Newsy MMA Userów



coś się ze stroną pojebało, albo Endeavor kupił Bellator :lol:

Czytałem, że to przez udział w niektórych dokumentach na Fight Passie. I że ich profile wiszą na stronie od dawna, tylko dopiero po ujawnieniu mvp że jest bez kontraktu zaczęli szukać takich rzeczy
 


No to tyle go w Galaktikos widzieli :beczka:

Sy patrzę nie zbyt rozgarnięty. Gdyby jeszce UFC zaproponowało mu bezpośredni kontrakt za dobry hajs to bym się nie zdziwił, a teraz to jak się dostanie to będzie zapierdalał za ta najniższą krajową. Nie wiem czy nie lepiej dla Niego byłoby zostać w KSW na te jeszcze 4 walki i podbić swoją wartość rynkową. Z rekordem 13-0 jako mistrz KSW pewnie dostałby sporo lepszy kontrakt.
 
  • Like
Reactions: J.K
Sy patrzę nie zbyt rozgarnięty. Gdyby jeszce UFC zaproponowało mu bezpośredni kontrakt za dobry hajs to bym się nie zdziwił, a teraz to jak się dostanie to będzie zapierdalał za ta najniższą krajową. Nie wiem czy nie lepiej dla Niego byłoby zostać w KSW na te jeszcze 4 walki i podbić swoją wartość rynkową. Z rekordem 13-0 jako mistrz KSW pewnie dostałby sporo lepszy kontrakt.
On chyba miał jeszcze jedną walkę na kontrakcie, galaktyczni pewnie chcieliby go zestawić z ruskim Turkiem o pas, ale jakby wygrał i ten pas zdobył, to by mu się kontrakt z automatu przedłużył... :fjedzia:
 
On chyba miał jeszcze jedną walkę na kontrakcie, galaktyczni pewnie chcieliby go zestawić z ruskim Turkiem o pas, ale jakby wygrał i ten pas zdobył, to by mu się kontrakt z automatu przedłużył... :fjedzia:
Jeszcze młody chłopak, więc 2 lata jeszcze by mógł się pobawić w KSW. Na ten moment nie ma za wielkiej pozycji negocjacyjnej, bo pokonywał rywali jakich pokonywał. Gdyby w rekordzie miał pokonanie Turka Ruska, Erslana i kilku innych z dobrymi rekordami to na sporo lepszy hajs mógłby liczyć. Janek gdyby nie to, że KSW sprowadzało mu dobrych zawodników też pewnie, by nie dostał takiej kasy. Za debiut chyba coś około 30 000 $ dostał.
 
Back
Top