Newsy MMA Userów

Sam zaczynam się obawiać co Jones mu zrobi i jak długo DC będzie później pauzował

R08USp0AzLQ.jpg
co ja jak co, ale dresiki stylowe
 
"Brock Lesnar is quietly back in the USADA testing pool for UFC, meaning that rumors about him potentially returning to fight have some substance.

Rumors broke today claiming that Lesnar and Paul Heyman were at the UFC offices over International Fight Week and talking about him fighting in Madison Square Garden on November 4th. That date would be impossible because Lesnar had a one-year suspension for two failed drug tests for Hydroxy-Clomiphene which dates back to his final positive test on July 9th.

Lesnar's one-year suspension was frozen in mid-February, meaning that he has five months left, putting a return to UFC competition at mid-December at the earliest.

Lesnar announced his retirement, meaning he was also out of the USADA testing pool.

Much of the story was denied to us, including Heyman being in the offices, however those in UFC did confirm the obvious interest in Lesnar fighting again if he would choose to do so. Putting himself back in the pool means Lesnar, who just turned 40, at least has some interest in fighting again."

http://www.f4wonline.com/ufc-news/b...-239536?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Lesnar wraca do systemu USADY. @baju
 
"Brock Lesnar is quietly back in the USADA testing pool for UFC, meaning that rumors about him potentially returning to fight have some substance.

Rumors broke today claiming that Lesnar and Paul Heyman were at the UFC offices over International Fight Week and talking about him fighting in Madison Square Garden on November 4th. That date would be impossible because Lesnar had a one-year suspension for two failed drug tests for Hydroxy-Clomiphene which dates back to his final positive test on July 9th.

Lesnar's one-year suspension was frozen in mid-February, meaning that he has five months left, putting a return to UFC competition at mid-December at the earliest.

Lesnar announced his retirement, meaning he was also out of the USADA testing pool.

Much of the story was denied to us, including Heyman being in the offices, however those in UFC did confirm the obvious interest in Lesnar fighting again if he would choose to do so. Putting himself back in the pool means Lesnar, who just turned 40, at least has some interest in fighting again."

http://www.f4wonline.com/ufc-news/b...-239536?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Lesnar wraca do systemu USADY. @baju
Czyli PH zaprzecza, ale ktoś tam z UFC potwierdza. Fishy.
 
O kursach bukmacherskich i ogólnie, że ma takie szanse jak tenisista z nr 150 na pokonanie Federera co jeszcze z trashtalkiem Conora na Floyda wygląda po prostu śmiesznie.
Dziwi mnie to podejście bo zawsze wychwalał Conora pod niebiosa.
Cała masa ludzi stawia na Conora, więc buki musiały dostosować kurs. Szkoda że ten "ekspert" tego nie pojmuje.


@baju Lesnarowi kończy się kontrakt z WWE, jest podobna sytuacja jak podczas UFC 200, będą próbowali go ściągnąć z powrotem bo brakuje im gwiazd PPV. Czy to się uda? Ostatnim razem nie sądziłem, że kiedykolwiek Brock wróci do MMA.
 
Cała masa ludzi stawia na Conora, więc buki musiały dostosować kurs. Szkoda że ten "ekspert" tego nie pojmuje.


@baju Lesnarowi kończy się kontrakt z WWE, jest podobna sytuacja jak podczas UFC 200, będą próbowali go ściągnąć z powrotem bo brakuje im gwiazd PPV. Czy to się uda? Ostatnim razem nie sądziłem, że kiedykolwiek Brock wróci do MMA.
Czy przypadkiem Joey Diaz u Rogana nie podniecal sie starciem Lesnara z Stiopiciem ? W tym jest pieniadz :irish:
 
Cała masa ludzi stawia na Conora, więc buki musiały dostosować kurs. Szkoda że ten "ekspert" tego nie pojmuje.


@baju Lesnarowi kończy się kontrakt z WWE, jest podobna sytuacja jak podczas UFC 200, będą próbowali go ściągnąć z powrotem bo brakuje im gwiazd PPV. Czy to się uda? Ostatnim razem nie sądziłem, że kiedykolwiek Brock wróci do MMA.
https://www.mmafighting.com/2017/7/...ada-drug-testing-pool-suspension-still-frozen

JN zaprzecza, a mu można wierzyć IMO.
 
Oby do tego czasu było wiadomo cokolwiek więcej ad rozpiski niż tylko niepotwierdzone oficjalnie Wieczorek-Smoliakov.

Co to zmieni? Karta będzie średnia by nie napisać słaba. Nie oczekujcie fajerwerków bo ich nie będzie. Jako fani tego sportu powinniście iść na tę gale niezależnie od karty
 
Co to zmieni? Karta będzie średnia by nie napisać słaba. Nie oczekujcie fajerwerków bo ich nie będzie. Jako fani tego sportu powinniście iść na tę gale niezależnie od karty
Nic nie napisałem, że się nie wybieram. Po prostu dobrze by było wiedzieć wcześniej na co się nastawiać skoro trzeba przejechać całą Polskę wszerz. Rotterdam ma już 9 ogłoszonych walk, a sprzedaż biletów jest bodajże od jutra.
 
3 poważne gale do roku, szanuje mocno
#drugaorganizacjaswiata #najlepszaorganizacjaweuropie
Trochę dziwią mnie ruchy KSW. Nie mówię żeby organizowali po 20 gal, ale myślę że z 6-10 to spokojne mogliby organizować. Zawodników mają sporo, więc gale byłoby kim obsadzić. Teraz nawet po porażce z Pudzianem mogliby zorganizować walke Tyberiusza na otwartym Polsacie i pewnie też dużo osób by obejrzało. Dodatkowo mogliby sięgnąć po bardziej wypromowanych zawodników FEN czy innych organizacji, tj. Łebkowski (w 66 byłby po prostu kosmos), Oleksiejczuk (na jego walkach chyba nie można się nudzić), Albert Odzimkowski (spoko gość, wygadany, rozumie co to promocja), Naruszczka (walczył już na KSW, chuj że ma przegrane pare pojedynków, ale lubi się bić i na prawdę fajnie się go ogląda, na gale w otwartym polsacie idealny zawodnik), Adam Niedźwiedź (gwarantuje dobrą oglądalność, przy odpowiednim prowadzeniu kariery coś z niego by mogło być), Grzegorz Siwy (solidny zawodnik do wypromowania), Adam Kowalski z Arrachionu. Myślę, że gdyby postawić na większą promocje na galach w otwartym polsacie to i fani byliby zawowoleni większą ilością walk, a i PPV by się jeszcze fajniej sprzedało. No i przede wszystkim zawodnicy nie musieliby szukać walk poza organizacja.
 
Back
Top