Newsy MMA Userów

Nie wiem czemu ten news się pojawia. Dlatego nie chcę też robić tego, że Paulo niby wypadł z UFC 291.


Też już nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale myślę że jednak może dojść do tej walki. Skoro Costa walczy raz do roku to niech to będzie chociaż coś mocnego
 
Raczej nie u freaków. Znajdź różnicę między tweetem o Danielu, a tweetem o Tomaszu :D



Może posłuchał mojej rady i poszeł zrobić kurs juniora JAVA albo założył firmę wykończeniową by w końcu zacząć zarabiać jak człowiek za rok-dwa. Jak potrzebuje kasy i chce zapewnić przyszłość dzieciom to lepiej na tym wyjdzie niż walcząc za opony raz za rok w KSW i dając sobie odbierać zdrowie.

Ale nie wierzę, że obejdzie się bez jakiegoś freakfightu.
 
Ach te rostery KSW.

1689769172619.png
 
Pisałem o tym od pierwszego newsa o kłopotach Viaplay. Wiadomo od dawna, że w Polsce idzie tragicznie a KSW ogląda miedzynarodowo mniej ludzi niż rzutki. Info miało być na koniec miesiąca a nowy prezes mówił o tym. Pisałem o tym Durniakowi z miesiąc temu to mnie wyśmiał xD.
Przepłacenie za prawa do Bundesligi (odejście Lewandowskiego akurat po przedłużeniu) i Premier League ich wykończyło. Nawet fenomenalne galę w Gdyni, Kielcach i Ostrowie nie były w stanie tego wyrównać..
 
Back
Top