Newsy MMA Userów

Rycerz Marian Kmita wjechał na białym koniu.

Dlaczego teraz nadszedł odpowiedni moment, by to zrobić? Czy to też po namowach Martina Lewandowskiego, czy popularność tej dyscypliny wpłynęła na to, by postawić ją do pionu i w odpowiedni sposób sformalizować?

Popyt na tę dyscyplinę jest argumentem numer jeden. To jest i szansa, i zagrożenie. Jeśli w tej chwili wypuścilibyśmy z rąk popularność tej dyscypliny i pozostawili w przestrzeni tego, co się zdarzyło pod nazwą Fame MMA,to mi by to bardzo nie odpowiadało. Nie chcę, by ten sport, bardzo klarowny i prawdziwy w swej istocie, był cyrkiem z pogranicza dobrego smaku. Jeśli chcemy skorzystać z tej koniunktury, musimy to ucywilizować, ubrać w jakieś ramy. Cieszymy się, że istnieje dość silna organizacja międzynarodowa, w której, paradoksalnie, mamy już dość dużo do powiedzenia. Zdajemy też sobie sprawę, że obok rynku amerykańskiego, brytyjskiego jesteśmy poważną siłą. Chcemy z tego skorzystać, bo mamy też coś do pokazania światu. Zarówno w kategorii wzorców organizacyjnych, dotyczących widowiska, jak i ideologii, które chcemy przelać do tych organizacji.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-06-18/kmita-mma-zasluzylo-na-korzystna-opinie/





Polsat może niech zacznie na początek porządki w swoim ogródku. Konferencję przed galą FFF.

allpghrwhrsd.jpg
 
Last edited:
Większość "zawodników", którzy trenowali w Smoku przeniosło się do Ankosu więc trudno żeby nie był :conorsalute:
Ten patosystem jest w stanie wszystko przetrawić. Oby hajs się zgadzal. Nawet pionier polskiego MMA na to ciężko zachorował.
Przecież Kto Sterydów Więcej było wielkim cyrkiem, a teraz nagle to jest największa organizacja w Europie
 
Ciekawe czy będzie kara dla Grzebyka ? Wybitni prawnicy FEN już pewnie wertują kontrakt.
Wierzysz w to, że sama zgłosiła się do nich kancelaria prawna, która zajmuje się prawem w sporcie? Do takich golasów? W mediach poszedł jedynie przekaz, że organizacja wyciągnie konsekwencje wobec uciekinierów i niehonorowych zawodników. Józwiak może spać spokojnie do czasu aż kolejny zawodnik im spierdzieli.
 
Wierzysz w to, że sama zgłosiła się do nich kancelaria prawna, która zajmuje się prawem w sporcie? Do takich golasów? W mediach poszedł jedynie przekaz, że organizacja wyciągnie konsekwencje wobec uciekinierów i niehonorowych zawodników. Józwiak może spać spokojnie do czasu aż kolejny zawodnik im spierdzieli.
Jedyne w co wierzę w kontekście FEN to, że Paweł Jóźwiak ma spore szansę na dotacje z PFRON.
 
Oczywiste już po walce z Kornikiem, ale "naszej redakcji udało się dowiedzieć" raczej na wyrost ;) jedyna przesłanka to zdjęcie Mariana w rękawicach ze złotym napisem ;)
Gdybyś miał taki kontakt z Normanem jak oni, to byś nie musiał szukać przesłanek, bo byś miał info z pierwszej ręki ;)
Możliwe, że kontrakt nie został jeszcze dopięty, dalej trwają negocjacje i Irlandczyk trochę się pośpieszył. Wcześniej czy później KSW to ogłosi.
 
Gdybyś miał taki kontakt z Normanem jak oni, to byś nie musiał szukać przesłanek, bo byś miał info z pierwszej ręki ;)
Możliwe, że kontrakt nie został jeszcze dopięty, dalej trwają negocjacje i Irlandczyk trochę się pośpieszył. Wcześniej czy później KSW to ogłosi.

Tak jak wspomniałem, oczywistym było przed KSW 49, że Marian zawalczy z kimś z pary Kornik vs Norman. A jeżeli info mają od Normana, to należy się wstrzymać, bo moim zdaniem i tak nie zrobi limitu, choćby pracował z najlepszym dietetykiem na świecie. Obym się mylił :)
 
Tak jak wspomniałem, oczywistym było przed KSW 49, że Marian zawalczy z kimś z pary Kornik vs Norman.
Norman w KSW nie wygrał żadnej walki w limicie kategorii lekkiej. Z Chlewickim nie zrobił wagi. Dla mnie to nie było oczywiste. KSW sporo tu ryzykuje.

A jeżeli info mają od Normana, to należy się wstrzymać, bo moim zdaniem i tak nie zrobi limitu, choćby pracował z najlepszym dietetykiem na świecie. Obym się mylił :)
Wstrzymać się z czym? Bo już się pogubiłem. Nawet jak Norman nie zrobi limitu to walka się odbędzie. Jak wygra to nie zdobędzie pasa.
 
Norman w KSW nie wygrał żadnej walki w limicie kategorii lekkiej. Z Chlewickim nie zrobił wagi. Dla mnie to nie było oczywiste. KSW sporo tu ryzykuje.


Wstrzymać się z czym? Bo już się pogubiłem. Nawet jak Norman nie zrobi limitu to walka się odbędzie. Jak wygra to nie zdobędzie pasa.

Norman może mówić, że ma obiecaną walkę, a rzeczywistość może być całkowicie inna. KSW ma już dość robienia w ch.. przez Normana z "oczywiście, że zrobie wage". I tak już za duzo catchweightów dla niego zorganizowali
 
Norman może mówić, że ma obiecaną walkę, a rzeczywistość może być całkowicie inna.
Najpierw napisałeś, że to było oczywiste i Marian zawalczy z kimś z pary Kornik vs Parke, a teraz już to wszystko nie jest takie oczywiste...
KSW ma już dość robienia w ch.. przez Normana z "oczywiście, że zrobie wage". I tak już za duzo catchweightów dla niego zorganizowali
Zobaczymy za kilka tygodni kto tu kogo robi w ch..
 
Najpierw napisałeś, że to było oczywiste i Marian zawalczy z kimś z pary Kornik vs Parke, a teraz już to wszystko nie jest takie oczywiste...

Zobaczymy za kilka tygodni kto tu kogo robi w ch..

Ok, kończąc, bo nie ma co spamować tematu ;) dojdzie do walki Parke vs. Ziółkowski, ale tu nie potrzebne są "przecieki" jak kolwiek je rozumieć. Sugerując się instastoty itd. To Norman musiałby zawalczyć z Chmielewskim, bo przygotowywali materiał do trailera razem. Wszyscy wiedzą, że nie ma co brać na poważnie wszystkich wpisów. Pozdro :)
 
Ok, kończąc, bo nie ma co spamować tematu ;) dojdzie do walki Parke vs. Ziółkowski, ale tu nie potrzebne są "przecieki" jak kolwiek je rozumieć. Sugerując się instastoty itd. To Norman musiałby zawalczyć z Chmielewskim, bo przygotowywali materiał do trailera razem. Wszyscy wiedzą, że nie ma co brać na poważnie wszystkich wpisów. Pozdro :)

63641.gif

Eyu8cKDzeLJbbZS58
 
Last edited:
Back
Top