Newsy MMA Userów

Jeśli chcecie Nowy Rok spędzić przed TV to polecam gale PFL.Karta główna o pierwszej z rana (czasu Polskiego )gdzie zawodnicy bedą walczyli o $1 milion (łącznie sześć takich pojedynków )
No i jeszcze Rizin jest.To bedzbę dobry dzien:gospeldance:
 
-Qlq2KBkSAwvJcTfKsMO4huA4stgr5vUZw41yahqWKY.jpg
 
Kuźwa tracę sympatię, widać chce łatwych walk.
Tutaj nie był bym taki pewny.Kayla by była moją faworytką.Nie jestem tylko pewien czy ona dała by radę zbić do 145.Z drugiej strony w 145 tam praktycznie nikogo poza Cyborg nie ma.
 
Tutaj nie był bym taki pewny.Kayla by była moją faworytką.Nie jestem tylko pewien czy ona dała by radę zbić do 145.Z drugiej strony w 145 tam praktycznie nikogo poza Cyborg nie ma.
One są w tym samym gymie, Kayla nawet nie jest w UFC, znają się a Nunes będąc teraz na szczycie nie powinna wyzywać innych zawodniczek, chyba, że robi PR Harrison, ale Nunes nie ma żadnego PR teamu za plecami więc wątpię.
Taka trochę amatorszczyzna.
 


Kuźwa tracę sympatię, widać chce łatwych walk.

Tutaj nie był bym taki pewny.Kayla by była moją faworytką.Nie jestem tylko pewien czy ona dała by radę zbić do 145.Z drugiej strony w 145 tam praktycznie nikogo poza Cyborg nie ma.

One są w tym samym gymie, Kayla nawet nie jest w UFC, znają się a Nunes będąc teraz na szczycie nie powinna wyzywać innych zawodniczek, chyba, że robi PR Harrison, ale Nunes nie ma żadnego PR teamu za plecami więc wątpię.
Taka trochę amatorszczyzna.

@kubabuba :facepalm:

- obie są w jednym gymie
- Kayla miała walkę 31.12 na PFL
- Amanda wrzuciła ten post przed jej walka
- Amanda nie chce łatwych walk tylko pokazuje koleżance z teamu, ze jej kibicuje oraz zagrzewa ja do boju

Wyjaśnione?:lesnarhappy:
 
@kubabuba :facepalm:

- obie są w jednym gymie
- Kayla miała walkę 31.12 na PFL
- Amanda wrzuciła ten post przed jej walka
- Amanda nie chce łatwych walk tylko pokazuje koleżance z teamu, ze jej kibicuje oraz zagrzewa ja do boju

Wyjaśnione?:lesnarhappy:
Pare dni temu manager Harrison w wywiadzie dla MMA Junkie wspomniał ,że będzie się starał aby pod koniec roku do tego pojedynku doszło ,może o to też chodziło .
 
Pare dni temu manager Harrison w wywiadzie dla MMA Junkie wspomniał ,że będzie się starał aby pod koniec roku do tego pojedynku doszło ,może o to też chodziło .
Oczywiście , pod koniec 2019 roku
 
Back
Top