Newsy MMA Userów

Otwarcie Rizin, jeśli ktoś przegapił warto zobaczyć. Ja pierdole czekam na wyniki oglądalności, mam nadzieję że pykło im tym razem bo chcę tego więcej w 2018



Przecież oni podają wyniki oglądalności w procentach które nic nie mówią więc i tak się nie dowiesz.
 
Dowiem się czy gala cieszyła się zainteresowaniem widzów. Chyba że nie nadążam za tobą po sylwku :confused:
 
Yup to widziałem już, dzięki. Z tego co pamiętam, od wyników oglądalności tej gali zależy przyszłość Rizin. Budowali wszystko pod ten event przez cały rok i jeśli będzie padaka to TV może się wycofać ze wsparcia a to oznacza szybki koniec Rizin. Dobrze mówię @Olos ?
 
Mialem wlasnie wrzucic. Dwukrotnie bohaterem ko roku jest Fernando, przydałaby sie jakas nagroda/wyróznienie
golden-cucumber-25239945.jpg
zloty balas?
 
Otwarcie Rizin, jeśli ktoś przegapił warto zobaczyć. Ja pierdole czekam na wyniki oglądalności, mam nadzieję że pykło im tym razem bo chcę tego więcej w 2018


Teraz nadrobiłem, już tego nie odzobacze. Dwa wyobraziłem sobie Kawula w tych stringach otwierającego następne KSW.
 
Yup to widziałem już, dzięki. Z tego co pamiętam, od wyników oglądalności tej gali zależy przyszłość Rizin. Budowali wszystko pod ten event przez cały rok i jeśli będzie padaka to TV może się wycofać ze wsparcia a to oznacza szybki koniec Rizin. Dobrze mówię @Olos ?
Raczej tak. PRIDE też mocno bazowało na współpracy z TV, po tych wpadkach z yakuzą, które ujrzały światło dzienne w 2006 roku to nie to było powodem upadku japońskiej organizacji, tylko wycofanie się FujiTV, która chciała zachować twarz. PPV to dla nich tylko jakiś mały procent.
 


Juras? Wojcik?

Ja bym się nie zdziwił jakby był to Narkun. Jest historia z Berserkerem, a skoro trudno było znaleźć dla Żyrafy kogoś na 41 to po co dalej szukać, gość już wygrał jedną walkę w KSW a zestawienie polsko-zagraniczne na pewno łatwiej sprzedać.
 
Back
Top