Newsy MMA Userów

U nas jak Aśka wracała z pasem to było 5 osób na krzyż.

Dobra, ale w Dagestanie to jedną z ciekawszych rozrywek jest grupowe dymanie kóz. Msło tam atrakcji i ogólnie ciężkie życie. W rozwiniętych krajach ludzie mają wyjebane na niszowe sporty. Myślisz, że jak Gustafsson wraca do Szwecji, to też witają go tłumy na lotnisku? C'mon, jak na polskie warunki to i tak Jędrzejczyk została przywitana świetnie, być może nawet lepiej niż polscy medaliści olimpijscy.
 
Brat Nurmagomedova trafil do UFC! Mlodszy o rok od Khabiba walczy w polsredniej i ma rekord 14-1. Ostatnio walczyl w WSOF. Debiut 3 lutego na gali FN w Brazylii. Rywala jeszcze nie ma.
 
To jest nawet ciut śmieszniejsze, bo nie wiem, czy wszyscy tutaj wiedzą, co będzie oznaczało, jeśli się syn będzie przedstawiał jako BJ...
Zostanie mistrzem UFC jak BJ Penn? :wink: Pewnie, ze paru prostaków będzie miało skojarzenia ale skrót imion BJ jest w USA równie popularny jak AJ, CJ itd itp
 
Zostanie mistrzem UFC jak BJ Penn? :wink: Pewnie, ze paru prostaków będzie miało skojarzenia ale skrót imion BJ jest w USA równie popularny jak AJ, CJ itd itp
Hehehe, mnie się zawsze osoby przedstawiające się w ten sposób kojarzył prostacko (być tak leniwym, żeby nawet swojego imienia nie powiedzieć). Przecież jak mamy w Polsce średnio po dwa, trzy imiona, to ogarnij to - siema, jestem ABC. - a ja D. - no weź, nie można tak krótko się nazywać. - można, inaczej przedstawiłbym się jako DE i wszyscy by się chcieli ze mną bić za 39'...Albo coś jeszcze głupszego. Stary, imię masz po to, żeby nie robić z tego jakiegoś numerka seryjnego. Mi się tak wydaje, tak słyszałem :bye:
 
W #45 odcinku MMAnews Live nie zwalniamy tempa, a wręcz rozpoczynamy Nowy Rok z hukiem, bo gośćmi będą: - Michał Oleksiejczuk, który opowie o debiucie UFC - Marcin Tybura o pojedynku z Derrickiem Lewisem - Artur Szpilka o dalszej karierze w sportach walki Na koniec ważna wiadomość dotycząca zakazu wejścia na gale KSW dla naszej redakcji.

 
Back
Top