Newsy MMA Userów

W jakiś muslimskich organizacjach dostanie 10x tyle co dostawałby w UFC... Także pewnie wyjebane ma.

Wydaje mi się że jednak od kasy jest ważniejsze dla nich żeby bić się w najlepszej organizacji MMA na świecie i być podziwianym przez miliony fanów więc kara będzie dotkliwa jeśli rzeczywiście dostanie bana od UFC.
 
Wydaje mi się że jednak od kasy jest ważniejsze dla nich żeby bić się w najlepszej organizacji MMA na świecie i być podziwianym przez miliony fanów więc kara będzie dotkliwa jeśli rzeczywiście dostanie bana od UFC.

Dla nich liczy się tylko chwała w oczach ich pobratymców i samego allaha.
 
Muslimy chwalą ataki z partyzantki? W sumie tego się można po nich spodziewać.

Nie wiem do czego pijesz, ale to Conor zaatakował z partyzantki kumpla Khabiba, kiedy obaj wisieli na siatce.

To tak jakby rugać kogoś za to, że okradł złodzieja...

Co do losu tych muslimów - mam wyjebane na nich, i to co sobą reprezentują.
 
Nie wiem do czego pijesz, ale to Conor zaatakował z partyzantki kumpla Khabiba, kiedy obaj wisieli na siatce.

To tak jakby rugać kogoś za to, że okradł złodzieja...

Co do losu tych muslimów - mam wyjebane na nich, i to co sobą reprezentują.
W okradaniu złodzieja nie ma nic chwalebnego, tak samo jak w ataku zza pleców nieważne na kogo.
 
W okradaniu złodzieja nie ma nic chwalebnego, tak samo jak w ataku zza pleców nieważne na kogo.

To fajne masz zasady.

Jak ktoś napierdala twojego kumpla z partyzanta, to wyzywasz go na honorowe solo 1na1, czy robisz to samo, co on? Bo jak to pierwsze, to współczuję.
 
To fajne masz zasady.

Jak ktoś napierdala twojego kumpla z partyzanta, to wyzywasz go na honorowe solo 1na1, czy robisz to samo, co on? Bo jak to pierwsze, to współczuję.
Zrobiłbym to drugie, ale to nie jest powód do dumy.

------------------
 
Back
Top