Newsy MMA Userów

Wizerunek uśmiechniętgo, zawsze pozytywnego Borysa chyba trochę ucierpi xD

Kurwa,ja tam do huja nic złego w tym nie widzę .Przypierdalacie się do chłopaka huj wie o co.Czy to taki wstyd nie potrafić się wylogować ,do kurwy nędzy?
A poważnie ,to niestety tak na codzień między sobą rozmawiamy .Wiadomo,że chłopak podczas wywiadów nie będzie rzucał kurwami i hujami na prawo i lewo co nieznaczny że tego nie robi w rozmowie z ziomalem.Dziecko jak widzę jest dosyć małe ,podejrzewam jak podrośnie i zacznie mówić Borys bedzie się bardziej kontrolował jak przy nim rozmawia.
 
Kurwa,ja tam do huja nic złego w tym nie widzę .Przypierdalacie się do chłopaka huj wie o co.Czy to taki wstyd nie potrafić się wylogować ,do kurwy nędzy?
A poważnie ,to niestety tak na codzień między sobą rozmawiamy .Wiadomo,że chłopak podczas wywiadów nie będzie rzucał kurwami i hujami na prawo i lewo co nieznaczny że tego nie robi w rozmowie z ziomalem.Dziecko jak widzę jest dosyć małe ,podejrzewam jak podrośnie i zacznie mówić Borys bedzie się bardziej kontrolował jak przy nim rozmawia.
Ale tutaj nie chodzi o to, że w rozmowie przeklina przy dziecku, tylko że traktuje swoich widzów jak frajerów, na których można żerować. Umówić się na godzinę, ktoś mi wpłaca 10 złotych ja mówię dziękuję bardzo i normalnie nie muszę nic robić, mogę sobie być na Bali, nic nie robić, nie nagrywać nic tylko godzinę z tą wiarą gadać. A zaczyna od słów - Kurwa jak mi się nie chce z tą wiarą gadać.
 
Ale tutaj nie chodzi o to, że w rozmowie przeklina przy dziecku, tylko że traktuje swoich widzów jak frajerów, na których można żerować. Umówić się na godzinę, ktoś mi wpłaca 10 złotych ja mówię dziękuję bardzo i normalnie nie muszę nic robić, mogę sobie być na Bali, nic nie robić, nie nagrywać nic tylko godzinę z tą wiarą gadać. A zaczyna od słów - Kurwa jak mi się nie chce z tą wiarą gadać.
Dokladnie na tym polu zaliczył wtope
 
Ci, którzy mieli wyobrażenie o Borysie jako o dobrym, elokwentnym chłopaku, który zgłębia filozoficzne zagadnienia ludzkiego bytu w oparach energii KI są zwyczajnie rozczarowani, bo ich idol okazał sie nieco prostackim, niewybrednie mówiącym pazernym na hajs typem. Tylko tyle i aż tyle. Ja mam ambiwalentne podejście do jego osoby, więc sprawa mnie nie rusza. Kwestie jego podejścia do fanów nie mają dla mnie znaczenia. Przykre, że nie potrafi trzymać języka na wodzy przy dziecku. Mnie uszy bolą od takiej ilość przekleństw.
 

nie wiem co mnie bardziej bawi, jego pajacowanie o zarabianiu na youtube, kiedy nie potrafi obsłużyć streama, czy naiwność ludzi, którzy budują sobie wyobrażenie o zawodnikach oglądając ważenie przed ksw, wywiad po gali i materiał od pitbulla.

W skali buca i tak nie przeskoczy Matiego, ale próbować warto, dobra robota :applause:
 
Jon przerywa wywiad :lol:




Nie mam pojęcia czy Jon jest czysty czy nie ,ale słuchając J.Novitzky który tłumaczy ,że według niezależnych od USADA ekspertów JJ jest niewinny.Gdy dziennikarz pyta się kim są ci eksperci wymienia jeden to właściciel laboratorium gdzie USADA przeprowadza wiekszosc badań ,drugi to były pracownik USADA ,który pracuje teraz dla nich jako konsultant ,a trzeci to obecny dyrektor USADA.
 
Serio? I przy czymś takim nasze click baity wydają się jak jakieś niegroźne popierdółki. Ten portal czasami nie zarzekał się, że nie robi click baitów? Wszyscy siedzimy w tym samym gównie jeśli chodzi o wyświetlenia, ale chyba nawet Szady by czegoś takiego u nas nie jebnął :) Pełny podziw.
Szady to jest maestro w swojej profesji, a reszta to zwykle popierdolki
 
Back
Top