Newsy MMA Userów

Nie wiem dlaczego do tej pory brak tematu o walce Aslana i karcie ACB 50. Zajebista! @baju @duubertowa

ACB 50

Salimgerey Rasulov vs Denis Goltsov
Brett Cooper vs. Aslambek Saidov
Oleg Borisov vs Magomed Magomedov
Vyacheslav Wasilewski vs. Albert Durayev
Marcelo Alfaya vs. Beslan Isayev
Saul Rogers vs. Musa Khamanaev
Alexander Sarnavsky vs. Ramazan Esenbay
Adlan Bataev vs. Donald Sanchez
Ed Arthur vs. Tural Ragimov
Marat Balayev vs. Carlos Alexandre da Costa
Vallison Carvalho vs. Ilya Goldfinches
szkoda, ze longera tam nie upchneli
 
ACB 48 w Moskwie startuje o 17:00. Lasota w drugiej walce


CvXnyZqWAAEJTHR.png

 
Oby tylko pogoń za pieniądzem nie stała się ważniejsza od MMA


Czemu? To jest jej praca, każdy chce zarobić górę hajsu i ja ją rozumiem. Tylko Khabib pierdoli, że walczy dla pasa, ale on albo jest bezdennie głupi, albo upośledzony, wszyscy inni robią to dla pieniędzy. Więc nie dziwie się Asi, że chce sobie zarobić na emeryturę kiedy trwa jej pięć minut.
 
Czemu? To jest jej praca, każdy chce zarobić górę hajsu i ja ją rozumiem. Tylko Khabib pierdoli, że walczy dla pasa, ale on albo jest bezdennie głupi, albo upośledzony, wszyscy inni robią to dla pieniędzy. Więc nie dziwie się Asi, że chce sobie zarobić na emeryturę kiedy trwa jej pięć minut.

Nie twierdzę, że jest inaczej. Po prostu nie podoba mi się tak bezpośrednie odnoszenie sie z tym w mediach. Jako mistrzyni nie powinna narzekać na zarobki i takie dodatkowe wspominanie o kasie nie brzmi fajnie. Chce znaleźć dochodowego dla niej managera? Spoko, niech jej się to uda i zarabia jak najwięcej ale czy takie wypowiedzi pasują do mistrzyni UFC i obecnie drugiej najdłużej dzierżącej pas w organizacji? Dla mnie wygląda to słabo

Możliwe, że po walce z Karoliną kończy sie jej obecny kontrakt i chciałby jak najszybciej znaleźć nowego managera, który pomógłby wynegocjować nowe lepsze warunki
 
Nie twierdzę, że jest inaczej. Po prostu nie podoba mi się tak bezpośrednie odnoszenie sie z tym w mediach. Jako mistrzyni nie powinna narzekać na zarobki i takie dodatkowe wspominanie o kasie nie brzmi fajnie. Chce znaleźć dochodowego dla niej managera? Spoko, niech jej się to uda i zarabia jak najwięcej ale czy takie wypowiedzi pasują do mistrzyni UFC i obecnie drugiej najdłużej dzierżącej pas w organizacji? Dla mnie wygląda to słabo

Możliwe, że po walce z Karoliną kończy sie jej obecny kontrakt i chciałby jak najszybciej znaleźć nowego managera, który pomógłby wynegocjować nowe lepsze warunki
Wiesz, zmieniły się władze, może Asia chce rozbić bank zanim młode wilczyce ją w końcu dopadną. Ja rozumiem jej podejście, bo kto siedzi cicho i nie ma fanów /hejterów nie zarabia. Każdy z nas jakby był w takiej sytuacji to by walczył o hajs, tak jak chociażby Cormier, który walczył o GSP na karcie bo to dla niego +500k więcej. Rozumiem, że to może żenować, ale jednak hajs to motywator nie z tej ziemi.
 
Nie twierdzę, że jest inaczej. Po prostu nie podoba mi się tak bezpośrednie odnoszenie sie z tym w mediach. Jako mistrzyni nie powinna narzekać na zarobki i takie dodatkowe wspominanie o kasie nie brzmi fajnie. Chce znaleźć dochodowego dla niej managera? Spoko, niech jej się to uda i zarabia jak najwięcej ale czy takie wypowiedzi pasują do mistrzyni UFC i obecnie drugiej najdłużej dzierżącej pas w organizacji? Dla mnie wygląda to słabo

Możliwe, że po walce z Karoliną kończy sie jej obecny kontrakt i chciałby jak najszybciej znaleźć nowego managera, który pomógłby wynegocjować nowe lepsze warunki
Przecież o tym że szuka menago i żeby jej przynieśli kasę mówiła już dawno temu u Ariela, śmiała się trochę jak padały te słowa.
Mówiła tez gdzie indziej że przecież papiery na ufc205 negocjowała sama bez menago. Powiedziała tez że jest już w trakcie negocjacji z dużą grupą menadżerską tylko wstrzymała rozmowy bo skupia się wyłącznie na przygotowaniach do ufc205.
A to że chce mieć najlepszego menago w branży który będzie wstanie jej skołować dobre $ kontrakty i sponsorów to... nie bardzo wiem co w tym złego.

PS
Słyszał ktoś coś o tym ze JJ po 205 wyjeżdża do Argentyny i będzie kręcić Agenta?
 
Nie mówiła o tym jeszcze ale spoko, dobra promocja mimo marnej stacji.

Taka rada, zwracaj o jakiej porze polskiego czasu piszesz bo strasznie się rzucają w oczy nocne posty.
 
Słyszał ktoś coś o tym ze JJ po 205 wyjeżdża do Argentyny i będzie kręcić Agenta?
Była ostatnio wrzucana jakaś audycja radiowa ze Stanów (nie pamiętam nazwy) i Asia mówiła, że po 205 leci do Argentyny kręcić wielkie show dla polskiej tv. Też nawet pomyślałem o Agencie.
 
Zasłyszane pantoflowe ploty tu i tam.

Tak jak @cruor napisał, mówiła o wyjeździe do Argentyny i dużym TV show w tym wywiadzie
A to że może być to Agent to słyszałem zagraniczną plotę, ale nie wiem na ile prawdy w tym, dla tego pytam tutaj czy ktoś coś...

> duże TV show
> agent na TVN

Serio? Poważnie pytam, nie znam się trochę na polskiej telewizji.
 
Back
Top