NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

spencer dinwiddie po wykupieniu swojej umowy podpisał kontrakt z lakers.
to chłopak z okolic los angeles.
wedle nowej umowy zarobi tyle- 1.554.654 pieniędzy amerykańskich.

gdyby jednak niechcący lakers wygrali mistrzostwo pan spencer dodatkowo dostanie bonus w postaci 1 dolara usa.
 
Gra teraz na ograniczonych minutach, może jak wskoczy na granie po 39-40 minut to będzie quadruple double robił. Ciekawe jak się rozwinie, bo ma wszystko żeby zmienić grę, ale w historii nie takie kariery się rujnowały. Poza tym tak naprawdę prawdziwą weryfikacją graczy są playoffy, a to mu na razie nie grozi.
 
to pierwszy numer powieszony pod sufitem w hali magic.

penny, dennis scott, shaq.
piękny moment.




dobra ekipa, tylko coś granta nie widac
GGTrOE4WMAAbDVZ
 
  • Like
Reactions: osk
Dyzma w formie.
:beczka:
trzeba przyznać, że tam się posypało Doc Dyzma, Beverley, rozjebanie rotacji i trzymanie drewniaka Thanasisa to były gwoździe do trumny, już mają 8,5 wygranych do Bostonu i dryfują w kierunku playinów.
 
trzeba przyznać, że tam się posypało Doc Dyzma, Beverley, rozjebanie rotacji i trzymanie drewniaka Thanasisa to były gwoździe do trumny, już mają 8,5 wygranych do Bostonu i dryfują w kierunku playinów.
W plejiny nie wierzę. Tego się nie da spiderdolić :joe:
 
trzeba przyznać, że tam się posypało Doc Dyzma, Beverley, rozjebanie rotacji i trzymanie drewniaka Thanasisa to były gwoździe do trumny, już mają 8,5 wygranych do Bostonu i dryfują w kierunku playinów.
Będę obserwował liczę, że w 1szsj rundzie trafią na Indianę, która ich rozkurwi jak gnój po polu. Albo potężny szef Jimmy Butler.
:antonio:

Szkoda Giannisa, ale jak on woli kolegów w szatni i klepanie po pleckach to niech łowi ryby już w lipcu.
 
Będę obserwował liczę, że w 1szsj rundzie trafią na Indianę, która ich rozkurwi jak gnój po polu. Albo potężny szef Jimmy Butler.
:antonio:

Szkoda Giannisa, ale jak on woli kolegów w szatni i klepanie po pleckach to niech łowi ryby już w lipcu.
Przecież to jest jawna prowokacja z Dyzma, czy Giannis może pójść po tym sezonie?
 
Przecież to jest jawna prowokacja z Dyzma, czy Giannis może pójść po tym sezonie?
jeżeli poprosi o wymianę to tak.
liga graczy.
nie wiem czy przedłużenie, które podpisał zawiera klauzulę o wetowaniu wymiany, a to ma spore znaczenie.

najlepsze jest to, że gdy zwolnili poprzedniego trenera, na rynku największym dostępnym nazwiskiem był... mike budenholzer, któremu podziękowali po sezonie.
 
kałaj może opuścić mecz gwiazd.
jeżeli teraz nie wezmą sabonisa, to będzie dramat.
 
Przecież to jest jawna prowokacja z Dyzma, czy Giannis może pójść po tym sezonie?

jeżeli poprosi o wymianę to tak.
liga graczy.
nie wiem czy przedłużenie, które podpisał zawiera klauzulę o wetowaniu wymiany, a to ma spore znaczenie.
On podpisał 3-letnie extension za 186 baniek, tam są zasady jak przy supermaxie, więc po tym i kolejnym sezonie na pewno nigdzie nie odejdzie.

e:
Chyba dopiero po sezonie 2026/27 będzie mógł odejść, ale do sprawdzenia jeszcze, bo tak z pamięci to nie jestem pewien czy tam trzeba rozegrać pierwszy sezon czy wszystkie lata, które są zapisane bez opcji gracza.
 
Last edited:
w supermacie przez rok nie może odejść po podpisaniu.
To tak jak pisałem na początku, dwa najbliższe sezonu będzie grał dla Bucks, pierwszy rok jego extension wchodzi dopiero w sezonie 2025/26.

Ja bym i tak wszystkie lata wrzucił pod zakaz wymiany przy tych nowych kontraktach, chcą hajs, to niech się później kiszą jak coś nie pyknie, a nie przewijać się przez pół ligi :beczka:
 
To tak jak pisałem na początku, dwa najbliższe sezonu będzie grał dla Bucks, pierwszy rok jego extension wchodzi dopiero w sezonie 2025/26.

Ja bym i tak wszystkie lata wrzucił pod zakaz wymiany przy tych nowych kontraktach, chcą hajs, to niech się później kiszą jak coś nie pyknie, a nie przewijać się przez pół ligi :beczka:
czekaj, czekaj...
a lillard?
on podpisał przedłużenie z blazers w 2022, rok temu (2023) poleciał do bucks z tym kontraktem.
przedłużenie wchodzi w 25-26, a opcja gracza 24-25 jaką miał wykorzystano w ramach przedłużenia.

https://www.spotrac.com/nba/milwaukee-bucks/damian-lillard-10814/

edit:
giannis:
https://www.spotrac.com/nba/milwaukee-bucks/giannis-antetokounmpo-13328/

giannisem nie można handlować do 23 kwietnia 2024, czyli po tym sezonie już można.
 
czekaj, czekaj...
a lillard?
on podpisał przedłużenie z blazers w 2022, rok temu (2023) poleciał do bucks z tym kontraktem.
przedłużenie wchodzi w 25-26, a opcja gracza 24-25 jaką miał wykorzystano w ramach przedłużenia.

https://www.spotrac.com/nba/milwaukee-bucks/damian-lillard-10814/

edit:
giannis:
https://www.spotrac.com/nba/milwaukee-bucks/giannis-antetokounmpo-13328/

giannisem nie można handlować do 23 kwietnia 2024, czyli po tym sezonie już można.

To nie wiem, myślałem, że jak podpisujesz za 35% salary/rok, to ten pierwszy rok kiedy umowa wejdzie musisz rozegrać w drużynie od której dostałeś hajs, inaczej ta zasada jest dla mnie bez sensu, to każdy sobie może tak w chuja lecieć. Na ESPN też w sumie pokazuję, że po 22 kwietnia 2024 będzie dostępny do wymiany, to chyba masz rację.
 
To nie wiem, myślałem, że jak podpisujesz za 35% salary/rok, to ten pierwszy rok kiedy umowa wejdzie musisz rozegrać w drużynie od której dostałeś hajs, inaczej ta zasada jest dla mnie bez sensu, to każdy sobie może tak w chuja lecieć. Na ESPN też w sumie pokazuję, że po 22 kwietnia 2024 będzie dostępny do wymiany, to chyba masz rację.
ciężkie te przepisy, dużo tam różnych dziwnych zapisów.
handel kontraktami.
 
Back
Top