Newsy MMA Userów

El Testosteron jednak nie konczy wspaniałej kariery

Kto temu lujowi jeszcza raz zapłaci pieniądze za podkładkę ten gorsza pała niż trypała.
P.S. Liczę, że Erko wyjaśni kolejnego błazna.

Transmisja z meczu charytatywnego na fb.

Oczekuje legendarnych wpisów na insta
36-sekundowego "wykopa" jak to ile się zmęczył i jak piękne jest dawanie czegoś komuś za darmo, jak to żona jest z niego dumna bo piłkę godzinę pokopał. Pomijając, że robi to dla kliknięć i dla chwały. Że taki kmiot jest uznawany za gwiazdę, to skandal.
 
Last edited:
W skrócie:

@FAMEMMA to dalej gówno i media nie powinny tego promować.
Ciekawe dlaczego KSW/FFF złożyło ofertę walki wszystkim zawodnikom walczącym w FAME?

KSW nie jest zainteresowane transferem Karoliny Kowalkiewicz. Oni nie mają kompleksów.
Szkoda, że Martin zapomniał już jak Damian Grabowski ośmieszał się w UFC i teraz będzie ośmieszał KSW.

Testy antydopingowe nie są drogie, ale KSW ich na razie nie wprowadzi, bo mają wobec nich przeciwwskazania.

Musaev dostał ofertę wzięcia udziału w turnieju zaprzyjaźnionej organizacji i KSW zdecyduje czy dadzą mu zgodę.
 
i to się czyta... a nie jakieś wyrwane z kontekstu clickbajty!

https://www.bloodyelbow.com/2019/6/...nurmagomedov-politics-karim-zidan-mma-feature
khabib_kadyrov.0.png
 
Jebie mnie to. Pisze jako fan. Tony jest najbardziej ruchanym zawodnikiem w historii i walka o prawdziwy pas nalezy mu sie jak nikomu innemu. Nawet kosztem Poiriera.

Dlatego mnie jebie czy mu się należy czy nie. Obejrzałbym Tony'ego z Justinem bez mrugnięcia by nie napisać z chujem w ręku hehe.
Chociaż miejsca mamy trochę odległe ;) #koszty
 
Koike dla mmanews:

Skontaktowaliśmy się z zawodnikiem, który skomentował rewelację z dużym smutkiem:

Jestem mi bardzo przykro po tym co się stało. Nie chciałem przedłużyć umowy z KSW, ponieważ obniżyli mi wynagrodzenie (red. w stosunku do tego z przeszłości). Spróbuję poszukać swego miejsca gdzieś indziej. Jest RIZIN, ONE FC i inne organizacje.

 
Last edited:
Zawodnicy mieszkają jak w Big Brotherze, są podzieleni na dwa zespoły kierowane przez znanych zawodników, później mierzą się w turnieju, wygrany dostaje kontrakt KSW.

Mówię wam ten projekt ma duży potencjał.

Chyba chodzi o stowarzyszenie MMA Polska
 
Back
Top