Newsy MMA Userów

KSW odpierdala dosłownie cyrk z Popkiem. Conor McGregor robi sobie co chce i walczy z kim sobie wybierze bez wakowania pasa piórkowej, którego nawet nie zamierza bronić. W do niedawna jednej z najmocniejszych kategorii wagowych o pas walczy Bisping z 60-letnim Hendo....
Co się stało z moim ukochanym MMA?
 
KSW odpierdala dosłownie cyrk z Popkiem. Conor McGregor robi sobie co chce i walczy z kim sobie wybierze bez wakowania pasa piórkowej, którego nawet nie zamierza bronić. W do niedawna jednej z najmocniejszych kategorii wagowych o pas walczy Bisping z 60-letnim Hendo....
Co się stało z moim ukochanym MMA?
Przestań się przejmować tymi durnymi pasami :lol:
 
a pro po pasów hehe dobrą beczke miałem wczoraj na media treningu jak na podeście byli Palhares z Materlą i nagle Dominiczka złapała pas i chciała się wpierdzielać na scene :D nawet pracownicy KSW nie ogarniają tych pasów, kto jest mistrzem itd :)
 
Rzeczywiście.... Jotko 15, Daniel 14, przed Bigfootem.

Krzychu 15 a pretendent do Pasa spada i jedno oczko i jest 13 :DC::DC::DC::DC::DC:
a618b60f24.png
 
A jednak się dogadali! Main card niszczy po całości :o o:



Alvarez - Conor
Woodley - Thompson
Jędrzejczyk - Kowalkiewicz
Weidman - Romero
Cerrone - Gastelum

Tate - Pennington
Edgar - Stephens
Kennedy - Evans
Boetsch - Natal
Miller - Alves

To wygląda baaaaardzo elegancko, szkoda, że bez Ruthlessa :(
 
@VaeVictis inba na horyzoncie :wink:

IfqWHLM.jpg
Te słowa, które Dana "cytował" mogliśmy usłyszeć już dawno, jednakże bez zwrotu "bitch". White dodał sobie słówko, podłapały to portale i dzida. Ja od początku byłem sceptyczny, Dana uwielbia "fuck" i "bitch", dla niego to mały problem więc poszło jak poszło. Po co Asia miałaby nazywać Karolinę w ten sposób? Ale to prawda, tylko MMARocks robi "pudelka", pozdrawiam fanów! #mmapets.pl #niskikrul
 
Back
Top