NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Rivers dalej jedzie na reputacji dobrego trenera po tym jednym mistrzostwie sprzed 15 lat, które zrobił na plecach alltimerskiej obrony ustawionej przez trenera Thibs'a, a w lidze jeszcze się na nim nie poznali, hit kurwa :DC:
 

  • Bam Adebayo
  • Jarrett Allen
  • Paolo Banchero
  • Desmond Bane
  • Scottie Barnes
  • Devin Booker
  • Mikal Bridges
  • Jaylen Brown
  • Jalen Brunson
  • Jimmy Butler
  • Alex Caruso
  • Stephen Curry
  • Anthony Davis
  • Kevin Durant
  • Anthony Edwards
  • Joel Embiid
  • De’Aaron Fox
  • Paul George
  • Aaron Gordon
  • Tyrese Haliburton
  • James Harden
  • Josh Hart
  • Tyler Herro
  • Jrue Holiday
  • Chet Holmgren
  • Brandon Ingram
  • Kyrie Irving
  • Jaren Jackson Jr.
  • LeBron James
  • Cam Johnson
  • Walker Kessler
  • Kawhi Leonard
  • Damian Lillard
  • Donovan Mitchell
  • Chris Paul
  • Bobby Portis
  • Austin Reaves
  • Duncan Robinson
  • Jayson Tatum
  • Derrick White
  • Trae Young
 
27/28, opcja gracza w ostatnim.
american-psycho-patrick-bateman.gif
 
OKC odzyskała zasłużone pierwsze miejsce w konferencji. Pisałam przed sezonem, że oni będą czarnym koniem, ale to już nie czarny koń tylko prawdziwy contender, trzeba tylko zbiórkę poprawić i wolałbym na nich nie trafiać w playoffach.
SGA, Holmgren, Williams, rodzi się nowe Big 3, z papierami na dynastię :corn:

Zobaczymy jak zagrają w PO, bo z tego składu co liznął playoffów za czasów CP3, zostali jedynie Shai i Dort. Żeby tylko żadnych kontuzji nie było.
 
OKC odzyskała zasłużone pierwsze miejsce w konferencji. Pisałam przed sezonem, że oni będą czarnym koniem, ale to już nie czarny koń tylko prawdziwy contender, trzeba tylko zbiórkę poprawić i wolałbym na nich nie trafiać w playoffach.
SGA, Holmgren, Williams, rodzi się nowe Big 3, z papierami na dynastię :corn:

Zobaczymy jak zagrają w PO, bo z tego składu co liznął playoffów za czasów CP3, zostali jedynie Shai i Dort. Żeby tylko żadnych kontuzji nie było.
Mi się zdaje że za 2-3 lata mogą być w finałach bo na razie brak im doświadczenia, ale papiery mają dojebane

Także zamiast OKC bałbym się Detroit :beczka:
 
OKC odzyskała zasłużone pierwsze miejsce w konferencji. Pisałam przed sezonem, że oni będą czarnym koniem, ale to już nie czarny koń tylko prawdziwy contender, trzeba tylko zbiórkę poprawić i wolałbym na nich nie trafiać w playoffach.
SGA, Holmgren, Williams, rodzi się nowe Big 3, z papierami na dynastię :corn:

Zobaczymy jak zagrają w PO, bo z tego składu co liznął playoffów za czasów CP3, zostali jedynie Shai i Dort. Żeby tylko żadnych kontuzji nie było.
Ja bym na ich miejscu wyrzucił parę z tych 2137 picków i poszedł po jakiegoś kozaka.
 
Problem będzie inny, za 3-4 lata Saudowie pewnie wejdą z buta do NBA. Silver jest fatalnym komisarzem a właściwie wycieraczką zawodników. Model biznesowy pierdolnie szybciej, niż później a wtedy szambo wybije. Bo opcja zmniejszenia liczby meczów w ogóle nie wchodzi w grę z przyczyn czysto finansowych. Kiedyś było wielkie halo z Chińczykami, ale to będzie przedszkole jak Saudowie złożą propozycję nie do odrzucenia. Myślę, że jednak wybiorą NBA zamiast MLS. Mark Cuban zapewne czuł pismo nosem i już wyskoczył ze spadochronem.
 
Stef przy rzucie na dogrywkę ładnie pokręcił obrońcami Lakers, a w dogrywkach dobre widowisko, James jest jebany cyborgiem.

 
Pierwszy mecz od Listopada. On żyje!
żyje, ale tak trochę.
teraz znowu musiał odpocząć i ma być wprowadzany powoli.
najlepsza praca na świecie- ben simmons.

teraz całkiem poważnie.
szkoda ogromna, że kariera chłopaka tak się toczy.
ciało odmawia, głowa nie działa- to jest dramat.
ten chłopak gdyby był zdrowy i działał normalnie, to jest kawał gracza.
nawet bez dobrej trójki.
fantastyczny obrońca, niesamowity atletyzm.
zdrowie nie dojechało niestety.

isaac z orlando podobnie.
chłopak bez kolan już chyba, ale dzik niesamowity.
 
Zaraz będzie po sezonie, jak na rezonansie wyjdzie coś poważnego.
zabraknie mu spotkań, do tych magicznych 65 w tym sezonie.
nie będzie brany pod uwagę w mvp.
lepiej dla świata żeby był zdrowy na playoffs, mvp już ma.
 
Back
Top