Newsy MMA Userów

Oprócz walki Krzyśka Jotko z Thalesem Leitesem do karty walk gali UFC Fight Night 100 w Brazylii dodano kilka nowych zestawień

Johnny Eduardo vs. Manny Gamburyan
Gadzhimurad Antigulov vs. Marcos Rogerio de Lima
Matheus Nicolau vs. Ulka Sasaki
Michael Graves vs. Sergio Moraes
 
Jędrzejczyk: To mój prywatny wybór

Joanna Jędrzejczyk mistrzyni UFC na swoim oficjalnym profilu facebooku wydała oświadczenie na temat zmiany klubu. Przypomnijmy, że jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że Joanna Jędrzejczyk nie trenuje już w Arrachionie Olsztyn.

Arrachion Olsztyn nie będzie przygotowywał Joanny Jędrzejczyk do walki w UFC
"Jak już zapewne zauważyliście w mediach od kilku dni przebywam na Florydzie i od tej pory reprezentuje klub American Top Team. Decyzja zapadła szybko i nie jest bezpośrednio związana z moim wieloletnim Klubem Berkut Arrachion Olsztyn oraz z jego trenerami.
Przede wszystkim chciałabym publicznie podziękować za owocną współpracę Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski oraz moim klubowym kolegom.
Decyzja o zmianie klubu jest moim prywatnym wyborem związanym m.in z obowiązkami jako mistrzyni świata organizacji UFC oraz obowiązkami przed zbliżającą się galą UFC205 w Nowym Jorku. W mojej dotychczasowej długiej karierze kierowałam się nieustannym rozwojem zawodowym jak i prywatnym. Zmiana miejsca pobytu i treningu daje mi tą możliwość.
Zamierzam więcej pracować nad wartością swojego nazwiska na rynku amerykańskim. Proszę nie doszukiwać się żadnych ukrytych powodów mojego rozstania z klubem Berkut Arrachion Olsztyn.
Liczę na wasze wsparcie a ja postaram się godnie reprezentować swoją ojczyznę i utrzymywać tytuł mistrzowski UFC."
http://sport.egit.pl/artykul/4947/Jedrzejczyk-To-moj-prywatny-wybor
 
dfgdfg.jpg
 
:applause:Ciekawe kto i kiedy to podchwyci :lol:.
Oj... może być inba hehe :rofl:
Dana bajkopisarz narobi szumu. Ale jeśli jeszcze ktoś nie rozumie że on powie nawet że twoja matka ukradła mu samochód jeśli tylko da to mu ekstra promocje i więcej $.
 
Back
Top