Newsy MMA Userów

Nic nie napisałem, że się nie wybieram. Po prostu dobrze by było wiedzieć wcześniej na co się nastawiać skoro trzeba przejechać całą Polskę wszerz. Rotterdam ma już 9 ogłoszonych walk, a sprzedaż biletów jest bodajże od jutra.

Sprzedaż od wczoraj - my już bilety mamy.
Wzorowałbym się na Glasgow czy właśnie Rotterdamie. Może główne walki będą mocniejsze by bardziej zachęcić i nie powtórzyć wyniku z kwietnia 2015r.
 
Trochę dziwią mnie ruchy KSW. Nie mówię żeby organizowali po 20 gal, ale myślę że z 6-10 to spokojne mogliby organizować. Zawodników mają sporo, więc gale byłoby kim obsadzić. Teraz nawet po porażce z Pudzianem mogliby zorganizować walke Tyberiusza na otwartym Polsacie i pewnie też dużo osób by obejrzało. Dodatkowo mogliby sięgnąć po bardziej wypromowanych zawodników FEN czy innych organizacji, tj. Łebkowski (w 66 byłby po prostu kosmos), Oleksiejczuk (na jego walkach chyba nie można się nudzić), Albert Odzimkowski (spoko gość, wygadany, rozumie co to promocja), Naruszczka (walczył już na KSW, chuj że ma przegrane pare pojedynków, ale lubi się bić i na prawdę fajnie się go ogląda, na gale w otwartym polsacie idealny zawodnik), Adam Niedźwiedź (gwarantuje dobrą oglądalność, przy odpowiednim prowadzeniu kariery coś z niego by mogło być), Grzegorz Siwy (solidny zawodnik do wypromowania), Adam Kowalski z Arrachionu. Myślę, że gdyby postawić na większą promocje na galach w otwartym polsacie to i fani byliby zawowoleni większą ilością walk, a i PPV by się jeszcze fajniej sprzedało. No i przede wszystkim zawodnicy nie musieliby szukać walk poza organizacja.
Bomba i Oleksiejczuk celują w UFC, więc do KSW nie pójdą. Naruszczka notuje ostatnio serię porażek, więc póki co w KSW też nie ma czego szukać. Reszta, może poza Niedźwiedziem jest trochę randomowa więc wątpię by się po nich schylali. Ale fakt jest taki, że te 6 gal co dwa miesiące spokojnie byliby w stanie realizować. Nawet organizacja dwóch gal na wyspach i czterech w Polsce wydaje się dość rozsądna.
 
Bomba i Oleksiejczuk celują w UFC, więc do KSW nie pójdą. Naruszczka notuje ostatnio serię porażek, więc póki co w KSW też nie ma czego szukać. Reszta, może poza Niedźwiedziem jest trochę randomowa więc wątpię by się po nich schylali. Ale fakt jest taki, że te 6 gal co dwa miesiące spokojnie byliby w stanie realizować. Nawet organizacja dwóch gal na wyspach i czterech w Polsce wydaje się dość rozsądna.
Bomba jest dość daleko od UFC po FEN 16. Oleksiejczuk jeszcze młody i sam mówi że na ufc jeszcze przyjdzie czas. Naruszczka daje fajne walki, więc na pewno chętniej go ludzie będą oglądać niż Szymka który wszystko wygrywa ale #nikogo. Pozostali raczej niczym się nie różnią od Marcina Wójcika, kiedy podpisał kontrakt na walkę na KSW 34.
 
Panowie grzecznie przypominam ze to temat z newsami a nie pogadanki o ilosci gal KSW, dywagacje kto moglby wystapic na UFC Gdansk i kto ma wzmocnic KSW...
 
Panowie grzecznie przypominam ze to temat z newsami a nie pogadanki o ilosci gal KSW, dywagacje kto moglby wystapic na UFC Gdansk i kto ma wzmocnic KSW...
Stary wyluzuj. Trzy posty to raczej nie pogadanka... Nie na takie tematy i nie w takich ilościach się tu ludzie rozwodzili.
 
Sam zaczynam się obawiać co Jones mu zrobi i jak długo DC będzie później pauzował
to bedzie koniec jego kariery, bez wzgledu na wynik. Grubcio solidnie dostaje po dupie przy zbijaniu wagi. Mlodzieniaszkiem nie jest, latwiej nie bedzie. Poza tym to jest jedyna walka, ktora w jego przypadku ma sens, na reszte szkoda pradu i zdrowia. Etat jako komentator/spec tez w jego przypadku prawdopodobny. Bedzie mial co robic po zakonczeniu kariery. Czy odejdzie w blasku fleszy jako pogromca, przez wielu, w tym i mnie uznawanego za GOAT zawodnika? Czy, raczej pograzy sie w ciemnosciach po kolejnej swidrujacej serce porazce? Czas pokaze... #allornothing
FLAWLESS VICTORY--->

OR PAINFUL DEFEAT--->
 
Jeśli ktoś tak sam jak ja odczuwa niedobór ciekawych audycji poświęconych sportom walki, to z czystym sumieniem gorąco polecam zarówno ten jak i poprzednie odcinki.
 
Tymczasem w Dziale Fankluby na pierwszych 10 miejscach najświeższych tematów 10 fanklubów kobiet. WMMA opanowuje świat nigga!
 
Jeżeli wierzyć w źródło innego portalu to MayMac transmitowane będzie na jednym ze sportowych kanałów NC+. Słabo, liczyłem na Polsat.
 
Serio nie ma jeszcze wyników wczesnego ważenia? :joer:

Main Card (Fox)
Chris Weidman (186lbs) vs. Kelvin Gastelum (185.6lbs)
Dennis Bermudez (145.4lbs) vs. Darren Elkins (145.6lbs)
Patrick Cummins (205.4lbs) vs. Gian Villante (205.8lbs)
Jimmie Rivera (135.8lbs) vs. Thomas Almeida (135.2lbs)

Preliminary Card (Fox)
Lyman Good (170.4lbs) vs. Elizeu Zaleski dos Santos (170.4lbs)
Rafael Natal (185.2lbs) vs. Eryk Anders (185.4lbs)
Ryan LaFlare (170.8lbs) vs. Alex Oliveira (170.6lbs)
Damian Grabowski (261.4lbs) vs. Chase Sherman (250.8lbs)

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Kyle Bochniak (145.2lbs) vs. Jeremy Kennedy (144.8lbs)
Brian Kelleher (135lbs) vs. Marlon Vera (135.6lbs)
Timothy Johnson (264.2lbs) vs. Júnior Albini (264.6lbs)
Shane Burgos (145.2lbs) vs. Godofredo Pepey (145lbs)
Chris Wade (155.6lbs) vs. Frankie Perez (155.6lbs)

Wszyscy zrobili wage.
Grabowski co za masa :joe:


Od 00:00

 
Serio nie ma jeszcze wyników wczesnego ważenia? :joer:

Main Card (Fox)
Chris Weidman (186lbs) vs. Kelvin Gastelum (185.6lbs)
Dennis Bermudez (145.4lbs) vs. Darren Elkins (145.6lbs)
Patrick Cummins (205.4lbs) vs. Gian Villante (205.8lbs)
Jimmie Rivera (135.8lbs) vs. Thomas Almeida (135.2lbs)

Preliminary Card (Fox)
Lyman Good (170.4lbs) vs. Elizeu Zaleski dos Santos (170.4lbs)
Rafael Natal (185.2lbs) vs. Eryk Anders (185.4lbs)
Ryan LaFlare (170.8lbs) vs. Alex Oliveira (170.6lbs)
Damian Grabowski (261.4lbs) vs. Chase Sherman (250.8lbs)

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Kyle Bochniak (145.2lbs) vs. Jeremy Kennedy (144.8lbs)
Brian Kelleher (135lbs) vs. Marlon Vera (135.6lbs)
Timothy Johnson (264.2lbs) vs. Júnior Albini (264.6lbs)
Shane Burgos (145.2lbs) vs. Godofredo Pepey (145lbs)
Chris Wade (155.6lbs) vs. Frankie Perez (155.6lbs)

Wszyscy zrobili wage.
Grabowski co za masa :joe:


Od 00:00


Serio to właśnie wrzuciłem. Ludzie, czy Wy myślicie, że ja życia nie mam... :homer:

Non stop pretensje, zwała to jest w chuj. :DC:
 
Serio to właśnie wrzuciłem. Ludzie, czy Wy myślicie, że ja życia nie mam... :homer:

Non stop pretensje, zwała to jest w chuj. :DC:

@baju Tobie akurat nie można nic zarzucić więc easy. Wystarczająco harujesz

Wrzuciłbym ale w pracy byłem więc to samo co u Cb :beer:
 
Gala na której miał walczyc Prachnio odwolana. Co z jego walka nie wiadomo ale pewnie jest mega wkurwiony. Niech go zwolnią z kontraktu i chce go zobaczyć w Gdansku...
 
DC-JONES ODWOLANE A MOWILEM KURWA
20155967_1626086570799382_6083807812945080420_n.jpg
 
Back
Top