Newsy MMA Userów

Ja tam obstawiam Rolnika co żony szuka. Oglądalność to ma większą niż Harry Potter w piątkowy wieczór.
W Szpitalu już była, może teraz jakieś polsatowskie śpiewanie z mejkapem czy inny shit z oglądalnością miliardową. Who knows.
 
> duże TV show
> agent na TVN

Serio? Poważnie pytam, nie znam się trochę na polskiej telewizji.
Ty się mnie pytasz? to ty robisz w medium przekazu. ;)

Nie mam zielonego pojęcia, nie mam nawet telewizora w domu...
 
Ta małpa w końcu odchodzi w pizdu.

http://www.mmafighting.com/2016/10/...t=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Screen_Shot_2016-10-22_at_10.49.46_AM.0.0.png
 
Naprawdę polecam :lol:


bardziej, niz na te haje zwrocilem uwage na zachowanie sedziow i najgorzej z wszystkich wypadl wielbiony herb dean.. on to chyba by chcial, zeby sie tam pozabijali, zreszta patrzac na niektorych zawodnikow, mysle, ze z checia spelniliby to ukryte marzenie czarnego
 
bardziej, niz na te haje zwrocilem uwage na zachowanie sedziow i najgorzej z wszystkich wypadl wielbiony herb dean.. on to chyba by chcial, zeby sie tam pozabijali, zreszta patrzac na niektorych zawodnikow, mysle, ze z checia spelniliby to ukryte marzenie czarnego
On dobry jest ale trochę przereklamowany.
 
Marcin Najman wchodzi w zastępstwo do walkiz Trybsonem, szykuje się niezła inba :corn:
Dlaczego nie ma jeszcze tego na głównej???????????? (Admins)
Walka lepsza od całej rozpiski UFC 205
:DC:

Pewniak: Marcin - 2R - Submission (Gogoplata)
 
Jak człowiek czegoś nie weźmie w swoje ręce ... ehhhhh

ZDJĘCIE DNIA:

Forma Marcina N. przed galą PLMMA70

tumblr_lum5gj7oAb1qiol6o.gif

Zmieniam typ na: Marcin Najman - 2R - KO - Tornado kick
 





W Puncherze dzisiaj goścmi Borka:
Borys Mańkowski, jego przeciwnik JohnMaguire + przeciwnik Bedorfa - Fernando Rodrigues Jr.
 
Back
Top