obejrzę na pewno.
Lepsze KC niż BKFC dla zdrowia Luke’a.
 
  • Like
Reactions: J.K
Portale o MMA, profile twiterrowe o MMA czy tym podobne czerpią wiedzę tylko i wyłącznie z Cohones, sami debile nie potrafili sprawdzić, ale jak Krecik na Cohones napisał że Paweł Kiełek pokonał kilku poważnych zawodników to nagle powstały posty i artykuły na ten temat na innych stronach czy właśnie profilach z "ciekawostkami" , a przed tym nawet nikt z nich nie wiedział że Kiełek bił się kiedyś z BSD.
Jest to wszystko do sprawdzenia, mój post na Cohones o tej ciekawostce i daty artykułów czy postów na ten temat, śmieszy najbardziej że czerpiecie informacje od randoma z neta, zero inwencji twórczej.

Panowie wiem że czytacie i wiem że wiecie do kogo kieruje te słowa wiec powiem zwięźle, chuj wam w dupę a potem do ryja leniwe skurwysyny, tfu!

Ktoś powie że mam ból dupy( nie wiem o co) a ja powiem że to właśnie pokazuje na jakim poziomie mamy ludzi od MMA w mediach w Polsce.
 
Portale o MMA, profile twiterrowe o MMA czy tym podobne czerpią wiedzę tylko i wyłącznie z Cohones, sami debile nie potrafili sprawdzić, ale jak Krecik na Cohones napisał że Paweł Kiełek pokonał kilku poważnych zawodników to nagle powstały posty i artykuły na ten temat na innych stronach czy właśnie profilach z "ciekawostkami" , a przed tym nawet nikt z nich nie wiedział że Kiełek bił się kiedyś z BSD.
Jest to wszystko do sprawdzenia, mój post na Cohones o tej ciekawostce i daty artykułów czy postów na ten temat, śmieszy najbardziej że czerpiecie informacje od randoma z neta, zero inwencji twórczej.

Panowie wiem że czytacie i wiem że wiecie do kogo kieruje te słowa wiec powiem zwięźle, chuj wam w dupę a potem do ryja leniwe skurwysyny, tfu!

Ktoś powie że mam ból dupy( nie wiem o co) a ja powiem że to właśnie pokazuje na jakim poziomie mamy ludzi od MMA w mediach w Polsce.
Zamiast tego wywodu mogłeś zajebać jakiegoś fejka.
Na przykład, że Polyana zostawiła Pontona i wzięła homonotmatywny ślub z Jędrzejczyk w Las Vegas.
 
Portale o MMA, profile twiterrowe o MMA czy tym podobne czerpią wiedzę tylko i wyłącznie z Cohones, sami debile nie potrafili sprawdzić, ale jak Krecik na Cohones napisał że Paweł Kiełek pokonał kilku poważnych zawodników to nagle powstały posty i artykuły na ten temat na innych stronach czy właśnie profilach z "ciekawostkami" , a przed tym nawet nikt z nich nie wiedział że Kiełek bił się kiedyś z BSD.
Jest to wszystko do sprawdzenia, mój post na Cohones o tej ciekawostce i daty artykułów czy postów na ten temat, śmieszy najbardziej że czerpiecie informacje od randoma z neta, zero inwencji twórczej.

Panowie wiem że czytacie i wiem że wiecie do kogo kieruje te słowa wiec powiem zwięźle, chuj wam w dupę a potem do ryja leniwe skurwysyny, tfu!

Ktoś powie że mam ból dupy( nie wiem o co) a ja powiem że to właśnie pokazuje na jakim poziomie mamy ludzi od MMA w mediach w Polsce.
Ciekawa teoria, post rzeczywiście mocno zebrał interakcji.

 
Back
Top